magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

30 mar 2011, 13:58

Witam,
My po spacerku i zakupie maty.
na początku junior byl nia bardzo zainteresowany, ale po około 15 minutach zaczął jęczeć. okazało sie że śpiąca moja kruszynka.
Więc wpakowałam go do wózka i zasną od razu. Teraz śpi na balkonie.
Poniżej zdjęcia mojego bąbla jak ćwiczy brzuszek i unoszenie główki.


Dziewczyny zdjęcia super. jedno lepsze od drugiego :-)

U nas na razie pogoda super, bardzo cieplutko i dziś nawet nie ma wiatru bo wczoraj byl i to dosyć silny. Również było ciepło ale jak zawiało to dało się to odczuć.

Odnośnie robienia kupy podczas jedzenia to mojemu bąblowi zdarza się to często :-) Zresztą mam wrażenie że czasami jak chce kupę to daje sygnał o jedzenie. Przystawiam do piersi troszkę zje i robi. Śmiesznie to czasami wygląda. Kiedys mnie potrafil ugryżć jak tak robił ale teraz juz jest ok.

[ Dodano: 2011-03-30, 13:59 ]
o wilku mowa obudził się.
Więc zmykamy na spacer.
Szkoda siedzieć w domu.

Papapa

[ Dodano: 2011-03-31, 09:01 ]
witam,
Ale tutaj cichusieńko!!!!!!!!!!!!
Dziewczyny co z Wami. Wszystkie teraz żyją wspomnieniami?? :-) :-) :-) i nie maja czasu nic pisać??

Dziś się chyba pogoda troszke zepsuła bebebebebe
Niby słoneczko wychodzi, ale jakoś ponuro. Zobaczymy co bedzie później.

Wczoraj Juniora zapakowałam do wózka ubranego dokładnie tak jak był w domu. No czapeczkę założyła bawełnianą. Stwierdziłam że i tak ma śpiworek (takie okrucie na nóżki - chyba juz wam pisałam ze dokupiłam do spacerówki i można to wkładać do gondoli) to po co mam dzieciaka jeszcze przegrzewać.

Wczoraj długo spacerowaliśmy, az mojemu królewiczowi przestało sie podobać i chciał wracać do domu. I oczywiście od razu za gadanie się wziął. Stwierdziłam że mały po prostu był spragniony gadania (chyba będzie z niego gaduła towarzyska jak z mamusi :-) :-) , bo po tatusiu to na pewno nie. Tatuś małomówny aż czasami mnie to zatrważa, ale kocham go nawet i bez tego gadania, nie odzywa się, nie odzywa, ale jak już powie to oooooooooooo !!!!!!!!!!!!)

A jakie nastroje w drugiej połowie tygodnia?

spadłamz nieba czy czytałaś język niemowląt? Jeśli nie to zacznij czytać i zobaczysz że to co robisz dla swojej maluniej dziewczynki jest jak najbardziej ok i nie będziesz juz wtedy miala myśli typu "że wszyscy jestem złą matką" Polecam. Jeśli nie masz to moge Ci przesłać w pdfie na maila. Tylko podeślij mi swojego maila.

Właśnie dziewczyny mam do Was prośbę podeślijcie mi (jeśli mogę o to prosić) Wasze nr tel. maile moze któraś ma skypa)

Pozdrawiam i miłego dnia.
Musze iść bo mój mały juz wołał 3 razy ej!!!! (obudził sie i ostatnio jak nikt do niego nie podchodzi jak się obudzi to właśnie tak woła)
Ostatnio zmieniony 31 mar 2011, 12:20 przez magda7, łącznie zmieniany 1 raz.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

31 mar 2011, 09:28

Witajcie;)
Dziś się chyba pogoda troszke zepsuła bebebebebe
no niestety ale mysle ze zimno nie jest co najwazniejsze...
Właśnie dziewczyny mam do Was prośbę podeślijcie mi (jeśli mogę o to prosić) Wasze nr tel. maile moze któraś ma skypa)
do mnnie numer masz i mail tez a skype przesle w prywatnej wiadomosci;) poprosze rowniez o Twoj;)

u nas ogolnie dobrze chociaz niuni katar nie przechodzi za bardzo... noa le nie jest gorzej a to najwazniejsze... moze to jest tak ze trwa tydzien i tyle;) zobaczymy jak nie przejdzie do poniedzialku to pojdziemy do lekarza znow...

a poza tymm chce sama zrobic zaproszenia na chrzest julki;)
ogladalam rozne w internecie i tak mysle ze sama zrobie;)
a co;)
a jak sie nie uda to wtedy kupie;)
ale sprobuje;)
moja krolewna slodko spi;)
zawsze zasypia o tej porze;)
wiec ja mam chwile dla siebie;)

magda7, mata super! jakiej jest firmy?
u nas takiej nie widzialam...
a Piotrus Śliczny!
chyba do meza podobny bardziej co?

Milego dnia!

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

31 mar 2011, 09:29

magda7, zaraz wysle Ci PW z moim mailem, poprosze o jezyk niemowlat :)

piekna pgooda nie zapeszac

Mała spi, a ja pije kawe i poranny relaks chwilowy. Jej drzemka to maks 30 min :)

mam pare spraw do zalatwienia na miescie dzisiaj. nic mi sie nie chce

wiosenne przesilenie?!

Milenka juz kiedys mowilam Ci ze jestes piekna!!!! najbardziej podoba mi sie zdjecie z 18, jest takie z pazurem :)

magda7, slicznwego masz synka!

[ Dodano: 2011-03-31, 09:47 ]
zamieszczam zdjecia z wczoraj i przedwczoraj :) co Oliwka robi z Mamą :) a Mama tylko sprawdzała pampersa, jak chapnęła za włosy to nie chciała puścić :)

Obrazek

Obrazek

a tu razem lezymy :)

Obrazek

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

31 mar 2011, 09:54

Witam,
Mata firmy Tiny Love (kupiłam ostatnią bo bardzo ciężko w ogóle dostać te maty. Była w promocji niby i zapłaciłam 90 zł. W ogóle bardzo fajne są te zabawki Tiny Love. Piotruś ma już kilka zabaweczek tej firmy. Teraz szukam jakiejś interaktywnej zabawki tej firmy z muzyką Mozarta, wiem że są takowe bo moja kolezanka pokazywała mi po swoich synkach (niestety nie chciała odsprzedac (o pozyczenie sie nie pytałam) ponieważ planują jeszcze z mężem minimum dwójkę dzieci (juz maja 2) i nie chce pozbywac się tych zabawek. Nie dziwię sie bo te zabawki sa strasznie drogie a jak planuje sie kolejne dziecko bądź dzieci to warto sobie zostawić a przy następnym ewentualnie cos uzupełniac.

Napisze resztę późiej bo właśnie dzwoniła koleżanka że juz wychodzi ze swoimi dziećmi na spacer, a ja jeszcze w rosole.

Papapa

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

31 mar 2011, 09:54

jak chapnęła za włosy to nie chciała puścić :)
oj znam to i to dobrze;0
jak chwyci to nie chce wypuscic;)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

31 mar 2011, 10:04

Cześć dziewczyny.
Mata super!

Mój mały wierci się w łóżeczku.
ja dziś mam nie za specjalny humor. eh..
pogoda piękna. trzeba udać się na długi spacer.

w nocy strasznie kiepsko spałam. a czuje się jakbym wgl nie spała... i ten ból głowy :(

mam nadzieję że Mikołajcio wyczuje i będzie dziś grzeczny.

[ Dodano: 2011-03-31, 10:06 ]
a i miałam się zapytać co dziewczyny robiłyście żeby wróciła albo nasiliłasię laktacja.
bo ja mam malo ale wystarczająco żeby się najadł w nocy.

myślę że jest jeszcze szansa żebym go pokarmiła chociaż troszkę...

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

31 mar 2011, 10:41

Miluśka, ja mialam duzo pokarmu ale wypracowalam go laktatorem bo Julka nie ciagnela piersi do 8 tygodnia zycia!
takze moim zdaniem laktator
ja mam medela mini electric
i jest bardzo dobry i naprawde bardzo dobrze sciaga
mysle ze warto probowac;)
jak dla mnie duzo wygodniej niz butelka;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

31 mar 2011, 11:55

hej

moje dziecko spi juz 4 godz
ja sie zagadalam z kolezanka na skypie i zaraz musze go budzic
pieknie jest wiec wybywamy z domu!

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

31 mar 2011, 12:53

my po pierwszym spacerze. Pogoda super.
Malego nakarmiłam przebrałam coś szybciutko zjem i mam nadzieję że niedługo znowu wybędziemy z domku na spacer.

Założyłam mu dziś tylko bluzę z kapturem na body, spodnie, skarpety i czapke która po wyjściu z domu od razu zdjęłam. Nie sądziłam że zrobi sie taka piękna pogoda. Rano nic sie na to nie zapowiadalo.

Miluśka jeśli chodzi o laktację to podobno zaczyna się w głowie (tak mi mówiły położne i lekarze w szpitalu). Natomiast musiałam sobie pomóc. Przez pierwsze dni z laktatora nie schodziłam ze tak powiem. Malego przystawiałam co 2 - 3 godziny. Przerwę miałam tylko w nocy. Nie powiem aby to bylo miłe szczególnie w szpitalu jak ciągle musiałam byc z tymi piersiami wywalonymi (oczywiście przykrywałam je pieluszką albo osłaniałam koszulą, ale trzeba było jednak wyciągac te piersi non stop), ale teraz mam za to niesamowita wygodę a co najważniejsze mój dzieciaczek dostaje ode mnie moje przeciwciala i to co najlepsze na start. A chłopców tym bardziej powinno sie karmić piersią ponieważ daje im to lepszy rozwój inteligencji i intelektualny w przyszłości (prowadzono takie badania, jesli chodzi o dziewczynki to akurat dla nich podobno bez różnicy w tej kwestii). czytałam o tym w jednej z gazet dla rodziców (chyba mam dziecko, ale nie jestem pewna)

[ Dodano: 2011-03-31, 16:57 ]
My już po spacerze. Nogi mnie bolą niesamowicie
Ale bylo spuer najpierw spacer z jedną koleżanką później sama
a później z druga koleżanką.
Super pogoda to trzeba korzystać bo w kwietniu różnie może być.
Jak to się mówi kwiecień plecień bo przeplata trochę zimy trochę lata i może tak być. W zeszłym roku tak było. Wiedziałam wtedy już że jestem w ciąży i pod koniec kwietnia było tak zimno i snieg padal. Ciepło zrobiło się dopiero od drugiej połowy maja. Pamiętam bo wtedy musiałam juz leżeć do końca ciąży w łóżku.

ostatnio często myślę o poprzednim roku.
Przecież rok temu zaszłyśmy w ciążę.
Jutro będzie dokładnie rok jak robilam sobie test z krwi i nie wyszła ciąża. oj jaka bylam wtedy rozczarowana. A po 10 dniach zrobiłam ponownie i wyszedł 5-6 tydzien ciąży. Dziwne prawda, ale prawdziwe. Sama nie wiem jak to się stało. Dlatego uważam ze mój mały skarb jest wyjątkowy i jest największym darem jaki otrzymałam od losu.
spadlamznieba napisał/a:
jak chapnęła za włosy to nie chciała puścić :)
oj znam to i to dobrze;0
jak chwyci to nie chce wypuscic;)
oj tak. Nie mam tak długich włosów jak wy, ale jak trzymam mojego chrupka na rekach to bardzo często mnie zlapie za uszami przy szyi.

Mój krolewicz zrobił sie jakiś marudny od 2 może 3 dni. Chyba zaczyna się przestawiać aby dłużej czuwać i przez to jest niesamowicie zmęczony. Pomaga wtedy przystawienie do piersi i trzymanie na rękach. tak mi go wtedy szkoda.
moje dziecko spi juz 4 godz
to bardzo ładnie. Piotruś teraz w ciągu dnia śpi około 1,5-2h i sporo stara się czuwać. Niestety jest z tego powodu marudny (pisalam o tym wyżej)
myślę że jest jeszcze szansa żebym go pokarmiła chociaż troszkę...
życzę powodzenia i trzymam kciuki. Jeśli tylko chcesz to na pewno Ci sie uda. Pisz koniecznie o tym.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

31 mar 2011, 18:14

madziorka hihi napisał/a:
moje dziecko spi juz 4 godz
to bardzo ładnie. Piotruś teraz w ciągu dnia śpi około 1,5-2h i sporo stara się czuwać. Niestety jest z tego powodu marudny (pisalam o tym wyżej)
moja robi 2-4 drzemki po ok 30 min a tak to jest aktywna ze tak powiem :)

[ Dodano: 2011-03-31, 18:35 ]
Miluśka trzymam kciuki - przede wszystkim badz poztywynie nastawiona, no i stres nie jest wskazany.
przystawiaj czesto Mikolajka do cyca, a jak nie bedzie chcial to sciagaj laktatorem czesto - pobudzisz do pracy gruczoly

[ Dodano: 2011-03-31, 19:04 ]
wczoraj jak byłyśmy na spacerze, otworzyli nowe centrum handlowe i Oliwka dostała balona (oczwyście spała w wózku) - dopiero w domu zapoznała się z 'prezentem' i nie chciała go oddać:)
Obrazek

[ Dodano: 2011-03-31, 19:18 ]
no i wykrakałam... Mala się obudziła :) stęka coś. drzemka wyniosła ją dokładnie 30 minut :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość