Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 17:01

jest twarda jak kamień dziecko powstrzymuje się od zrobienia jej co powoduje ból pupci i uczucie swędzenia.
ha ja własnie to przerabiam z moim synkiem i taki własnie ma dziecko problem... kiwi dzisiaj mu zapodam jak wróci z tatusiem ze spaceru , bo gdzies ich wywiało na dłużej... chociaz on nie za bardzo lubi kiwi ale zawsze jakoś to jedno mu wcisnę... i wiem ze wspaniale pomaga na zatwardzenia ze swojego przykładu :ico_oczko:
do tego stopnia że cofnęły się i zaczęły robić kupę w majtki

własnie u nas zauwazyłam, ze niechce zrobic kupy nigdzie indziej jak tylko na pampersa a skąd ja mu wezme pampersa? i może dlatego tez wstrzymuje? kurcze dzisiaj musi zrobic ta kupę...
Układam fryzury modelkom przed sesjami, dbam o ich makijaż i pilnuję, żeby ładnie wyglądały.
o kurcze ale masz fajna pracę.... zazdroszczę ... a wiesz dlaczego? bo ja sama to nie za bardzo potrafię się umalowac ale jak pójdę do kosmetyczki to czasami jak od niej wyjdę to sama nie moge się poznać a mąż jest zachwycony i zawsze zazdroszczę tym dziewczynom co umieją się ładnie i z gustem umalowac no i wogóle fajna praca.... szkoda, ze mieszkasz dlaeko bo bym wpadła na darmowy makijaz :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 17:06

szkoda, ze mieszkasz dlaeko bo bym wpadła na darmowy makijaz
jak będziesz przejazdem na podlasiu to zapraszam :-). To fajna praca tylko trochę wymagająca. Bo trzeba pilnować wielu szczegółów, a ja teraz w ciąży jestem taka rozkojarzona i mam więcej stresów

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 17:09

Bo trzeba pilnować wielu szczegółów, a ja teraz w ciąży jestem taka rozkojarzona i mam więcej stresów
no napewno... ja tez teraz o duzo rzeczach nie pamiętam, duzo zapominam tez jakaś taka rozkojarzona jestem!
jak będziesz przejazdem na podlasiu to zapraszam

fajnie, dzięki.... kawał odemnie bo ja podkarpacie

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

15 kwie 2011, 17:16

Agus
A z jakiej czesci Wroclawia dokladnie?
dlugo, dlugo Psie Pole, a od 8 lat Krzyki :ico_brawa_01:
nina0226
Co do pracy... Ja to mam fajną pracę, bo jestem stylistką i pracuję w agencji reklamowej.
naprawde fajna, tez by mi sie cos takiego podobalo :-D
No a ja sie powtorze z ta mata do masazu, ma ktoras i stosuje moze?

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 17:36

No a ja sie powtorze z ta mata do masazu, ma ktoras i stosuje moze
jeśli ta mata nie działa na zasadzie prądów elektromagnetycznych to chyba można ją stosować. Nigdy takiej nie używałam, bo jak mnie plecki bolą to wykorzystuję męża do masażu :-)

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

15 kwie 2011, 17:40

Cześć!

nina0226, ale fajna praca :ico_brawa_01:
Ja sobie tak myślę,żeby się przekwalifikować totalnie. Jestem mgr administracji, więc mnie to ogranicza i kiepsko z pracą :ico_olaboga: A tak sobie myślę jakbym była np. kosmetyczką, robiła makijaż to zawsze bym jakieś zajęcie, nawet dorywcze, wiecie znajomi.
Tylko szkoda mi trochę, bo lubiłam grzebać się w papierach.
Może jakieś inne studia zrobię.
Kurde, mam 31 lat i nie mam pomysłu na siebie :ico_olaboga:
No a ja sie powtorze z ta mata do masazu, ma ktoras i stosuje moze?
niestety, ja nie pomogę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 17:49

No a ja sie powtorze z ta mata do masazu, ma ktoras i stosuje moze?
no ja niesteth ale nie mam i niewiem czy mozna stosowac w ciązy, jak ja pytałam się o masaże mojego gina to powiedzial ze w prawdzie nie widzi przeciwskazan i takie delikatne można miec , ale powiedzial, ze cos tam jest niewskazane elektro ... cos tam..

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 17:50

A tak sobie myślę jakbym była np. kosmetyczką,
ja uważam, że to fajny zawód i zawsze w tym kierunku można się dalej rozwijać. A pracy jest i to pod dostatkiem, bo coraz częściej kobietki korzystają z pomocy kosmetyczek, stylistów, fryzjerów itp. Tyle, że do tego trzeba mieć troszkę drygu artystycznego i być sprawnym manualnie, bo wiele osób pokończyło takie kierunki, ale nie bardzo się nadają.
Ja to bym chciała po urodzeniu Alanka pójść jeszcze na dekorację wnętrz... to moje marzenie od wielu lat, ale u nas z tym kierunkiem jakoś krucho było. Teraz wiem, że już jest taka możliwość :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

15 kwie 2011, 17:53

Ja sobie tak myślę,żeby się przekwalifikować totalnie
tez bym się przekwalifikowała, ale teraz to juz nie mam na to czasu i chyba długo nie będę miec.... ja nie lubie swojej pracy bo wogóle to nie lubie pracy z ludźmi z zewnątrz bo ciągle na cos narzekaja , pretensje nie wioadomo do kogo i z wszystkim wala do nas... maskara!!!

[ Dodano: 2011-04-15, 17:56 ]
Ja to zawsze chciałam byc fryzjerką, ale po skończeniu szkoły podostawowej miałam naciski ze strony rodziców żeby iść do liceum ekonomicznego a bo to zawód bede miala i mature i takie tam wiecie ambicje, a ja chciałam iśc do zawodówki na fryzjerke.. i na tym skończyły sie moje marzenia o fryzjerstwie.....niestety...

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

15 kwie 2011, 18:02

ja skończyłam ogólniak, potem poszłam do studium na fryzjerstwo i stylizację, bo po ogólniaku nie miałam żadnego zawodu. Ale rodzice wciąż chcą żebym zrobiła jakieś studia, bo zawsze tak dobrze się uczyłam (czyt. kujon), dlatego zamierzam zrobić albo pedagogikę przedszkolną lub wczesnoszkolną albo tak jak pisałam dekorację wnętrz. Pewnie z dzieckiem nie będzie mi łatwo się uczyć, ale poradzę sobie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość