beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 mar 2011, 10:10

tosia zirafka
U mnie to samo i mojego Kuby też wszędzie pełno. mówią że jak pierwsze dziecko takie "żywe złotko" to drugie będzie spokojne.
mam nadzieję, że to prawda i moje dzieciątko bedzie przesypiało całą noc, bedzie chciało leżeś sobie w kołysce i w ogóle nie bedzie płakać AMEN!!!
Malinkax33
ale coś się dziwnie dziś czuje... mała jest bardzooo mało aktywna :( nie działa stukanie, jedzienie,
odpuknie mi od niechcenia tak sobie co jakieś 2 h. :( to normalne ?
jasne, że normalne - dzidziulki tez sobie lubia odpocząć, pospac...etc.
Bardzo mi sie podoba Twój przyszły zawód :-D

Dziewczyny miała któraś z Was coś takiego? Napaliłam sie na to jak szczurek na otwarcie kanału i chyba to zakupie. http://allegro.pl/bright-starts-lezacze ... 36001.html

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 mar 2011, 10:40

Malinkax33Cytat:
ale coś się dziwnie dziś czuje... mała jest bardzooo mało aktywna nie działa stukanie, jedzienie,
odpuknie mi od niechcenia tak sobie co jakieś 2 h. to normalne ?

oczywiście , że tak, u mnie to wogóle przez caly dzien bardzo mało czuję ruchy natomiast jak tylko się wieczorem albo po pracy położę to od razu czuje harce :ico_oczko:
Dziewczyny miała któraś z Was coś takiego?
ja mialam podobne o takie http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek ... 37757.html
i nie wyobrażam sobie teraz bez tego życia przy malym dziecku, na szczęście mam z pierwszego dziecka nic nie zniaszczone.... taka miałam z tym wygodę , że gdzie byłam w domu to wszedzie ze mna dzidzi było własnie w tym leżaczku .....polecam!!!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 mar 2011, 10:50

zirafka
ja mialam podobne o takie http://allegro.pl/fisher-...1520137757.html
i nie wyobrażam sobie teraz bez tego życia przy malym dziecku,
Ooo to powiedz mi na ile te baterie wystarczją??? Bo znalazłam tez od Fisher Price te leżaczki (cena mnie powaliła) i one mają dodatkowo zasilacz, że mozna podłaczyć do prądu. I nie wiem czy nie jest pewniejszy taki na prąd.
Nawiasem mówiąc mój Dominik w życiu by w takim bujaku nie usiedział ani chwili hahahaha, dlatego teraz mam naiwną nadzieję, że to się rzeczywiście zgadza z tymi maluchami. Jak jeden energiczny za dwóch to drugi spokojniejszy :ico_sorki: :ico_oczko:

O to mnie urzekło, a cena odstraszyła :-D http://allegro.pl/fisher-price-hustawka ... 19088.html
Ostatnio zmieniony 30 mar 2011, 10:56 przez beti, łącznie zmieniany 2 razy.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

30 mar 2011, 10:55

zirafka nie pomyślałabym, że energiczność matki może aż tak bardzo wpłynąć na dziecko. Może rzeczywiście trochę przystopuję i będę więcej odpoczywać, bo już teraz widzę, że mój synek będzie ruchliwy. W brzuchu na okrągło się przewraca.

A ten leżaczek to super sprawa. Też mam zamiar taki sobie sprawić :-)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 mar 2011, 10:58

Słuchajcie, cos mnie napadło dzisiaj na bakłażana pieczonego. W końcu nauczyłam sie tego dziada piec tak, żeby nie nasiąkał i pożarłam całego sama. CIekawe czy to warzywo to w ogóle ma jakies witaminy w sobie?

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

30 mar 2011, 11:38

Witam kobitki widzę że już niektórym włączyło się już wicie gniazdka :-D :ico_brawa_01: . Ja jeszcze spokojnie do tematu [podchodzę może dlatego że nie wiem co tam siedzi pod moim serduszkiem!!!!!!!!!!!!!!!!
Wczoraj ku mojej uciesze mąż zajął się maluchami a ja o 18 już poszłam spać!!!!!!!! :ico_spanko: :ico_spanko: Dziś nareszcie jestem wypoczęta :-D

Co do drugiego dziecka więc tak moje pierwsze było szalone aaaaaaa drugie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: o matko jest zwariowane i nieobliczalne a we dwie stać je na takie pomysły że włos na głowie się jeży!!!!!!!!!1 :-)
Co będzie z trzecim aż boję się myśleć :ico_szoking:

Mi też w czasie początków małżeństwa zabrakło zagranicznego szaleństwa ale kiedyś myślę że nadrobimy z mężem.
:ico_ciezarowka: Teraz tylko tym się staram cieszyć!!!!!!!!!!!!!!!

Całuski dla was kochane i miłego dzionka nie przepracować się za bardzo i nie przemęczać.

Ja tez marze o gorącej kąpieli. A dziś będzie letnia i golenie nóżek!!!!!!

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 mar 2011, 11:43

Karolina1980
Co do drugiego dziecka więc tak moje pierwsze było szalone aaaaaaa drugie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: o matko jest zwariowane i nieobliczalne a we dwie stać je na takie pomysły że włos na głowie się jeży!!!!!!!!!1 :-)
no dobra, to ja teraz udam, że wcale tego nie przeczytałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nomen omen kysz kysz :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

30 mar 2011, 12:01

Ooo to powiedz mi na ile te baterie wystarczją???

przyznam sie szczerze , ze za cały czas to zmienialm tylko raz, bo to nie sa jakies duże wibracje tylko takie delikatne a chyba najwięcej energii szło na te grajace zabawki :ico_oczko:
O to mnie urzekło, a cena odstraszyła

no fajowski ale cena straszna :ico_szoking: ten mój leżaczek to taki bez bajerów a naprawde praktyczny i nawet jak sobie dziecko usnie to moze wtym spac bo jest tam blokada, ze nie husta się wtedy a jest rozłożone, no i łatwo sie pierze i schnie w pół godzinki...
bo już teraz widzę, że mój synek będzie ruchliwy. W brzuchu na okrągło się przewraca.

ja tez to wiedziałam bo normalnie to co u mnie w brzuchu sie działo to nie da sie opisac.. w poźniejszym czasie to cały czas mi falował a jak czasami w żebro kopnął to masakra!!!!!
zirafka nie pomyślałabym, że energiczność matki może aż tak bardzo wpłynąć na dziecko
no ja tez nie pomyslałbym wtedy no i jest jak jest :ico_oczko: uf co ja z nim milam , nie chciał spac w domu spął mi tylko na spacerach więc całymi dniami siedziałam na polu z całym ekwipunkiem dla niego no i zaczął juz chodzic jak miął 8,5 miesiąca a teraz to cięzko mi go dogonic, niewim jak to bedzie jak będe miała spory brzuszek...
Ja jeszcze spokojnie do tematu [podchodzę może dlatego że nie wiem co tam siedzi pod moim serduszkiem!!!!!!!!!!!!!!!!

ja też spokojnie podchodze bo wszystko chyba mam ( dla chłopca :ico_oczko: ) dokupic tylko kilka nowych rzeczy i bez paniki. I tez niewiem kogo sobie nosze, na razie jest to ktos mało ruchliwy ale dajacy znać o swoim istnieniu.

[ Dodano: 2011-03-30, 12:03 ]
golenie nóżek!!!!!!
podstwie Ci moje, to pociągniesz za jednym zamachem :ico_oczko: bo nie moge sie jakos zmobilizowac.....

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

30 mar 2011, 12:14

zirafka
Karolina1980 napisał/a:
golenie nóżek!!!!!!

podstwie Ci moje, to pociągniesz za jednym zamachem :ico_oczko: bo nie moge sie jakos zmobilizowac.....
a ja kurcze schylic :-D :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

30 mar 2011, 12:31

Karolina napisała:
Mi też w czasie początków małżeństwa zabrakło zagranicznego szaleństwa ale kiedyś myślę że nadrobimy z mężem.
Jeśli o mnie chodzi i zagraniczne wyjazdy to najeździłam się jak na razie. Z mężem byłam kilka razy w ciepłych krajach, a jeszcze przed jego poznaniem zwiedziłam z koleżanką większy kawałek Europy, także nie narzekam. Ale mam naturę podróżniczki, więc myślę, że sobie nie odmówię. Już nawet mam plany na kolejne wakacje - Bułgaria (miałam jechać w tym roku, ale ciąża troszkę zmieniła plany) No ale z trójką dzieci tak jak u Ciebie kochana to pewnie byłoby już ciężko, przynajmniej póki są nieduże.

A teraz z innej beczki:
Ostatnio znowu dużo myślę o porodzie. Oglądam filmy dokumentalne itp. Szczerze mówiąc strasznie się boję. Najbardziej martwi mnie nie fakt, że będzie mnie okrutnie boleć, tylko żeby dziecku się nic nie stało. Żeby w razie jakiś komplikacji umieli szybko zareagować ehh... ale takie gdybanie chyba mi w niczym nie pomoże

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], ToutAn i 1 gość