beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 kwie 2011, 10:40

Cześć LASKI, ja to nawet nie pamietam, jakie rozmiary dzieciaczki noszą. Wszystko popakowane w worki mam po Dominiku i chyba bede miała tez z tym troche roboty, bo nie posegregowane jest!
Ja narazie nic nie kupuje - napadło mnie tylko na body w sklepie, bo takie słodki 3-pak był za grosze. Wziełam rozmiar 50-56 z krótkim rekawkiem, bo te nasze pociechy to praktycznie w środku lata sie pojawią. (w sumie to nawet nie wiem czy ja w ogóle takie body z krótkim rekawem potrzebowałam) "Osprzęt" w postaci nosidełka czy siedzonka do auta przyjdzie z czasem od dwóch koleżanek. Tak, że ja narazie z zakupami nie szaleje. Tylko ogladam, bo sie powstrzymac nie mogę hahahaha.
Aaaaaa, no polije cały czas na ta kołyske z Fisher Price :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 11:22

Cześć Kobitki ;)
ale wczoraj dostałam niespodziankę :)
w sobote będziemy już na swoim mieszkanku z P. :)
przyjechał wczoraj po mnie niezapowiedzianie ;)
zabrał mnie do samochodu, zawiązał oczy... normalnie byłam przerażona ale taka happy :P
zawiózł mnie do naszego nowego domku już czystego i posprzątanego , przygotował kolacje przy świecach i razem z teściem kupili łóżeczko takie śliczne z kołyską zarazem i postawili w pokoju naszej Liwciii :)
byłam taka szczęśliwa z tych niespodzianek :)
a jaka pyszna kolacja była , tylko ten tort co sama zjadałam jak sie dowiedziałam ,ze go nie będzie się zmarnował.. ale cóz :D Liwci smakował.. (mi też) ;P
kupił sam malutki torcik :)
no i wczesniej dostałam ten bon na 100 zł do fryzjera i wczoraj kupił mi bluzkę taką w kolorze czerwonego wina z kokardką na brzuchu :) słodka jest :))
także urodzinki udane ! :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DZIĘKUJE JESZCZE RAZ WSZYSTKIM ZA ŻYCZENIA :****



własnie tez muszę kupowac już wyprawkę ! :) wczoraj zaczeliśmy 7 miesiąc :)
dobrze ,że napisałyście o tych rozmiarach :)przyda mi sie hehe ;):*

a co z zirafka ? :( nie było jej dawno :(
ciekawe jak się czuje :(

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 kwie 2011, 11:45

Malinkax33 no widzisz, tyle się nastresowałas, a tu mąż pierwsza klasa. Oby tak dalej!! Ciesze się ze milutko spedziłas urodzinki. Tez jestes Byczek jak ja czy jeszcze Baran? No i zrób sobie zdjęcie w tej nowej kokardkowej bluzeczce i dawaj nam tu na forum!!
Zirafka odpoczywasz czy może jestes na jakiś badaniach po szpitalach? Melduj się.
Joanna24 ooo jesteś, tez juz miałam sie pytac gdzie Cie wcieło. To Ty mnie pytałas o te proszki dla dzieci w DE? Ty wiesz, ze ja wybrałam się do reala popatrzec i fakt, nie me ani jednego takiego specjalnie dla malucha tak, jak u nas.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 12:00

beti, no właśnie sie z niej przebrałam :D
dobra dobra :) zrobię fotkę.. wstawię jeszcze dziś. (najpierw referat z ochrony środowiska :ico_placzek: )

coś się martwię moim brzuchem , jest za mały na 7 miesiąc i wcale nie wygląda jak ciążowy ;(

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

07 kwie 2011, 12:14

coś się martwię moim brzuchem , jest za mały na 7 miesiąc i wcale nie wygląda jak ciążowy ;(
_________________
Jak nie mężem to za małym brzuchem się martwi niemożliwa ta nasza Malinka!!!!!!!!! :ico_nienie: proszę tu nie wymyślać sobie problemów. Kochaniutka pierwsza ciąża ładne młode jędrne ciałko drobna kobietka nie martw się babeczko grunt że mała zdrowa :ico_haha_02: i się rusza!!!!!!!! Głowa w górę
Zirafka odpoczywasz czy może jestes na jakiś badaniach po szpitalach? Melduj się.
No właśnie troszkę się niepokoję co się z nią dzieje? Czy ktoś ma jej nr komórkowy aby napisać sms-a??????????? :ico_olaboga:

Beti ja mam w pudłach w workach kupę ubranek na strychu też nie posegregowanych tylko wymieszanych jak się dowiem co u mnie siedzi to zacznę się przymierzać do rozpakowania tego bałaganu i sprawdzenia co się jeszcze nadaje a co już nie co jest ładne a co nie i co dokupić aby maluszek miał coś swojego :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 12:19

Karolina1980,
hahaha.
oj rusza rusza i dokazuje... ;D
już bym ją chciała mieć. ale ja nie wyglądam jak w ciąży tylko jak naśrutowany przeżarty beduin no...
jak chodzę to wcale brzucha nie czuje (gorzej jak leże i siedze ) ;D
chyba mi za nudno w życiu troche ;D za mało roboty mam :( uczyć mi sie kurna nie chce a i Liwka nie lubi jak czytam te pierdoły o kwiatkach itp bo kupie jak by zaraz wylecieć miała :ico_sorki:


jak wam mija dzien kobitki moje kochane ?;)

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 kwie 2011, 12:20

Karolina1980,
beti napisał/a:
Zirafka odpoczywasz czy może jestes na jakiś badaniach po szpitalach? Melduj się.
No właśnie troszkę się niepokoję co się z nią dzieje? Czy ktoś ma jej nr komórkowy aby napisać sms-a??????????? :ico_olaboga:
kochana chyba jeszcze nie jesteśmy na tym etapie hahahahaha. Ale trzeba by pomyslec o powymienianiu sie numerami kom.
Nie wiem tak na pamieć które z Was juz dfrugi raz się widzą na forum, te pewnie sa w kontakcie, co?
Malinka
za mało roboty mam :( uczyć mi sie kurna nie chce a i Liwka nie lubi jak czytam te pierdoły o kwiatkach itp bo kupie jak by zaraz wylecieć miała :ico_sorki:
te to może do mnie wpadnij na te roboty, ja znowu mam juz taki duzy brzuszek, że niewygodniemi odkurzać. A ksiązke to może śpiewająco czytaj, mała zasnie a Ty sie pouczysz? :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 12:35

te to może do mnie wpadnij na te roboty, ja znowu mam juz taki duzy brzuszek, że niewygodniemi odkurzać. A ksiązke to może śpiewająco czytaj, mała zasnie a Ty sie pouczysz?
hehe ;)
mała śpi tylko zauważyłam jak jest hałas, w szkole, gdy gra telewizor, gdy jest dużo ludzi.
jak jest cisza i rozmowa kilku osób ona dokazuje i to równo :)
czytam jej bajeczki , puszczam fajne pioseneczki ale to nie działa :ico_sorki: ;)
na 15 min może... jak siedze dokucza , jak leże to już nie wspomnę :-D :-D
jak chodzę to śpi :)

jeśli tylko chcesz ;) ja mogę sprzątać, myć , pracować i wszystko..
jak zerkne na półke z książkami czuje sie jak w 1 trymestrze ciąży : mdłości, zawroty i bóle głowy :)

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

07 kwie 2011, 12:36

Malinka nie tylko ty masz malutki brzuszek... mi też wszyscy dokuczają, że wyglądam jakbym po prostu zjadła podwójny obiad, ale na pewno nie jak w ciąży. To irytujące z jednej strony, ale z drugiej się cieszę, bo wszystko mogę robić i brzuch mi nie przeszkadza. Zresztą z tego co dziewczyny mówiły, cieszmy się póki możemy, w drugiej ciąży o wiele szybciej nam wyskoczy brzucholek :ico_ciezarowka:

Ja zrobiłam już listę rzeczy, które mój synek będzie potrzebował. I niby mam już tyle ubranek, ale tak na prawdę wciąż dużo jeszcze brakuje ... czyli zakupy dopiero się zaczęły :-)

[ Dodano: 2011-04-07, 12:37 ]
Joanna dzięki za te rozmiary ... teraz już będę wiedziała mniej więcej co do czego z tymi ciuszkami

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 kwie 2011, 12:38

Malinka
jak zerkne na półke z książkami czuje sie jak w 1 trymestrze ciąży : mdłości, zawroty i bóle głowy :)
boshe współczucia, mnie m\by sie juz nie chciało uczyć. Chociaz różne głupie pomysły chodza mi po głowie. Chciałamsię zabrac za nostryfikacje dyplomu i naszczęście nie zrobiłam tego, bo bym teraz lenia nie mogła odpedzić!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość