@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

16 kwie 2011, 11:07

Dzień Dobry!! :-D :-D Taka wyspana jestem ,że mogłabym dziś skakać i mury przestawiać !Synek zjadł o 22h potem o 2h30 i na koniec o 6h30 normalnie jeden raz tylko w nocy mnie zbudził na niamciu rośnie synek i dłużej śpi ale myślę ,że to zasługa pustego noska wczoraj jak mu czyściłam to tylko się skrzywił nawet nie płakał więc chyba się przyzwyczaił. dziś też sobie teraz śpi .Spokojniejszy oddech to i spokojniejszy sen.

Wczoraj wzięłam gorącą kąpiel na ten ból i dziś trochę lepiej ,ale to zasługa nocnego leżenia pewnie po całym dniu znów będzie mnie bolało!

Aha i jak na złość zepsuła nam się pralka więc mężuś wziął piwko i teraz w garażu się męczy nad nią bo jak pomyślę o praniu ręcznym :ico_szoking: :ico_olaboga: bo na nowy wydatek tego typu nas raczej nie stać.Zostanie chodzenie do pralni publicznej ale kiedy??Chyba w nocy buuuu

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 kwie 2011, 20:02

anijka, super pucuś z Kornelci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: @gniecha, fotki ze spacerku piękne :ico_brawa_01:
Taka wyspana jestem
zazdroszczę, ja dziś popołudniu dosypiałam, bo Wojtus budził się dziś o 24 potem o 2 o 4 na karmienie, o 4,30 była kupa olbrzym więc musiałam go całego przebierac bo się cały ubabrał :ico_oczko: położyliśmy się o 5,15 a o 6 znów karmienie. Zuzia obudziła mnie o 7 i tyle dziś było mojego spania :ico_spanko:
Pogoda dziś u nas była piękna, więc prawie cały dzień spędziliśmy na polku, od razu życ się chce :-D

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

16 kwie 2011, 20:34

Hej mamuśki :)
@gniecha, jakaś dobra noc była chyba :) bo mój Jasiek jak zasnął po kąpieli o 20.30 to obudził sie na karmienie o 6. Aż nie mogłam uwieżyć jak spojrzałam na zegarek :ico_brawa_01: oby juz tak zostało :)
AniaZaba, u nas też pogoda była super. Zrobiliśmy porządki na ogrodzie, mała była na rowerze, na placu zabaw. Miejmy nadzieje ze zła pogoda już nie wróci :)
anijka super zdjecia :)
Wrzucam zdjecie :) Jasiek w chuście :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2011, 22:25 przez mania6891, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 kwie 2011, 21:13

Pogoda dziś u nas była piękna, więc prawie cały dzień spędziliśmy na polku, od razu życ się chce :-D
to tak jak u nas ;-) super ciepło, oby już tak zostało...
:ico_sorki: :ico_sorki:
@gniecha, jak pralka? Udało się mężowi naprawić?
mój Jasiek jak zasnął po kąpieli o 20.30 to obudził sie na karmienie o 6. Aż nie mogłam uwieżyć jak spojrzałam na zegarek :ico_brawa_01:
wow, to Ty kobieto się dopiero wyspałaś :-) :ico_brawa_01:
Wrzucam zdjecie :) Jasiek w huście :)
słodko :-) Ja uwielbiam noszenie w chuście :ico_brawa_01: i zawsze rozczulają mnie mamy z dzidziusiami w chustach :-) A jak się Jaśkowi podoba? Bo mój Stasiu ledwo go wsadzam, zaraz zasypia.

U mnie w domu wszyscy już śpią, ja zresztą też ju ż w łóżeczku i zaraz pójdę spać, bo oczy mi się same zamykają.

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

16 kwie 2011, 22:19

pinko, no właśnie niekoniecznie sie wyspałam :ico_spanko: bo zazwyczaj mały je ok 24 a ja jak mam coś do roboty to nie kłade sie spać zanim sie nie obudzi na to karmienie. I tak czekałam do 1 :-) . A w chuście Jasiek też od razu zasypia :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

17 kwie 2011, 11:39

@gniecha, jak pralka? Udało się mężowi naprawić?
Nowłaśnie wszystko gra oprócz temperatury doewamy gorącej wody by poprać rzeczy Stefka chociaż .Na razie wystarczy by przeżyć potem pomyślimy.

mania super wyglądasz a chusta praktyczna co??Przy dwójce dzieci to przydatna rzecz .

A dziś druga niespodzianka Stefan zasnął o 21h00 i obudził się o 2h czyli 5h spał :ico_brawa_01: potem tylko brzusio go bolał więc pospał tylko do 5tej rano ,ale i tak wysypiam się lepiej.

[ Dodano: 2011-04-17, 11:40 ]
AniaZaba, Ja wcześniej miałam podobnie widzisz i na ciebie przyjdzie czas :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

17 kwie 2011, 16:54

I tak czekałam do 1
A to mamę w jajo zrobił :D moja tez tak czasem ma, ze niby ja przewiduje a tu guzik :-D
Dziewczyny, czy któraś z Was używa poduszki do karminia, a jeśli tak to czy się sprawdza, czy to zbędny wydatek ????

[ Dodano: 2011-04-17, 16:56 ]
A też muszę powiedzieć, że kilka ostatnich nocy jak Zuzia zje kolo 20-21 to dopiero kolo 3-4 sie budzi, a potem kolo 6 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

17 kwie 2011, 20:31

mania6891, z Jaśka duży chłopak :ico_brawa_01: i widac że masz dużo metrów w domku.. super, bo można rozłożyc graty po kątach i swobodnie się poruszac.. bo mnie tak to w domu denerwuje, tu bujaczek, tam fotelik, tu hulajnoga i jakieś rozrzucone buty :ico_zly: no ale mamy tylko dwa pokoje
AniaZaba, Ja wcześniej miałam podobnie widzisz i na ciebie przyjdzie czas
mam nadzieję że to już niedługo, bo chętnie bym się wyspała ciut lepiej :ico_oczko:
Dziewczyny, czy któraś z Was używa poduszki do karminia, a jeśli tak to czy się sprawdza, czy to zbędny wydatek ????
ja nie używam

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 kwie 2011, 21:14

I tak czekałam do 1 :-)
HEHEH, to Cię w bambuko zrobił... ja nie czekam nigdy aż się obudzi, bo moje ciało samo zasypia, obojętne w jakiej znajduje się pozycji :ico_haha_01:
A dziś druga niespodzianka Stefan zasnął o 21h00 i obudził się o 2h czyli 5h spał :ico_brawa_01:
super :ico_brawa_01: a i dobrze, że pralka działa. Ważne że można coś w niej wyprać, a nie ręcznie :ico_sorki: zdolny mąż :-)
Dziewczyny, czy któraś z Was używa poduszki do karminia, a jeśli tak to czy się sprawdza, czy to zbędny wydatek ????
ja mam kupioną, jeszcze przy Uli sobie kupiłam i używałam jej na początku bardzo często. Teraz jak już się wyrobiłam w karmieniu, to używam rzadziej, ale za to jest super pod głowę :-) Mi się przydała, ale tak jak pisałam na początku głównie, jak Stasiu był maleńki ;-)
kilka ostatnich nocy jak Zuzia zje kolo 20-21 to dopiero kolo 3-4 sie budzi, a potem kolo 6 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to też superowo :ico_brawa_01:
no ale mamy tylko dwa pokoje
to tak jak my i miejsca mało i jak się rozstawi parę rzeczy, to się zaraz bałagan robi :ico_zly: i wiecznie muszę sprzątać...

My dzisiaj niedzielę w sumie w domku spędziliśmy, rano w kościele z dzieciakami byłam.
Teraz już obydwoje śpią od dawna, mężulo pojechał do pracy na nocki, a ja sama w łóżku...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

18 kwie 2011, 08:44

:ico_kawa: Dzień dobry!!Muszę dziś jechać do swojej pracy po dokumenty by starać się o te 2 miesiące dodatkowego macierzyńskiego na karmienie i przy okazji składam CV by przyjęli mnie do biura po urlopie ponoć mam szansę bo ktoś tam już mnie zarekomendował tzn 2 osoby-a nóż widelec się uda??Dużą rolę u mnie odgrywa język i znajomość kompa!

Ciekawe co u Tynusz tak się zaszyła.

A co do mieszkania u nas też mało miejsca bo psa mamy na dodatek i też chodzę z odkurzaczem jakbym się do niego przykleiła

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość