Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

31 mar 2011, 14:42

dla dzieci :)
„Przyjaciele kangurka Jurka"
no to fajnie :ico_brawa_01: , Szymek to chyba by mi nie usiedział, a ile to trwa?
jak długo, to niestety nie wiem.. moja mama kupiła Nam bilety (bo akurat blisko tego Teatru pracuje). Sama też nie wiem czy Antek usiedzi :P ale jak Go zainteresuje, to pewnie tak :) z Szymkiem pewnie byłoby podobnie :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

31 mar 2011, 21:14

my byliśmy u mamy, brat z narzeczoną okupili Szymka, kupili mu kurtkę , bluzę ,kamizelkę, 2 bluzki z krótkim rękawem , buty, koszulę elegancką krótkim rękawem :ico_brawa_01: , mama kupiła mu spodnie jeans i spodnie dresowe,bardzo się cieszę :-D , bo ciuchy mam z głowy a wiadomo, że to sporo kosztują, tylko będę musiała mu kupić jakąś cieńszą czapeczkę,
a i dostał 2 ciuchcie z serii Tomek i przyjaciele :-) ,
nam też parę ciuchów i buty sporotowe wpadły :ico_brawa_01: :-) ,
i wszystko rozmiarowo pasuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zmykam spać, dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

01 kwie 2011, 08:55

hej
U Emilki juz zdecydowanie lepiej. Wczoraj na wieczór juz nie było tempki bo do tej pory to była ponad 39. Jeszcze jej troche kataru zostało ale widać ze maleje. Za to ja i P sie nie za dobrze czujemy chyba nas młoda zaraziła i teraz my :ico_chory: bedziemy.

Co do pomiaru ciśnienia to Emi na bilansie miała mierzone i w domu tez juz pare razy jej mierzyłam bo jak babcia sobie mierzy to ona tez musi :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 kwie 2011, 09:00

witam;)

u nas dziś pochmurno, w nocy deszcz padał teraz też coś się zanosi na deszcz,
zaraz skoczę autem po mamę, bo chciała jechać do tesco na zakupy
U Emilki juz zdecydowanie lepiej. Wczoraj na wieczór juz nie było tempki bo do tej pory to była ponad 39. Jeszcze jej troche kataru zostało ale widać ze maleje.
to dobrze, ze już lepiej i temp. spada, u nas też wtedy co był Szymek chory to była wysoka temp. od gardła i jako, że nie brał antybiotyku musiał mieć zastrzyki,
Za to ja i P sie nie za dobrze czujemy chyba nas młoda zaraziła i teraz my :ico_chory: bedziemy.
zdrówka dla Was :ico_sorki:
Co do pomiaru ciśnienia to Emi na bilansie miała mierzone i w domu tez juz pare razy jej mierzyłam bo jak babcia sobie mierzy to ona tez musi :-)
u nas nie mierzą, ale spytam kiedyś przy okazji,
a jakie jest prawidłowe ciśnienie u takiego małego małego dziecka???

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

01 kwie 2011, 11:10

Witam,
Już się z Antkiem spisaliśmy :) a Wy ? robicie to przez internet czy czekacie na rachmistrza?
Miłego dnia :) przed Nami, znaczy przed Antkiem dentysta :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

01 kwie 2011, 13:41

Szymek właśnie zasnął , ja robię obiadek,

\
Już się z Antkiem spisaliśmy :) a Wy ? robicie to przez internet czy czekacie na rachmistrza?
\
a po co to spisywanie???

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

01 kwie 2011, 22:20

a jakie jest prawidłowe ciśnienie u takiego małego małego dziecka???
doantaka tak naprawde to nie wiem Znalazłam tylko taką wypowiedz w necie "prawidłowa granica ciśnienia 120 na 80 ale prawidłowe ciśnienie krwi oblicza sie na podstawie wieku, płci, wzrostu i wagi, lekarze mają specjalne tabele co do tego w swoich gabinetach"

Emi lekarka zmierzyła i nawet nie pamiętam jakie było ale nic nie mówiła to chyba wszystko ok

Ja czuje sie fatalnie, P tak samo dobrze tylko ze Emi juz lepiej. Zmykam do łozka zażyje cos sobie a jak nie przejdzie to chyba jutro podejdę do lekarza bo obawiam sie ze bez antybiotyku nie przejdzie. :ico_olaboga:

Marta czy twoja Milenka jak ostatnio brała antybiotyk to miała jakis problem z siusianiem. Coś mi tak świta. Bo Emi dzisiaj pod wieczór jak sie wysiusiała to mówi że w pupe "ziazia" i kazała sie wykąpać Czy cos sie takim dzieciom daje czy to samo przechodzi jak sie skonczy antybiotyk?

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

02 kwie 2011, 00:27

a po co to spisywanie???
jest z tym tak jak w 2002roku.. po co to nie wiem, ale trzeba

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

02 kwie 2011, 08:44

witam :)

zdrówka dla choruszków :ico_sorki: ,

my wstaliśmy o 8, byliśmy w sklepie po chlebek, zjedliśmy śniadanko i zaraz biorę się za robienie placka :-) ,

na dworze ciepło , ale pochmurno, mam nadzieję, że słonko wyjdzie,

miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

02 kwie 2011, 09:33

witam
Dzisiaj pospalismy jak nigdy. Ja obudziłam sie o 9 a mała i P jeszcze spią. Ciekawe o której wstaną? :ico_olaboga:

Co do spisu to ja sie nie spisywałam ale moze jak bede miec chwile to zrobię to w necie.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość