Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

29 mar 2011, 09:59

Serniczka Aniii cora Martynka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A Danusia -Dusia ladnie ale tez znam dziweczyne Magda/Magdusia i tez na nia Dusia Duska sie mowilo!!!

[ Dodano: 2011-03-29, 09:45 ]
Agusia22 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak trzymac -chcoiaz trzymac to moze nie najlepsze slowo bo pewnie bys sie wolala rozpakowac...?

[ Dodano: 2011-03-29, 09:51 ]
a najsmieszniejsze jest to ze to chyba podswiadomosc jakos tak dziala czym bardziej nie chce jeszcze urodzic czym wiekszy w domu balagan przez ten pokoj tym coraz czestsze i silniejsze te skurcze ...chociaz ja mysle ze jestem ogromny nerwus i to tez moze byc stres!!!
oo jak slicznie Martynka;) Nio Magda tez fajnie brzmi...

aaa mała sie urodzi....to sie dowiem...hehe

lece sie dotlenic....w Parku:)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 10:26

aaa mała sie urodzi....to sie dowiem...
My tez tak naprawde nie mamy imienia dla synka!!!
Ja obstawiam Szymusia ale tatcie sie nie podoba ...zobaczymy jak sie urodzi czy wyglada na Szymka czy nie... :ico_haha_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 10:27

ja wczoraj bylam caly dzien u tesciowej i nie zdarzylam nic w domku zrobic..
wiec dzisiaj z samiutkiego rana wzielam sie do pracy :ico_haha_02:
wywiesilam juz 2 pranka, 3 sie pierze..
odkurzylam mieszkanie, tylko salon mi zostal do posprzatania, bo wlasnie przed chwilka dziewczynki wszystko rozniosly :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
no i pozniej podlogi umyje i juz nie bede miala nic do roboty :ico_nienie: :ico_nienie:
moze po poludniu przyjdziemy sie z malymi na spacerek jak dalej bede sie dobrze czula...
przeciez caly dzien nie oge lezec :ico_noniewiem:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

29 mar 2011, 10:28

Agusia22 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak trzymac -chcoiaz trzymac to moze nie najlepsze slowo bo pewnie bys sie wolala rozpakowac...?
pewnie ze bym chciala.wszystko juz gotowe i tylko czekam.Chcialabym w tym tygodniu juz urodzic.moj R mowi ze urodzi sie 2 kwietnia w jego urodziny :-)
A ja z kolei mam 6 kwietnia ale wolalabym do tego czasu nie doczekac :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 10:31

Chcialabym w tym tygodniu juz urodzic.moj R mowi ze urodzi sie 2 kwietnia w jego urodziny :-)
heh... czyli w ten sam dzien co mi gin powiedzial, bo on obstawia, ze w sobote urodze, a to wlasnie 2 kwietnia...

ciekawe co tam u Magdy i Filipka?

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 10:31

Wlasnie wyslalm maila mojej glupiej niby menagerce!!! taki male upomnienie na dzien dobry :ico_haha_01: :ico_haha_01: Nic niegrzecznego nie napisalam raczej oficjalnie i tresciwie -zacytowalam jej fragment jej wlasnego maila do mnie z data 25/03/11 i dopisalm ze jest juz 29 !!! na czerwono i ze prosze aby pieniadze dzis byly dostepne na moim koncie!!!! i tyle!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 10:35

dziewczyny a mnie dzisiaj strasznie swedzi miedzy nogami od samego rana :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
nie wiem czy uczulenia jakiegos dostalam, czy co...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 mar 2011, 10:41

Sejana, moze to od tych roznosci co w moczu masz-w koncu antybiotyk bierzesz?

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 mar 2011, 10:50

Tabogucka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 38 tydzień.

a mnie zgaga męczy... i mam lenia, ładna pogoda, okna proszą się o mycie a mnie się nie bardzo chce....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 10:57

Sejana, moze to od tych roznosci co w moczu masz-w koncu antybiotyk bierzesz?
bardzo mozliwe... i mam nadzieje, ze przejdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
okna proszą się o mycie a mnie się nie bardzo chce....
moje juz na szczescie umyte...
wczoraj jak pod ktg lezalam to przyszedl gin i pierwsze pytanie jakie mi zadal to czy wszystko juz przygotowane dla malej i czy wszystkie okna juz umylam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja na szczescie ostatnio mam spokoj ze zgaga...

ale wczoraj kolo poludnia tak kiepsko sie czulam, ze przysnelam na 1,5godziny. Dobrze, ze tesciowa byla w domu to zajela sie malymi... Bo mnie zoladek bolal, mdlilo mnie, oczy mnie strasznie piekly.. bylam masakrycznie slaba... i jak sie zdrzemnelam to wstalam jak nowo narodzona... Pomyslalam, ze to pewnie po 1 tabletce antybiotyku... ale ostatnio codziennie spiaca jestem :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość