nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 mar 2011, 10:46

Dzień dobry wszystkim... U nas dziś ładna pogoda, chociaż nadal chłód się odczuwa. Ale jak widzi się słoneczko to od razu więcej chęci do życia :-)
Beti też masz niezłą teściową. O tyle Ci dobrze, że nie mieszkasz blisko niej tak jak ja blisko swoich teściów.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

27 mar 2011, 15:02

witam w niedzielne, leniwe popoludnie...
objadlam sie obiadem i pekam...
ja nie mam problemu z tesciami, ale w sumie jak nie ma takich bliskich kontaktow to czemu mialoby byc zle..mozemy na nich polegac, kochaja Mile, teraz tez sie ciesza, choc pewnie woleliby wnuczka :-)

zirafka wlasnie karnet do kosmetyczki to bylby super prezent, ja bym sie bardzo ucieszyla :ico_brawa_01: na pewno bardziej niz z np nietrafionej apaszki :ico_noniewiem: albo symbolicznej ozdobej swieczki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 mar 2011, 06:49

Zirafka- karnet na prezent- super pomysł :ico_brawa_01:
Beti- dobrze mąż powiedział swojej mamusi :ico_brawa_01:
Ja moich teściów mam bardzo w porządku. Mieszkają 20 min od nas, teściowa na co dzień pilnowała mi Kubusia. Generalnie w nic się nie wtrącają, bywają u nas tylko z okazji urodzin, nie robią żadnych niespodziewanych wizyt itd więc jest ok :ico_sorki:
U nas wczorajszy dzień był bardzo miły. Kubusia mieliśmy z sb na ndz "sprzedanego" do mojej mamy więc nawet się wyspaliśmy. Na obiedzie byliśmy u moich rodziców, potem na kawie u teściów i jeszcze na basen udalo nam się wyskoczyć :ico_brawa_01: No i wreszcie doszlismy do porozumienia odnośnie mebli do kuchni :ico_sorki:
Co do spania- ja budzę się najczęściej pomiedzy 5 a 6, wstaję po 6 bo uwielbiam się umyć, ubrać, zjeść śniadannie i wpaść na neta zanim się Niuniu obudzi :ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-03-28, 06:52 ]
Kocura Bura-może podasz termin swojej ostatniej miesiączki i planowaną datę narodzin swojego dzidziusia, to Cię dopiszę na pierwszą stronę. W końcu wrześniowa czy sierpniowa z palnu i tak najprawdopobobniej będziesz "nasza", poza tym piszesz z nami :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 mar 2011, 08:19

Witam laski. Wczoraj ie zaglądałam bo pogoda ładna więc korzystalismy z tego i mielismy małą wycieczkę... a dzisiaj znowu praca ble.....
Ta zmiana czasu to mnie wkurza i cały czas się zastanawiam po co to?????
gdzies między 3.00 a 4.00 w nocy i nie moge zasnąć!!

bosz ja mam to samo , jak obudze się o 3 to nie potrafię usnąć aż do 5, a potem jak usnę to zaraz już musz e do pracy wstwac i tak codziennie mam od dłuższego czasu!!!!!!
Zirafka- karnet na prezent- super pomysł

no kolezanka sie bardzo ucieszyła :ico_brawa_01:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

28 mar 2011, 11:13

Witam kochane starałam się nadrobić wsze posty ciężko- dużo napisałyście :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja na piątek - sobotę i niedziele wyjechałam z domu na zawody bo jestem sędzią w takiej dyscyplinie sportu ja akrobatyka sportowa. Więc jak dostałam powołanie to sobie wymyśliłam że te 400 km to się da przejechać w moim stanie. :ico_haha_01: I tak uczyniłam przynajmniej się oderwałam na chwilkę od tego codziennego życia.

Ja mówiąc o sobie znam swojego męża już 20 lat. a od 16 jesteśmy parą i od 6 małżeństwem. Kawałek czasu już za nami. Czasem się śmiejemy że uprawiamy kazirodztwo. :-D :-D :ico_szoking: :-D :-D Sama się dziwie że już tak długo to trwa.
Teściów oboje mamy super nieinwazyjnych pomocnych i kochanych często z nimi wyjeżdżamy np na wyjazdy czy urlopy bo naprawdę jest super. pozdrawiam i życzę :ico_ciezarowka: miłego dzionka.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 mar 2011, 12:51

Cześć!
Ta zmiana czasu to mnie wkurza i cały czas się zastanawiam po co to?????
oj, mnie też i to jak :ico_zly: Zupełnie nie mogę się odnaleźć i zlokalizować w nowym świecie :ico_noniewiem:
Ja mówiąc o sobie znam swojego męża już 20 lat.
nono, nieźle, to chyba do podstawówki chodziliście razem?
Kocura Bura-może podasz termin swojej ostatniej miesiączki i planowaną datę narodzin swojego dzidziusia
tak myślisz? Bo kurczę ja tu na dwa fronty działam i już na "jesieni" wiszę :ico_haha_01: Ostatni okres- 27 listopada.
Dzięki :-)

U mnie teściowie ok, chociaż teściowa jest czasem męcząca, bo ona z tych "zagłaskać kotka" :ico_haha_01: No, ale kontakty na codzień mamy mocno ograniczone, my Tarnów, oni Wieliczka, więc ok. godzinki autem. Do rodziców mam bliżej, ok. 45 min. autem. No więc zdrowe odległości :ico_haha_02:

[ Dodano: 2011-03-28, 12:52 ]
jestem sędzią w takiej dyscyplinie sportu ja akrobatyka sportowa
uuuu... nonono :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

28 mar 2011, 17:16

o akrobatyka..super..ja bym chciala zeby moja Mila byla sportsmentka np w takiej dziedzinie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 mar 2011, 17:48

cześć dziewczynki ;)
piękny 6 lipca jestem :D

ja tak zabardzo nie w temacie ;))

ale co do teściów to moich omijam szerokim łukiem ze wzajemnością bo my "wpadliśmy" ;D
jedynie mój P. ma świetnych teściów ;D (moich rodziców) :D
chyba też by tak powiedział, przynajmniej traktują go jak człowieka , normalnego człowieka :))

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 mar 2011, 18:52

Malinkax33, cześć Kobieto!! Witaj wśród nas!!! Widze ze czekasz na córcie!! Dobrze że jesteś bo przewaga chłopakow u nas, a tak moze do lata ktoś jeszcze dojdzie i nie bedziemy w mniejszości!!

Dziś źle się czuję, od wczoraj mam problem z zatokami!! Od tego boli mnie gardło bo oddycham cały czas buzią. Ale mnie to denerwuje, tak się cieszyła tym że od 2 miesięcy czuję sie super i nic mnie nie łapie!!

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

28 mar 2011, 21:22

Witamy Malinka. Tak od razu zapytam: To Twoje pierwsze dziecko? Bo jak na razie to jestem na forum jedyną osobą spodziewającą się pierworodnego. I ile masz lat? Bo jak na razie też jestem najmłodszą forumowiczką chyba

[ Dodano: 2011-03-28, 21:25 ]
Katelajdka mnie też coś chyba bierze. Głowa mnie boli i gardło pobolewa... oby to nic poważnego jak ostatnio

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość