Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 mar 2011, 19:28

hej

znów po napisaniu posta mnie wylogowalo :ico_zly: , tez tak ostatnio macie?

markotka mąż nieźle zdeterminowany bardzo :-)
Czy sterylizator o którym pisałaś to może takihttp://allegro.pl/sterylizator-do-mikrofalowki-mikrofalowki-canpol-i1519920581.html
bo ja o takim własnie myślę.

patrycja zdrówka życzę :ico_sorki: , przewalone masz z tym jeżdżeniem od rodziców do teściów, dali by Ci spokój :ico_olaboga: , ciekawe na kiedy Ci wyznaczy gin. termin cc, ja bym duzo dał , zeby wiedzieć kiedy urodzę, ale póki co to malo prawdopodobne :-) (chodzi mi o poród sn)

ja sie dzis średnio czuję, przespałam sie w dzień 2 h, ale nic mi to nie dało, może to cos z ciśnieniem, bo głowa mnie boli :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 mar 2011, 09:18

czesc

Aniu postaram sie zmienic te stopki dzis, bo ciagle czasu brak :ico_wstydzioch: wczorajszy dzien mielismy zalatany

Partycja wytrwalosci :ico_sorki:

my zmykamy zaraz na spacer

jutro do gina, dobrze, bo cos od wczoraj jakos dziwnie mnie brzuch pobolewa i krocze boli :ico_noniewiem:

co robicie na obiad?

milego dnia

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 mar 2011, 09:46

Dzieńdoberek :-)

A ja mam dzisiaj męża w domu- wolne ma :-) Tzn. teoretycznie w domu, bo on to ciągle coś do zrobienia ma, np. teraz poszedł do tego znajomego od agd popytać o te Aventy :-) Przyjdzie to pewnie wymyśli co innego.

Markotka to się Twój poobijał- biedactwo :-) Ale czego się nie robi dla adrenaliny hehe dobrze, że zrezygnował z chęci posiadania jednoślada. Ja mojemu tylko tego zabraniam- wiem, ze jakby spróbował bardzo by chciał mieć, a wiem jak czasem szaleje za kółkiem :ico_szoking: :ico_szoking:

Co na obiad?
Ja mam jeszcze rosół i myślę żeby zrobić makaron ze szpinakiem w sosie śmietanowo- serowym.

Wczoraj byliśmy u kuzyna- ma ślub na początku czerwca. I kurcze tak wczoraj rozmawiali o tym wszystkim,o weselu, o kawalerskim, o panieńskim no a nas może to wszystko ominąć. No, ale inne priorytety są teraz na tapecie :-)
Ale zapowiada się fajna impreza- wesele na 160 osób, na sali, super zespół hmmm

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 mar 2011, 09:47

Witajcie u nas tez piekna pogoda, pojdziemy z małym na podworko.
znów po napisaniu posta mnie wylogowalo :ico_zly: , tez tak ostatnio macie?
na szczescie dawno mi sie nie przytrafiło :-)
jutro do gina, dobrze, bo cos od wczoraj jakos dziwnie mnie brzuch pobolewa i krocze boli :ico_noniewiem:
no uwazaj na siebie bo to moze dzidzia juz sie pcha :ico_szoking:
co robicie na obiad?
ja to zazwyczaj mam obiad z niedzieli, rosołek, kotleciki, surowka i ziemniaki.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 mar 2011, 10:42

Witam się i ja,
u mnie też cieplutko już bo rano to -2 było.
Na obiad będą naleśniki na specjalne życzenie mojego D i kto tu ma zachcianki, hi, hi :ico_haha_01:

Nowa mi jakoś na razie nie wywala napisanych postów na tym forum ale na innym mam to często.Zanim kliknę wyślij to kopiuję.
Emilia uważaj na siebie-może organizm zaczyna się przygotowywać na ten dzień.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 mar 2011, 10:48

cześć kobietki :-D

ja mam rosół od wczoraj i dzisiaj przerobię go na brokułową wg przepisu Koroneczki :ico_oczko:

Mariola ja też jestem wielką przeciwniczką motocykli i cieszę się bardzo, że mężowi podpalenie minęło :ico_sorki:

NOWA dokładnie ten sterylizator :-D w zestawie jest jeszcze szczotka do czyszczenia butelek. Mnie nie wylogowało nigdy w czasie pisania posta, czy przy wysyłaniu, ale często zapobiegawczo kopiuję to, co napisałam przed wysłaniem :ico_oczko:

Koroneczka ja też mężowi zawsze zabraniałam kupienia motocykla, ostatnio stwierdziłam, że może już dojrzał i nie będzie za bardzo szalał, tym bardziej, że nie chciał kupić o dużej mocy. Teraz cieszę się, że nie kupi wcale i powiedział, że już nigdy nie wsiądzie :-D to dla niego był znak, a on w takie znaki wierzy :ico_oczko:

Emilia daj znać po wizycie

Dzisiaj oboje mieliśmy kiepską nockę, i jedno i drugie obolałe :ico_sorki: Od kilku dni boli mnie kość łonowa i mostek. Wczoraj po południu kość łonowa tak mnie zaczęła napierdzielać, że nie mogłam się przewrócić z boku na bok, wstać czy nawet chodzić :ico_szoking: nie boli tylko jak jestem w pozycji półleżącej na plecach :ico_sorki: boję się czy spojenie łonowe mi się nie rozchodzi :ico_olaboga: chodzę kuśtykając, bo z lewej strony boli bardziej.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 mar 2011, 11:29

Od kilku dni boli mnie kość łonowa ...
Współczuję :ico_pocieszyciel: i witam w klubie obolałych, mi na szczęście pomaga rozchodzenie bólu.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 mar 2011, 12:16

hej

Mnie dziś rano bolał dosyć mocno brzuch jak przy @, trzymało mnie tak dobre parę minut,wziełam tabl. i przeszło i na razie cisza :ico_sorki: to był skurcz jak nic, mam nadzieję, ze przynajmniej prze najbliższe 3 tyg. sie nie powtórzy :ico_nienie:

markotka ból spojenia dokuczał mi od 6 mies. w poprzedniej ciąży, coś okropnego :ico_olaboga: , niestety za wiele nie można zaradzić, ja po prostu mało chodziłam (bo wtedy bolało najbardziej), ale po porodzie jak ręką odjął, teraz na szczęscie mnie dokucza :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 mar 2011, 12:40

Murchinson w czasie chodzenia jest jeszcze gorzej :ico_olaboga: musze się czegoś podtrzymywać, bo nie mogę normalnie lewej stopy na podłodze postawić :ico_sorki:

NOWA a lekarz co mówił na ten ból w poprzedniej ciąży? Bo ja boję się, że spojenie mi się rozejdzie :ico_noniewiem: Skurcz aż tak mocny był?

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 mar 2011, 12:43

Murchinson, markotka, dziewczyny zycze zeby was juz nic nie bolało :-)
Mnie dziś rano bolał dosyć mocno brzuch jak przy @, trzymało mnie tak dobre parę minut,wziełam tabl. i przeszło i na razie cisza :ico_sorki: to był skurcz jak nic, mam nadzieję, ze przynajmniej prze najbliższe 3 tyg. sie nie powtórzy :ico_nienie:
no mozliwe ze cos zaczyna sie dziac, mnie tez tak dzisiaj bolało, ale poszłam zrobiłam kupke i mi przeszło :ico_szoking: wiec chyba to jednak w jelitach cos siedziało :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość