Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 kwie 2011, 17:57

Cześć :-)

zirafka, oby Cię długie czekanie w kolejce ominęło :ico_sorki:
I czekam na info :ico_oczko:
któraś z was chodziła lub chodzi do szkoły rodzenia?
ja chodziłam w pierwszej ciąży. Tak posłuchać ogólnie co i jak, bo wcześniej to nawet żadnego niemowlaka nie miałam na rękach :ico_szoking: Czy ja wiem, czy pomoga w czymś :ico_noniewiem: bez niej też bym sobie dała radę.
Dziewczynom może pomagają te ćwiczenia, ja nie chodziła, bo i tak wiedziałam,że będę mieć cc.
Czy któraś jest w sieci tel. komórkowych PLAY?????
ja, już 3 rok :-)

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 17:59

nina0226 napisał/a:
któraś z was chodziła lub chodzi do szkoły rodzenia?[/quote]

ja chodzę już 2 tydzień :)
i powiem Ci ,że warto. Jako pierworódka i jeszcze nastolatka wiele się uczę.
Do tego mniej boli mnie kręgosłup i umiem poprawnie oddychac ;)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

01 kwie 2011, 18:00

Karola- aleś monolog wysmarowała :ico_brawa_01: ale ładnie i mądrze ujełaś wszystko razem :ico_brawa_01: Za udany wieczorek :ico_brawa_01:
Beti- niestety ja mam Ere
Zirafka- melduj kobito co tam dzidzia skrywa między nóżkami :ico_sorki:
U nas też dziś szaro, buro i mokro. kuba normalnie jakby się szleju dziś najadł- masakra, taki dziś niegrzeczny jest cały dzień że już nie wiem jak do niego mówić i co ze sobą zrobić żeby mu nie wlać i nie wyleźć ze skóry :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-04-01, 18:01 ]
Nina- ja do szkoły rodzenia nie chodziłam bo mój M długo pracowała samej mi się nie chciało. u nas w szpitalu jest od 30 tygodnia ale tym razem też nie wiem czy nie spasuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 18:36

tosia, hehe
kuba normalnie jakby się szleju dziś najadł-
żywe srebro :)

też bym chciała żeby moja mała już była ze mną i mi dokuczała, narazie robi to od środka hihi

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

01 kwie 2011, 19:29

dziewczyny udało mi sie bo pojechałam przed 18 i byłam druga. dziewczyny bedzie CORCIA!!! jestem szczęsliwa!!!!! Tylko jak my jej damy na imię?.
Lekarz powiedział mi, ze powinnam sie ograniczać ze słodkim!!!! Ale ogolnie wszystko jest w porządku, dzidzia wazy ponad pól kolograma. uf musze troche ochłonąć. Ale jestem naprawde szczęśliwa!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 19:34

zirafka, gartulacje ! :):*

kobitki górą ! :)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

01 kwie 2011, 19:50

zirafka to no żesz gratulejszyn!!! No córcia, którą bardzo chciałas tak?
Lekarz powiedział mi, ze powinnam sie ograniczać ze słodkim!!!
ja ide właśnie na badanie z glukozą 11.04 Ostatnio wpierniczam słodycze jak mała kit.
Nina ja chodziłam do szkoły rodzenia i prawda jest taka, że oprócz oddychania nic sie nie dowiedziałam czego bym juz nie wiedziała od mamy :-) ! Jednak tak jak pisze Malinkax33
Jako pierworódka i jeszcze nastolatka wiele się uczę.
pod tym zgledem warto. oswajasz się troche z tym wszystkim! Wiele kobiet nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważna jest technika oddychania przy porodzie naturalnym!! Dzieki temu i skupieniu na sobie możesz znieśc silny ból.
Kocura Bura
beti napisał/a:
Czy któraś jest w sieci tel. komórkowych PLAY?????
ja, już 3 rok :-)
Ooo to jeszcze jak na karte to oświec mnie czy rzeczywiście moge załadowac konto za 5 zł i wszystko bedzie aktywne przez rok? Bo takiej sieci szukam, musze byc dostepna ale nie potrzebuję przez 10 m-cy w roku praktycznie żadnej kasy na koncie mieć, bo mine w PL. nie ma
karolina1980 napisał/a:
mój Marsjanin a wczoraj zafundował 2 godzinny seans całowania i poczułam się jakbym miała 17 lat właśnie Malinka jak ty
takiego niewinnego całowanka? Mmmmm...milutko Kurcze chyba bym sie też skusiła. Jakos konkretne seksy mi nie w głowie.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 19:53

beti,
akos konkretne seksy mi nie w głowie.
no mi też nie :( a mojego nadal nie ma w domu :((
i jak tu sie nie martwic jak nawet nie odbiera i nie odp :(

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

01 kwie 2011, 20:35

zirafka no to beda 4 kobitki jak na razie :ico_brawa_01: super, gratuluje!!
Malinka ja tez nie cierpie jak A nie odbiera, bo odpisywac to on nie lubi i nie robi tego..ale powodow moze byc mnostwo, wiec nie panikuj, zaczekaj, w koncu chyba sie zjawi nie?a jak sie nie zjawi to na pewno zadzwoni, bo jak nie to zachowa sie bardzo szczeniacko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 20:45

ladybird23, jest już w drodze... napisał... za 30 min będzie. chyba go zabije, poćwiartkuje , wypatrosze i wogóle.
co ciekawe, zaprosiła mnie jutro jego mama na herbatkę bo on ma szkołę a may być sliczna pogoda to sobie z nia posiedze w ogródu <haha tesciowa na dobrą drogę zeszła>...
umówiłam się z jego sis ,że ok 9 będę u nich i pojedziemy do świat dziecka wózki obejrzeć a potem wrócimy na cerekiew.
a Patryk na to ,ze a po co tam będziesz jechać ?! jak by kurna bał się ,że coś wyjdzie na jaw. <mysli>

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość