tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 kwie 2011, 10:20

Aja wlasnie wisze na telefonie o d 6 minut zeby skasowac moj kontrakt na komorke tzn on sie konczy na koniec kwietnia ale musze ich poinformowacze nie chce wiecej ich serwisu :ico_puknij: no chyba oczywiste ze skoro sie kontrakt konczy a ja nie zadzwonilam zeby przedluzyc to nie chce ale nie...musze wisiec na telefonie ze by powiedziec to co oczywiste kontrakt sie konczy i chce zeby tak zostalo :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2011-04-07, 10:30 ]
juz po 8 minutach mnie polaczyli...a teraz pan mnie przekonuje zebym z nimi zostala bo taki wspanialy klient jestem...zobaczymy co wyduma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

07 kwie 2011, 10:30

Hej.. Ja dalej leze i wije sie z bolu, wody leca po nogach, skurcze sa nieregularne, masakra jakas :( ide na kolejne badania, moze mi wreszcie powiedza cos konkretnego -_-

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2011, 10:40

Inuno, Trzymam za Ciebie kciuki, żeby było szybkoi sprawnie i prawie bezboleśnie :-D :-D :-D

Sejana szczęsciara, wreszcie sie doczekałaś. Marcelinka śliczna.
Magda piękne dzidzi i jakie ma duze oczka... zakochać się można :-D

Ja właśnie wróciłam z ktg... przed zbadała mnie moja gin i powiedziała ze nic a nic nie zapowiada porodu...
Na zapisie ktg wyszło jakieś nietypowy spadek tętna, kazali przyjść jutro... zaczęłam sie strasznie denerwować, zadzwoniłam do swojej gin, powiedziała mi żebym sie nie martwiła bo mogło być to spowodowane ruchami płodu, może ma rację bo MAła była bardzo aktywn w czasie tego ktg, czasem mi się wyawało zę nic nie słyszę jak się poruszy.... poza tytm powiedziała mi że jeśli by było coś naprawdę niepiokojącego to by mnie nie puścili do domu... ale strach pozostał... siedzę i wsłuchujęsię w ruchy Ali...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

07 kwie 2011, 11:06

Inuno trzymaj sie napewno juz niedlugo!!!

Kate_82 tez bym sie pewnie ciut zdenerwowala a le moze zaufaj swojej gin !!! poza tym z tego co kojarze to Marcelinka tez miala na tych ktg spaki tetna dletego Sejane tak czesto monitorowali a przeciez wszystko dobrze sie skonczylo :ico_sorki: takze sie nie denerwuj za bardzo :ico_sorki:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 kwie 2011, 11:25

tabogucka, no właśnieie próbuję się uspokoić przykładem Marcelinki. Jutro kolejny zapis... Moja gin zapytała czy czyję wyraźne ruchy płodu jeśli tak to ok... no to teraz siedzę i obcerwuję sobie jak mój brzuchzmienia kształt, jak ładnie przemieszcza się coś albo rączka albo nóżka... i chya zaczną coś robić bo inaczej zwariuję...ja to taka panikara jestem...wolę dmuchać na zimne niż potem płuć sobie w brodę... pamiętam jak Mati się urodził to potrafiłam byćz nim 2 razy w tyg u pediatry bo coś mi się wydawało...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

07 kwie 2011, 12:17

sejanka wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

07 kwie 2011, 12:43

hejka
sejanko nareszcie,wkoncu,super.....
magda1614, co u was jak malutki i czemu was tak długo nie było?
kate_k82, to ja jestem taka sama jak ty,niestety przez to mam cięzko w życiu bo cały czas sie o coś martwie :ico_sorki:
Inuno, trzymamy kciuki a mówiłam że coś sie zaczyna :ico_sorki:

tabogucka, troche dziwnie że sie tak krew leje,może zgłoś sie na izbe przyjec albo coś,żebys nie zasłabła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a u nas wieje,ale jest cieplutko,byłam z małą na kontroli już jest lepiej,możemy isc już na spacerki,pępek odpadł,i od wtorku znowu przybrała 100 g,i wazy już teraz 3500 wiec jest super :ico_sorki:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

07 kwie 2011, 12:58

u nas tez cieplutko słoneczko sswieci tylko wiaterek mocny wieje ;)
cos dzis Finflituszki nie widac a na dzis ma termin moze tez sie cos ruszyło ;))

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

07 kwie 2011, 13:45

Witajcie dziewczyny :-D

Niestety nie jestem w stanie nadrobić tego co napisałyście,bo chyba by mi to tydzień zajęło :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dla wszystkich, które urodziły ogromne gratulację!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Byliśmy wczoraj w przychodni z obydwoma dziewczynami :-)
Starsza na bilansie czterolatka,a Martynka na ważeniu :-)
Od wyjścia ze szpitala przybrała 400g, więc super :ico_brawa_01: i waży już 3930g :-D Nie mamy problemu z karmieniem, więc mam nadzieję,że tak zostanie. Przepisane mamy witaminy i od dzisiaj podaję wit. K,a za tydzień D3 :-D
Teraz tylko czekamy na lepszą pogodę i zaczynamy powoli spacerki :-D

Przepraszam,że tak tylko o sobie i Wam nie odpiszę ale póki malutka śpi to idę troszkę z Karolką się pobawić, zjemy jakiś obiadek i pewnie Martynka się obudzi :ico_oczko:
Same wiecie jak to jest :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 kwie 2011, 15:20

hej dziewczyny, nie wiem juz sama-nie pisalam dzisiaj? :ico_noniewiem:

gratulacje dla Sejany, az jej zazdroszcze, bo ja dzisiaj juz fizycznie niedomagam. balagan mam w domu, ale jak mysle, ze mam sie schylac i zbierac te graty to mi sie slabo robi po prostu...

u nas goraco 26 w cieniu i w sumie jak dla mnie na kwiecien to za duzo, w spodniach i adidasach jest katorga po prostu, jeszcze z takim wielkim brzuchem

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość