askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 kwie 2011, 09:48

dzien dobry! :ico_kawa:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 kwie 2011, 09:54

Askra witaj .
Juz w domku ?

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 kwie 2011, 09:57

JoannaS, hej!
tak tylko nie we własnym niestety... moj facet sie uparł, ze nie mogę być teraz tak dużo sama jak wcześniej i musiałam sie ulokowac u rodziny...no coz... :ico_noniewiem:
zaraz mam lekarza znow...własnie sobie znalazłam nowa schizę :ico_haha_01: zaczyna mnie przerazac to, ze nie przytyłam w ciązy...jak mi spadnie z miejsca po porodzie kilka kg to nic ze mnie nie zostanie! jak ja dziecię wykarmię jak nie mam grama tłuszczu?? :ico_olaboga:

JoannaS, co u ciebie?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 kwie 2011, 10:39

Buzok ja to bym meza na wlosy wytrgała za to ze taka kase do spodni schowal
dostał za swoje, bo najbardziej mnie wkurzyło, że zganiał na mnie, że to pewnie ja gdzieś je zgubiłam :ico_puknij: , a ja byłam pewna, że to on je chował :ico_sorki: . Oj...chłopy...
nie mogę być teraz tak dużo sama jak wcześniej i musiałam sie ulokowac u rodziny...no coz...
bardzo dobrz, choć jeden odpowiedzialny facet :ico_sorki:
jak ja dziecię wykarmię
spokojnie wykarmisz, to nie zależ od tuszy kobiety ile ma pokarmu :ico_noniewiem:
Sejana współczuje weekendu z teśćmi :ico_olaboga: , ja bym tego nie zniosła :ico_nienie:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 kwie 2011, 13:09

JoannaS, co u ciebie?
probuje okna umyc. Dopiero umylam 4 małe i 2 duze a gdzie reszta ? jeszcze jakies 18 mi zostało. :ico_olaboga:
dostał za swoje, bo najbardziej mnie wkurzyło, że zganiał na mnie, że to pewnie ja gdzieś je zgubiłam , a ja byłam pewna, że to on je chował
moj robi to samo. Jak tylko zgubi klucze, portfel, dokumenty itp to zawsze mowi przeciez Tobie dawałem do reki a potem okazuje sie ze on gdzies polozyl albo wlozyl do spodni ale innych niz mial na sobie. :ico_puknij:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 kwie 2011, 14:06

jeszcze jakies 18 mi zostało

ło matko :ico_szoking: to chyba kolejny dom będzie miał ich mniej hihihihi

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

15 kwie 2011, 16:23

probuje okna umyc. Dopiero umylam 4 małe i 2 duze a gdzie reszta ? jeszcze jakies 18 mi zostało. :ico_olaboga:
hehehe wspolczuje :-D

bylam u lekarza a on mnie z miejsca z powrotem do szpitala wyslal bo twierdzi, ze szyjka podejrzanie krotka... 2,7 cm. W szpitalu kazali sie udac do domu i nie panikowac, bo co z tego ze krotka jak wiecej obajwow nie ma...A jeszcze w poniedzialek sprawdzali i byla sporo dluzsza iec chyba cos sie dzieje :ico_noniewiem:
nie wiem co mam myslec... :ico_noniewiem:
okropnie mnie skolowali...padam z nog...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 kwie 2011, 16:38

to chyba kolejny dom będzie miał ich mniej hihihihi
no ba jasne :-D :-D a dokladnie 8 lacznie z balkonowym tzn na taras bo balkonu tez nie bede miala bo to parterowy bedzie :-D

Padam.
Umylam 4 małe i 9 normalnych i 1 drzwi. Czyli cały dół umyty.
Jutro umyje góre tam mi szybko pojdzie bo mam tylko 2 okna zwykle 2 drzwi balkonowe ale za to 8 okien dachowych
ale za dachowe wezmie sie w srode przed samym przyjazdem meza bo i tak deszcz by jej wczesniej zbrzudzil.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

15 kwie 2011, 17:05

askra, lez,odpoczywaj i niech dzidzia rosnie,jak w szpitalu powiedzieli,ze ok,to badz spokojna :ico_sorki:

Glowa do gory :ico_brawa_01:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

15 kwie 2011, 17:09

zaraz mam lekarza znow...własnie sobie znalazłam nowa schizę zaczyna mnie przerazac to, ze nie przytyłam w ciązy...jak mi spadnie z miejsca po porodzie kilka kg to nic ze mnie nie zostanie! jak ja dziecię wykarmię jak nie mam grama tłuszczu??
ja tam akurat z tego to bym się cieszyła, bo ja przytyłam więcej, i do tej pory nie wyglądam jak przed ciązą...

. Ostatnio coraz mniej czasu na kompa, wstaje ubieram mała i siebie daje jej jeść i okolo 11.30 wychodzmy na dwór, i tak mija mi ze 2 godz, potem sprzątanie gotowanie, nie wiem kiedy dzień zlatuje. .

[ Dodano: 2011-04-15, 17:15 ]
NowaSejana myślałam że teściów masz ok, wspołczuję, Nie potrzeba Wam teraz imprez, masz inne zajęcia, w końcu dopiero co urodziłaś... :ico_noniewiem: Oby szybko pojechali od Was, trzymaj się, i nie denerwój, nie potrzeba Ci teraz tego.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość