@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

09 kwie 2011, 09:11

Ja dzisiaj do 8 mogłam pospać, bo mężulo wstał rano, jak przyszła do nas ula po 6 i dał jej śniadanko, posadził na nocnik i włączył jej baję :ico_sorki:
To u nas bardzo podobnie tylko,że ja pospałam do 9h :-D

Pogoda jest śliczna może coś z tym zrobimy tylko ,że auto się popsiuło :ico_placzek: ,ale park mamy niedaleko więc może tam pójdziemy!

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 kwie 2011, 07:29

ja leze z malutka w szpitalu - po zbadaniu doktor stwierdzila ze do szpitala chyba ze nie chce ale moze byc gorzej- ciagle katar kaszel i flegma odkladajaca sie na oskrzelach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

10 kwie 2011, 08:01

ja leze z malutka w szpitalu
Ojej, to się porobiło, ale Tynusz dobrze, że jesteście w szpitalu, bo przy flegmie mogłaby się zacząć dusić, a człowiek w panice nie wie co robić. Tam zawsze pomoc blisko. Trzymajcie się tam i niech Julcia szybko dochodzi do zdrowia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

10 kwie 2011, 11:48

cześć dziewczyny. U mnie kiepsko. Mam zapalenie piersi od wczoraj. Tak mnie rozłożyło, że leżałam plackiem cały dzień, dziś troszkę lepiej, ale pierś nadal czerwona i bolesna. Miałam takie dreszcze, że nie mogłam się opanować i niesamowity ból każdego cm ciała :ico_placzek: na dodatek u Mateusza pojawiły się kolki :ico_placzek: na przemian mi zimno i gorąco

Tynusz wspólczuje szpitala, wracajcie szybko do zdrowia.

zdjęcia dzieciaczków przepiękne :ico_brawa_01:

co do pleśniawek, Ola moja miała i to były takie białę kropeczxki na języku podniebieniu i policzkach. podobno to boli. stosowałam nystatynę

przepraszam więcej nie napiszę bo jestem jeszcze bardzo słaba

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

10 kwie 2011, 15:54

Blanka, trzymaj się i pomyśl o lekarzu, bo samo może nie przejść. Przynajmniej u mnie tak było, jeśli wyczujesz guzek, ktorego nie da sie rozmasowac, to lepiej idz niech dadza jakis antybiotyk, żeby Ci sie nie powtorzylo :ico_pocieszyciel:

Wiecie co wczoraj sie dowiedzialam? Podobno mozna stosowac aphtin zapobiegawczo (co 2-3 dni smarowac jezyczek) do czasu kiedy dziecko jest na samym mleczku. Podobno nie szkodzi, a skutecznosc gwarantowana. A drugi news to taki, ze jak sie smaruje dziecku po kapieli plecki spirytusem, to duzo mniej choruje (co do tego nie mam bladego pojecia, kolezanka ponoc stosuje i jej dzieci malo choruja, a jesli juz to szybko przechodzi)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

10 kwie 2011, 18:24

Jeżu kolczasty jak się wszyscy pochorowali zdrówka wszystkim życzę no i blanka rzeczywiście z tym zapaleniem śmigaj do lekarza bo to dość niebezpieczne nie wolno tego lekceważyć.

U nas przepiękna pogoda 25* znow byliśmy na spacerku i pstryknęliśmy parę fotek może innym razem się pochwalę bo mają ogromną rozdzielczość muszę je zmniejszyć. Stefan śpi na brzuszku sam pierwszy raz bo zawsze mi na klacie spał a dziś śpi na sofie .Zaglądam co raz mały stresik :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

10 kwie 2011, 21:43

Tynusz, zdrowka dla Julci. Oby szybko przeszło :ico_sorki:
Blanka26, Tobie też życzę dużo zdrówka, oby to dziadostwo szybko przeszło.
U nas wszystko wporządku.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 kwie 2011, 22:15

ja leze z malutka w szpitalu -
ojej :ico_olaboga: Niech szybko wraca do zdrowia :ico_sorki:
Mam zapalenie piersi od wczoraj.
o rany :ico_olaboga: bidulko, niech Ci szybko przejdzie :ico_sorki:
Podobno mozna stosowac aphtin zapobiegawczo
a to od lekarza wiesz?
Stefan śpi na brzuszku
zrób mu zdjęcie :ico_brawa_01: musi słodko wyglądać :-)

My byliśmy dzisiaj na zaległych urodzinach u mojej bratanicy, a teraz idę już spać, bo padam na twarz... spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

10 kwie 2011, 22:49

Tynusz1, trzymajcie sie dziewczynki. My tez to przechodziliśmy.
Blanka26, współczuje. i życzę żeby szybko przeszedł
Stefan śpi na brzuszku
:ico_brawa_01: właśnie miałam się pytać czy wasze dzieciaczki śpią na brzuszku? Bo mój maluch śpi tylko na brzuszku i ma duży problem żeby zasnąć na pleckach. Jak leży w łóżeczku i jest mocno zmeczony to zaczyna płakac i musze go na brzuch położyc. Zasypia momentalnie.
za to jak sie obudzi to nie ma problemy bo od tygodnia z brzuszka na plecki sie przekręca :ico_brawa_01:
I ja maluszka też pokaże :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

11 kwie 2011, 09:07

U nas wszystko wporządku.
No i oby tak dalej
zrób mu zdjęcie :ico_brawa_01: musi słodko wyglądać :-)
A no kurka rurka nie pomyślałam o tym- może innym razem (a spał około 3 godzin :ico_brawa_01: )
Bo mój maluch śpi tylko na brzuszku
To tak jak mój pierworodny też tak spał tylko na brzusiu ,ale troszkę się bałam i pilnowałam go w nocy było gorzej ,ale nocki go kładłam na pleckach(było ciężko)więc masz jak ja za pierwszym razem :-D no i brzusie mniej bolą jak dzieciaczki śpią na brzuszkach.
od tygodnia z brzuszka na plecki sie przekręca :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: Ale silny chłopak no no mój to tylko na boczek się przechyla powolutku
I ja maluszka też pokaże :)
No piękny i widać jak nasze dzieciaczki rosną jak na drożdżach.

A u nas było lepiej a teraz nawrót kataru masakra wyciągam po nocy Stefanowi ogromną ilość tych fluczków są zielone i mam takie lekarstwo do noska zobaczymy czy to coś da lekarz mówił ,że po tyg przejdzie a u nas po tyg nawrót był ehhh szkoda mi tej kruszynki :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość