Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 12:41

beti, no ja mam referaty z tematów o oborniku (czyli gnoju) i jak go używać kiedy i gdzie (taki kierunek projektowanie ogrodów ) a do tego z geografii mam na 3 strony kancelayjnego wybrać 2 kontynenty i opisać dokładnie roślinność w strefach klimatycznych i faune (zwierzątka) ...
naprawde wole prace domowe , ale wiem ,że musze skonczyć tą szkołę... dla siebie i Liwii... :ico_sorki:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

07 kwie 2011, 12:50

Malinka
naprawde wole prace domowe , ale wiem ,że musze skonczyć tą szkołę... dla siebie i Liwii... :ico_sorki:
coz moge Ci kochana napisać, wykształcenie jest bardzo ważne i otwiera pewne drzwi. Kształtuje Ciebie, Twoja osobowośc no i przede wszystkim zdobywasz wiedze, której nikt Ci juz nigdy nie zabierze (no chyba, że wujek Alzheimer :ico_oczko: )

Apropo, coś do posmiania się:
Babka sie tłumaczy:
- No ja jestem dobrze zbudowana, ale to dlatego, że cierpie na bardzo rzadka chorobę..
-jaką?
Bulimie Alzheimera. Po prostu obżeram się jak świnia i zapominam to zwrócić!!!! :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2011, 13:20 przez beti, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 kwie 2011, 12:53

Ta nasza Zirafka też mnie martwi... :ico_noniewiem: I tak jak piszesz Beti musimy się na PW pozamieniać numerami żebyśmy w razie czego miały ze sobą kontakt :ico_sorki:
Mój brzuch jest bardzo spiczasty i nisko osadzony- cóż taka moja uroda. Malinko a Ty się nie przejmuj, brzuszek jeszcze troszkę i sam Ci wyskoczy - taka piłeczka,zobaczysz :ico_haha_01: Cieszę się że mąż się spisał na medal :ico_brawa_01: Ale Ty na tyłek powinnaś dostać za nerwy które i Tobie i Liwce nie są potrzebne. A chłop poprostu starał się żeby mieszkanko dla was przygotować :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

07 kwie 2011, 12:58

(no chyba, że wujek Alzheimer :ico_oczko: )
no beti ty to masz wyobraźnię kobietko !!!!!!!!!1 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D
Malinka pomyśl tak skończę szkołę i już nigdy więcej książek i referatów chyba że same romanse lub inny gatunek!!!!!!!!!!

Naprawdę martwię się o :ico_olaboga: Zirafkę nie mogę o niej przestać myśleć.

Ja już od maja pewnie zacznę porządkować chałupkę przekładać ciuszki i wić gniazdko najpierw musi mi się objawić :ico_placzek: ten nasz dzidziuś ale to dopiero 26 kwietnia kolejny raz. Już tak chciałabym wiedzieć co tam siedzi i tak się kręci.

Witaj Tosia jak czytam twojego nika to coś mi się zdaje że u mnie pod serduchem to właśnie córcia siedzi. Tosia -prześliczne imię.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 13:06

tosia, no postarał postarał ;) kochanyy jest :)
beti, wiem wiem, dlatego mimo okropnego lenia idę pisać to cholerstwo...
pisałyście o tych telach komórkowych ;) 13286308 moje gadu jak coś i 515 905 515 nr tela :)
a co do zirafki to trzymajmy kciuki ,że jest OK :)

[ Dodano: 2011-04-07, 13:09 ]
Karolina1980, to bardzo wstydliwy Twój dzidziuś skoro w 20 tyg jeszcze nie wiesz ;) ja w 16 wiedziałam , teraz tylko co wizyte pytam czy ptaszka napewno nie widac ;D
:-D
a co do nauki to 3 lata przedemną :P
ale jak by któraś chciała ogród macie moje namiary hehe

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 kwie 2011, 13:17

Malinkax33 moja bratowa brzuszek do porodu miała jak ja w 20tc :0 Więc brzuszkiem się nie przejmuj.
Malinkax33 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża za udaną niespodziankę dla Ciebie.
beti, ja w ciagłym biegu. No ja też nigdzie nie znalazłam proszku ale w poniedziałek już powinnam miec z Polski.
Po pierwszym wcześniaku wolę się przygotować wcześniej ze wszystkim. Wózek wybraliśmy. Tylko musimy się dowiedzieć o to czy sa inne kolory.
Malinkax33, jak chodzisz to kołyszesz Liwię i dlatego śpi :)
cdn.

[ Dodano: 2011-04-07, 13:22 ]
My dopiero niedawno wróciliśmy ze spacerku. Pogoda rozpieszcza więc trzeba korzystać...ja nie wiem jak ja lato przechodze jak będzie upalne. Masakra. Ale oby do sierpnia:)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 kwie 2011, 14:44

ale jak by któraś chciała ogród macie moje namiary hehe
je też jestem po architekturze krajobrazu :-D ale projektów raczej nie robię a to dlatego że oprócz projektu trzebaby było robić te ogródki a jak się pózniej okazało nie przepadam za dłubaniem w ziemii :ico_puknij: Poza tym z samych projektów i robienia ogrodów ciężko się utrzymać, trzeba głównie zajmować się bieżacym utrzymaniem założonych już ogródków. Z resztą pracę mam więc nie narzekam a jakby kiedyś przycisnęło to zawsze można wcisnąć się na rynek, o ile b,ędzie jeszcze dla mnie miejsce :ico_noniewiem: :-) Ale życzę Tobie Malinko żebyś się odnalazła w tym zawodzie i aby dawał Tobie dużo radości i wystarczającą ilość pieniążków :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 14:58

tosia, o proszę jaki zbieg okoliczności hehe :)
jejku ja dłubanie w ziemi uwielbiam, a rysowanie i projektowanie przestrzeni oraz dopasowywanie tego wszystkiego , ta cała gmatwanina te gleby i walory roślin po prostu to kocham od małego :))
dlatego poszłam do szkoły 15 km od mojego domu i dojeżdżam dzien w dzien 2 autobusami ;))

ja mam w planach (marzeniach) otworzenie własnej firmy projektowania ogrodów ;)
moja rodzina w tym siedzi chyba stąd to zamiłowanie , ale jak przychodzi mi pisać referaty o oborniku i turystyce w przestrzeni chronionej dostaje gorączki

jesteś po technikum czy po studiach w tym kierunku ?

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

07 kwie 2011, 15:08

jesteś po technikum czy po studiach w tym kierunku ?
Studia z ochrony środowiska, kierunek kształtowanie i architektura krajobrazu :-)

[ Dodano: 2011-04-07, 15:10 ]
Malinko, dla Ciebie mój brzuszek w pierwszej ciąży, z 26 tygodnia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Też go praktycznie nie było :-) A porównując zdjęcia to teraz mam taki brzuch jak z kubusiem w 7,5 miesiąca :-)
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2011, 15:11 przez tosia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

07 kwie 2011, 15:10

tosia, No to ja mam technik architektury krajobrazu ;)
a potem chce iść na studia w tym samym kierunku :)
a Ty dlaczego wybrałaś taki kierunek ? :)

[ Dodano: 2011-04-07, 15:12 ]
tosia, ja mam dokładnie taki sam :D
jejku jak mi ulżyło ! :)
jesteś kochana :***********

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Howardjox, maximllCeap i 1 gość