tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 08:31

a powiedz mi jak to sie stalo, ze Szymus jednak zostal Szymusiem,
Eeeeh ..przez przypadek i chwile slabosvi u tatusia :ico_oczko:
Jak go pierwszy raz polozyli mi na piersi jeszcze jak mnie szyli na stole op. to tatus siedzial kolo nas trzymal go za raczke i wtedy lekarz spytal czy mamy dl aniego imie ??? wiec patrze na tate i pytam czy mamy ? czy moge powiedziec? A tata taki wzruszony ze tylko przytaknal... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiec sie udalo :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-06, 08:31 ]
na 2 palce to 4cm :-D
_________________
o kurde!!!to duzo !!!bo pelne rozwarcie to 10 cm !!!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 08:32

Eeeeh ..przez przypadek i chwile slabosvi u tatusia :ico_oczko:
Jak go pierwszy raz polozyli mi na piersi jeszcze jak mnie szyli na stole op. to tatus siedzial kolo nas trzymal go za raczke i wtedy lekarz spytal czy mamy dl aniego imie ??? wiec patrze na tate i pytam czy mamy ? czy moge powiedziec? A tata taki wzruszony ze tylko przytaknal... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: wiec sie udalo :ico_sorki:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: super historia :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a teraz tatus juz sie nie buntuje?

[ Dodano: 2011-04-06, 08:33 ]
o kurde!!!to duzo !!!bo pelne rozwarcie to 10 cm !!!!!!
wiem, wiem.. ale do pelnego rozwarcia to moze troche mi zajac...
z malymi mialam na 2,5palca (5cm) i sie meczylam i akcja porodowa ustala, wiec ja poprostu cierpliwie czekam co bedzie dalej... nic innego mi nie pozostalo...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 08:33

i kto m atakie grube paluchy??? :ico_oczko:

Ale to dziwie sie ze Cie nie zatrzymalai w takim razie....zwlaszcza ze Marcelinka jest duza!!! i najlepiej porod nadzorowac od samego poczatku....

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 08:36

Ale to dziwie sie ze Cie nie zatrzymalai w takim razie....zwlaszcza ze Marcelinka jest duza!!! i najlepiej porod nadzorowac od samego poczatku....
stwierdzili, ze nie ma potrzeby i mam przyjechac jak cos sie zacznie dziac np jak odejda wody, albo poprostu jak cos mnie bedzie niepokoilo...

a co do paluchow to nie wiem kto ma takie grube, ale tak jest u lekarzy przyjete, ze 1 palec to 2 cm, bo pelne rozwarcie jest na 5palcow, a to 10cm

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 08:38

a teraz tatus juz sie nie buntuje?
Nie juz raz sie zgodzil to po wszystkim !!!ale on nie nawidzi swojego nazwiska(fakt ze smieszne) i che zeby sie Szymek po mnie nazywal ...mnie chyba nie przeszkadza bo o ile jego rzeczywiscie jest nie piekne po polsku tak dla Anglikow nic nie znaczy a i jego i moje przekrecaja wiec nie widze roznicy!!!
mialam na 2,5palca (5cm)
A gdzies czytalam ze sie robi cos conazywaja kryzys 7 cm i ze sie kobitki na tym etapie zatrzymuja i ...dalej nie chce isc!!!

[ Dodano: 2011-04-06, 08:39 ]
NowaSejana a Ty wolisz cc znow czy wolisz naturalnie urodzic mimo ze M. duza panna?

[ Dodano: 2011-04-06, 08:41 ]
bo ja sie najbardziej balam takiego scenariusza ze bedzie juz mocno zaawansowany porod jak trafie do spzitala i wszystko beda musieli na wariata robic...i ze wtedy sa wieksze szanse na komplikacje i ja bym chyba na zawal po drodze ze strachu o malenstwo padla!!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 08:42

NowaSejana a Ty wolisz cc znow czy wolisz naturalnie urodzic mimo ze M. duza panna?
sama juz nie wiem.. chcialam rodzic naturalnie zeby szybko wyjsc do domu, a jak uslyszalam, ze mala ma 4kg to sie przestraszylam i chcielismy cc.. ale lekarka stwierdzila, ze wszystko jest tak przygotowane, ze powinnam naturalnie urodzic, a jak nie da rady to wtedy bedzie cesarka i na to przystalismy... albo poprostu jak sie poczuje zle, to oni tez cc zrobia bez problemu... ale zalecaja mimo wszystko sprobowac naturalnie

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 kwie 2011, 08:44

Jak sie Szymciowi glowa ciut zaklinowala (bo rzeczywiscie dlugo nie mogli wyciagnac -i wyglada dosc dramatycznie na tym filmie ktory moj M. nakrecil) to ja juz mialam oczy zamkniete ,lzy mi sie laly i prosilam mojego zmarlego ojca zeby cos zrobil ,zeby malemu nic sie nie stalo... ato moze 2-3min byly...

[ Dodano: 2011-04-06, 08:44 ]
Ale byly to najdluzsze 2-3 minuty w moim zyciu... :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-06, 08:45 ]
Wow!!!!wlasnie spojrzalam na suwaczek!!!

:ico_tort: za pierwszy tydzien Szymusia :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

06 kwie 2011, 08:57

:ico_tort: za pierwszy tydzien Szymusia :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas szybko leci :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 kwie 2011, 09:02

tabogucka, za pierwszy tydzień Szymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dużo mnie ominęło i już nic nie pamiętam :)

Także ja dostałam test oxytocynowy o 8.30 rano skurcze zaczęły się przed 10 były bardzo bolesne i tak się męczyłam do 16.40 aż zadecydowali cesarkę córcia nie mogła przejść i tętno jej zaczęło spadać,wody płodowe byly już zielone ja się tak wystraszyłam że kiedy ją zobaczyłam na cc to sie rozpłakałam.Myślałam tylko o tym żeby było wszystko dobrze ,mieli jej podać tlen ale na szczęście nic się nie stało i dostała 10 p! :-)

Ja mam szwy rozpuszczalne i już tak nie boli wszystko się ładnie goi

Mam wielki problem z sutkami jak córcię karmię to płaczę z bólu już nie wiem co robić :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 kwie 2011, 09:06

hej mamy, melduje sie.

wlasnie taboguka ci nie zdazylam napisac, ze ja mam taka poduche d karmienia po Gabrielu i jej nie uzywalam, bo wcale leiej na moje bole nie robil, ale teraz sobie ja przy spaniu miedzy nogami trzymam :ico_oczko: mi na poczatku pokarm wlasciwie sam lecial jak gabriel zaczynal ssac i tez byla plama na lozku, wiec zawsze mialam poskladana tetre pod reka-kladlam tetre na lozko, na nia dziecko i dopiero cyca dostawal, i po karmieniu tetra do prania
a z tym szwem cie babeczka zalatwila, cholera, ja jetsem czula na takie rzeczy okropnie, jak cos mi krwawi, albo boli to mi od razu slabo i niedobrze :ico_sorki:

jeju Magda, witaj w domu, jaki Filipek tyci faktyznie, ale nie przejmuj sie tym-szybko nadgoni, zobaczysz..

ewelcia tez widze, po szpitalu, jeju, to musi byc strach, zeby taki szkrabek zapalenia pluc dostal :ico_sorki:


mnie plecy koszmarnie bola...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość