kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

13 kwie 2011, 20:16

oo nic sie nie chwaliłaś że Jasio zaczyna chodzić nio chł ze przegapiłam
bo jeszcze sam nie chodzi :ico_wstydzioch: chodzi narazie tylko przy meblach ale wypadki już się zarzają
Dobrej nocki laseczki
ja również dobrej nocki życzę

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2011, 06:56

Witajcie u Nas nocka taka sobie ech....... ciekawe kidy choc ze dwa razy sie obudzi
A tak na marginesie o której wstają wasze dzieciaczki bo mój ma problem do 6 dospac a w sumie to juz od 4 sie wiertoli i spi tylko na cycu

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 kwie 2011, 08:53

Jasio fajny chłopczyk :ico_brawa_01: I faktycznie się zmienił niesamowicie. :ico_brawa_01:

nasz też pucułek. ale tylko na polisiach, bo reszta, to chudzinek :ico_haha_01:

ja dziś znów do pracy do 19 :ico_noniewiem:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

14 kwie 2011, 10:53

witam
I faktycznie się zmienił niesamowicie. :ico_brawa_01:
zmienił się zmienił już chłopczyk z niego mówi mam, tata, pa pa i am am :-)
ja dziś znów do pracy do 19 :ico_noniewiem:
a ja mam wolne :ico_haha_02: ide jutro i mam wizytacje pani Dyrektor na moich zajęciach :ico_sorki: lekki stresik jest.

strasznie nie chce mi się sprzątać, jeszcze nic nie ruszyłam ani okien ani za łózkami :ico_noniewiem: a wy już posprzątane na święta.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2011, 10:57

ja dziś znów do pracy do 19 :ico_noniewiem:
a to od której godziny ?
U nas deszczowo
wkleje wam kilka fotek
ide na spacerek
Obrazek
JUla i kinderki
Obrazek
przyłapany
Obrazek
czytam
Obrazek

[ Dodano: 2011-04-14, 10:59 ]
a wy już posprzątane na święta.
ja jeszcze nie cos tam co prawda porobiłam ale to kropla w oceanie

NICOLA_1985

14 kwie 2011, 11:02

hej
u nas nocka całkiem całkiem.. Krystianek miał pobudki ale nie było tak źle, Karolina tylko raz wstała z łóżka odprowadziłam ją i spała dalej więc luzik, pobudke Krystian zrobił przed 7.. więc też nie najgorzej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kaczorek ja tez jeszcze nie mam nic posprzątane na święta.. :ico_oczko: dopiero się chwyciliśmy za balkon bo po zimie przypominał coś ale na pewno nie balkon :ico_oczko:

ja zmykam bo misiek chyba sie obudził, przeziębiony jest ma katar i troche kaszle :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-14, 11:03 ]
zdjątka Jasia, Bartoszka i Julki extra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

14 kwie 2011, 11:07

oj też pucowałam balkon
aż cif z wybielaczem musiał iść w użycie

[ Dodano: 2011-04-14, 11:12 ]
a tu wycieczka do zoo :-D :-D :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

14 kwie 2011, 13:53

gozdzik, to Julki rysunek? całkiem to zwierze do zebry podobne :ico_haha_01:

my foteczki wkleimy wieczorem, jesli nie zapomnę i będę miała siły.

dziś jestem od 10-19. obecnie na przerwie :ico_oczko: więc szybko nadrabiam. w domku nie mam za bardzo jak, bo mały od razu też chce walić łapkami w klawiaturę, a to się może dla laptopa źle skończyć. i tak przez niego nie mamy już jednego przycisku w klawiaturze :ico_noniewiem:

Barti ma niezłą skurzaną kurtalkę :ico_brawa_01: świetna!!! nasz ma też skórkową, ale czarną całą. ale jeszcze mu jej nie zakładałam. może jak będą jakieś cieplejsze dni.

u nas jeśli chodzi o porządki, to też w tyle. nie ma czasu w ogóle :ico_nienie: albo mały absorbuje cały czas i nie pozwala mi odejść na chwilę, bo biegnie za mną, chwyta się spodni, wstaje i chce ze mną wszędzie chodzić.
jutro mam wolne, to może chociaż łazienkę... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jutro musze iśc do firmy kurierskiej i odebrać nasza przesyłkę (ten jeździk z allegro), bo kurier sobie zamiast go wnieść do domu, to zostawił awizo w skrzynce i jak mój M. dzwonił, żeby go przywieźli, to oni mu powiedzieli, że już za późno i że jak jest na magazynie to mu nie przywiozą i musze iść osobiscie. poczekam aż M. wróci z pracy, bo sama z dzieckiem, wóżkiem i wielką paczką się nie zabiorę z pewnością :ico_zly: :ico_puknij:

ide już sobie, bo mi się rpzerwa kończy.
miłego dnia życzę.

lidziasc, może czas na twoje dziewczynki! pokazuj je!!!!!!!!!

A gdzie Zosia? pokazywać nam ją proszę!!!!!!!! :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-14, 13:54 ]
mówiłam już, że idą nam na raz obie górne dwójki? :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

14 kwie 2011, 15:41

ale ja wam zazdroszcze tych balkonow ja mieszkam na parterze i niestety nie mam:(
co do sprzatania mieszkania to zrobilam wiekszosc porzadkow przed roczkiem wiec luzik jest.
u nas chyba grypsko bierze zuzka dostała katar a mnie gardło boli dotego ma cieplutka głowke ale nie wiem czy to nie od zebow bo ida jej 2 trojki na gorze i 1 czworka

[ Dodano: 2011-04-14, 15:41 ]
gozdzik, kaczoreka dzieciaczki sliczne

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

14 kwie 2011, 17:52

gozdzik, super zdjęcia, jaką Bartoszek ma skórę :-) a w zoo widać że była cała rodzina tata, mama, Bartoszek i Julcia :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości