NICOLA_1985

08 kwie 2011, 15:49

Krystian też się budzi w nocy ale ja tego tak nie odczuwam bo jak zaczna się kręcic i marudzic to dostaje cyca do dzioba i śpi dalej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

08 kwie 2011, 16:12

a ja odczuwam bo po 1 Zosia spi juz w innym pokoju a po 2 rano do pracy wstaje :ico_placzek:

NICOLA_1985

08 kwie 2011, 17:12

no tak to jest ból jak trzeba rano wstac po nie przespanej nocce :ico_noniewiem: ale dzieci szybko rosną więc pocieszające jest to, że za niedlugo będą przesypiac całe nocki :ico_sorki:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 kwie 2011, 17:17

zuzka spi tez 2 razy ok 10 a pozniej ok 16 a teraz jeszcze spi pozniej zasypia 21-22 i caly czas chce teraz chodzic i aby ja prowadzic za rece i coraz wiecej robi sama krokow, w niedzie jade jej kupic buty

kratka, wspolczuje ja bym nie dala rady potem pracowac

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 kwie 2011, 19:01

Zosia spi juz w innym pokoju
spi z Filipkiem?
mój też często sie budzi ech...
ogolnie by spał z cycem w buzi wtedy jest szczęśliwy :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ale tak sie nie da

NICOLA_1985

08 kwie 2011, 19:09

moje dzieci maja osobne pokoje ale budziliby się nawzajem jakby spali w pokojach które dzieli tylko cienka ściana, bo Krystian budzi się kilka razy a Karolina tez się budzi jeszcze raz w nocy bo została przeniesiona niedawno z naszej sypialni do swojego pokoju i chyba jeszcze sie przyzwyczaja bo jak spała z nami to przesypiała całe noce wiec pobudkę zganiam na nową sytuację

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 kwie 2011, 20:53

Jak Jule przeniesliśmy do swojego pokoju to tez miała nocne pobudki
teraz jest juz zdecydowanie lepiej ale od czasu do czasu przychodzi do nas
ale po tem raz dwa zasypia u siebie
:ico_haha_02: ja sie zbieram dzieciaki zasnęły to trzeba iść regenerować siły
DOBRANOC i Spokojnej Nocki Kobietki

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

08 kwie 2011, 21:11

Witam
Jasio też śpi tak sobie budzi sie od 2 do kilku razy w nocy czasami to nawet nie liczę wiec rozumiem kratke z tym wstawaniem jeszcze do pracy ale uważam że każdej mamie jest ciezko bo przecież wszystkie musimy wstać rano i jakoś funkcjonować :ico_noniewiem:

spanie, Jasio śpi dwa razy tak ok 10 a potem ok 16 czasami zdarzy się że coś się przesunie i prześpi się trzy razy ale to rzadko. Ostatnio chodzi spać bardzo puźno tak koło 22 wcześniej chodził po 20 :ico_sorki:

co do zdjęć to cos tam zrobiłam ale jeszcze muszę wrzucić na kompa noi na forum

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

09 kwie 2011, 08:13

Zosia ma swoj pokoj, Filip tez. No nic w koncu bedzie coraz lepiej :-) a potem bede tesknic za bobaskiem :-D ostatnio jak zobaczylam noworodka to troche zatesknilam :-D i zachcialo mi sie 3go :-D

NICOLA_1985

09 kwie 2011, 08:41

witam
u nas nocka koszmar :ico_noniewiem: krystian najpierw miał problemy z zaśnięciem ale ostatecznie dał sie przekupic zasypianiem ze mną w łożku i w końcu spał jak aniołek to przeniosłam go do jego łóżeczka i się tez położyłam spac (zawsze zasypiał po 20, a wczoraj dopiero przed 22.00), ale po 22.00 Karolina zacząła się przebudzac co chwilę i robiła koncerty całą noc byłam na nią zła bo mi rozbudziła Krystiana cięzko było mi go uspac juz nawet nie wiem która to była godzina.. a jeszcze byłam z nimi sama bo S. miał na nockę , ostatecznie Karolina wylądowała w naszym łóżku z nami i spałam w zasadzie z nimi obydwoma no ale co to było za spanie jak Krystian juz nie umiał dobrze usnac tylko go przekładałam z cycka do cycka a Karolina sie kręciła co chwilę o coś pytała nawet się ruszyc nie mogłam bo od razu Karolina w płacz "gdzie idziesz???" ... no i się wyspałam jak nigdy .. :ico_zly: :ico_noniewiem: mam nadzieje , że to tylko taki pojedyńczy incydent z ta nocka i następna nocka będzie przez Karolinę przespana.. zupełnie nie wiem co było powodem jej zachowania bo ona już od dawna przesypia fajne noce, jak we wczesniejszym poscie pisałam pobudka jest maxymalnie jedna a tej nocy młoda dała popalic jak nigdy :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość