Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

28 mar 2011, 16:24

serniczka, ja też się spacerków z wózeczkiem nie mogę doczekaj, ajj :ico_brawa_01:

Ja to bym dzisiaj najchętniej spała :ico_spanko: wróciłam z badań, położyłam się i jak zasnęłam, to obudziłam się przed 13 i gdyby nie Mały, który już uporczywie domagał się śniadania, to bym chyba cały dzień spała :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 mar 2011, 18:05

hej dziewczyny :)
dużo mam bardzo czytania więc nie wiem komu odp...

ja wylądowałam w nocy w piątek w szpitalu ze skurczami co 3 i 2 minuty ale na drugi dzień wszystko przeszło i dziś mnie puścili do domu na 2 dni. w środę jadę na KTG i zadecydują co dalej ze mną,pewnie będą mi wywoływać skurcze tak mi się wydaje :ico_olaboga:
no ale co poradzić maleństwo wyjść nie chce :-)

gratulację dla Ani :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 mar 2011, 18:25

aneta11 Coś ta Twoja dzidzia buntownicza :-D

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

28 mar 2011, 19:15

hej dziewczyny :-D

Aga - super mała ślicznaaaa normalnie cukiereczek:) i wiesz co, podobna jest do Twojego męża według mnie ;-) hihi. A poród miałaś naprawdę błyskawiczny :ico_szoking: super naprawdę pozazdrościć :-)

grattulacje tez dla Ani !

A Wam dziewczyny życzę również powodzenia!! Nie doczytałam wszystkiego bo normalnie piszecie teraz strasznie dużo :-)

Mój mały zaczyna coraz więcej nam płakać... niestety chyba ma kolki :ico_sorki: czasami się tak drze że mi serce pęka...
Ale trzeba to przeczekać...

[ Dodano: 2011-03-28, 19:18 ]
serniczka, a Ty kochana nadal nie wiesz jaki imię dać swojej córeczce? :-)

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 mar 2011, 19:29

Gwona, no bardzo :-D
teraz miałam problem siku zrobić bo mi mocz pobierali przez cewnik :ico_zly: szczypie jak cholera ehh... ale będę sobie polewać tantum rose.

Zobaczymy kiedy się urodzi a rozpycha się strasznie :-D na USG wyszło dziś że ma 3200kg ciekawe czy dobrze pokazało :-D

najgorsze jest to że się nasłuchałam i napatrzyłam w szpitalu tych porodów a teraz się boje i stresuje jeszcze gorzej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

28 mar 2011, 19:40

aneta11 Bidulko Ty... Ja im bliżej terminu tym mam bardziej przerażające sny. Okropnie boję się porodu,ale teraz wycofać się nie da. Jak weszło to i wyjść musi :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

28 mar 2011, 19:44

Gwona, he he no tak to jest :-D ja już jestem przerażona a trafiłam w szpitalu na ciężkie porody i jakoś tak zaczynam panikować ale co ma być to będzie dzidziuś się urodzi i tak :-D

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

28 mar 2011, 20:01

hej dziewczyny :-D

Aga - super mała ślicznaaaa normalnie cukiereczek:) i wiesz co, podobna jest do Twojego męża według mnie ;-) hihi. A poród miałaś naprawdę błyskawiczny :ico_szoking: super naprawdę pozazdrościć :-)

grattulacje tez dla Ani !

A Wam dziewczyny życzę również powodzenia!! Nie doczytałam wszystkiego bo normalnie piszecie teraz strasznie dużo :-)

Mój mały zaczyna coraz więcej nam płakać... niestety chyba ma kolki :ico_sorki: czasami się tak drze że mi serce pęka...
Ale trzeba to przeczekać...

[ Dodano: 2011-03-28, 19:18 ]
serniczka, a Ty kochana nadal nie wiesz jaki imię dać swojej córeczce? :-)
kochana w czuly pounkt mnie trafiasz teraz z tym pytaniem heheh wiesz......

jeszcze nie wiem...chodz myslimy bardzo intensywnie nad Gabrysia,Adrianna ,Nadia i Iwonka

sliczne zdjecie.... :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

28 mar 2011, 20:34

Aga216 Malenka naprawde przesliczna a i zazdroszcze tak szybkiego porodu gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dobrusiu synek sliczny taki malutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja tez staram sie czytac wszystko ale pozniej zapominam co ktora pisała ;))
chcialam zeby moj K był ze mna przy porodzie ale juz wiem ze nie bedzie twierdzi ze sie boi :ico_noniewiem: ehh ci faceci ale siostra mi zaproponowała ze moze ze mna wejsc hmm przemysle to chyba czulabym sie lepiej jakby ktos przy mnie był ....
dzis sie tak okropnie czulam ze sie poplakalam czuje juz ze malutka jest nisko bo ruchy czuje tez na dole i sa czasem strasznie bolesne i meczace nie wiem jaka pozycje przybrac wtedy zeby nie bolalo mnie wszystko
trzymajcie kciuki jutro ok 10 mam wizyte zobaczymy co gin powie
pozdrowionka

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

28 mar 2011, 21:25

patrycjaaa, trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte.
daj znac po :ico_sorki:

aneta11, kurcze widac dzidzi sie nie spieszy.wspolczuje.oby dzidzia sie bardziej pospieszylka :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość