mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 mar 2011, 11:19

cyn trzeba czasu na wygojenie sie
zdrówka dla Jessi :-)

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 mar 2011, 07:01

mati jak zaczął mieć problemy z pupą to odstawiłam te mokre chustki, zaczęłam go myć szarym mydłem, często wietrzyć pupę i robiłam mu jeszcze nasiadówki w krochmalu, smarowałam bepanthenem bo sudokrem nie działał. Fakt ze mnóstwo przy tym zachodu ale pomagało. Od tamtej pory przestałam używać mokruch chustek tylko jeśli trzeba było zmienić pieluszkę to zawsze mydło i woda a no i oczywiście za kazdym razem przy zmianie pieluszki nawet jeśli to tylko siku to myłam pupkę wodą i szarym mydłem.

galicja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 09 wrz 2010, 12:33

05 kwie 2011, 11:37

mydło i woda najlepsze!! tylko jak to zastosować w terenie? jest problem. Mojej Poli spasowały dopiero 3-cie mokre chusteczki-chyba bambino z tego co pamiętam. A co antybiotyku to robi straszny pogrom w takim małym organizmie. Ja córce podaje z antyb. zawsze Lactoral-nawet tydzień po atyb,. żeby się flora odbudował, staram się żeby jadło wtedy więcej warzyw i owoców i mięsa-choć jak dziecko chore to i apetyt ma gorszy...

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość