Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 kwie 2011, 23:16

Hehehe to niezle macie smiechy z facetami ;) Mi nie przychodzi teraz nic do glowy takiego co moj M robi ale jak mi sie przypomni cos smiesznego to napisze ;)

Dzisiaj wskoczylam na wage i wyskoczylo mi ze juz 10kg wiecej :D Haha naprawde mam wrazenie ze brzuszek rosnie doslownie z dnia na dzien, coraz ciezej sie chodzi a tu uhuhu jeszcze 3 miesiace ;o

beti
A ile bedziesz jechac w tej podrozy? Ja jechalam nie bedac w ciazy raz do anglii 23h to myslalam ze oszaleje tak niewygodnie bylo ;p Ale Ty w Niemczech, tak? To na szczescie troszke blizej :)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

16 kwie 2011, 23:47

A ja przytyłam 7 kg :-) Srednio przybywa 1/miesiąc :-)

Zamówiliśmy łóżeczko na allegro :-) nie mogę się doczekać kiedy dotrze :-)
A jak u Was z wyprawką?

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

16 kwie 2011, 23:51

A jak u Was z wyprawką?
Ja mam wozek i 3 ciuszki (doslownie :-) )
Musze sie w koncu wybrac na wieksze zakupki bo to tuz tuz.. A lozeczko bede miec od znajomej wiec juz jedna rzecz z glowy :-)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

17 kwie 2011, 00:41

My woleliśmy nowe łózeczko chociaż moglismy dostać od znajomej. Kupiliśmy już wózek, fotelik i trochę ubranek. Wolimy nie zostawiać zakupów na ostatnia chwilę :-)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

17 kwie 2011, 07:33

ha dzień dobry niedzielnie ! :-D
Witam nową koleżankę i ooo slub !! super :-D ja też w 1 ciązy brałam slub
było coś o znieczulenia zęba - więć - ja brałam znieczulenie - daję sie specjane dla ciężarnych - takie bez adrenaliny - czy coś takiego - lub mniejsza dawke - teraz tez musze pójsc bo mi fleczer wypadl ....
co do spania - ja moge spac wszędzie .. i zasypiam szybko - katar mnie tylko męczy - ta cholerna alergia - to jedyny minus ....
co do wyprawki - ubranka mam Hubercie - część - część od koleżanki - juz porałam i wyprasował 3/4 z tego :-) - łóżeczko - mamy nowe - bo turystyczne - a do tego dokupiłam normalny materac jak do łózeczka standartowego i juz. Często wyjeżdzamy - a potem pamiętam jak mi sie młody juz krecił - to mu nogi wpadały w szczebelki i był płacz - tu boki sa miękkie wic bedzie spokoj. Hubertowe turystyczne sie juz popsuło - zamek do wejscia , więc i ak trzeba by było cos kupic . Wanienika - przewijak - dostaniemy w spadku od koleżanki - na stelazu aki - na sie przyda- bo mielismy remon łazienki i ze zwykła waninka było by ciezko - mamy prysznic :-) . .. co tam jeszcze .. niania elektryczna jest po bracie , hustawke tez od kolezanki, leżaczek bujaczek po bracie :-D .. wózek - nie mam - swój pożyczyłam i wrócił w takim stanie , że mój mązgo wywalił na smnietnik .. a nerw mniałam ze hej .. wiec musze cos kupic - myslam o implast clipper - ładny i gondola duza ... hmm - a uzywany chyba kupie .. zobaczymy
wole kupowac wszystko po trochu , bo potem koszt w czerwcu - lipcu wszystkiego mnie zabije .. :-D

co do smiesznych powiedzonek - moj mąz - na wiadomość - Kochanie jestem w ciązy ( 2 ) - .. cisza i pyta sie mnie - ale w jaki sposób ?????? :-D :-D
normalny kochanie normalny przez sex ...z Tobą :-D
tym miłym akcentem miłego dnia

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 kwie 2011, 08:21

Gosia A
co do smiesznych powiedzonek - moj mąz - na wiadomość - Kochanie jestem w ciązy ( 2 ) - .. cisza i pyta sie mnie - ale w jaki sposób ?????? :-D :-D
normalny kochanie normalny przez sex ...z Tobą :-D
no to pobił mojego M. na głowe. No chyba, że mój sie kiedys spyta: gdzie jest kuchnia? Wtedy bedzie znowu galopem no przodzie :-D :-D :-D
martasz
My woleliśmy nowe łózeczko chociaż moglismy dostać od znajomej
cos nie tak było z tym łóżeczkiem? Nam znajomi strasznie chceili pożyczyc wózek, upierali sie do tego stopnia, że az nieładnie zmieniłam temat hahaha. No ale wózek był różowy! Jakos dziwnie wkładac chłopczyka do rózowego wózka :ico_noniewiem:
Agus
A ile bedziesz jechac w tej podrozy? Ja jechalam nie bedac w ciazy raz do anglii 23h to myslalam ze oszaleje tak niewygodnie bylo ;p Ale Ty w Niemczech, tak? To na szczescie troszke blizej :)
My jedziemy przy sprzyjającej trasie i braku tzw. lewopasowców (wiesz ci którzy jada autostrada tylko po lewej 100/h i nie przepuszcza nikogo - bo po co, nie?) jakies 6h. Teraz robimy kilka przystanków więcej, więc mam nadzieję, że zmieścimy się tak w 7-8h.
A tak nawiasem mówiąc to czasem się zastanawiam, czy ci ludzie którzy nagle wyjeżdżaja nalewy pas, nie zastanawiają się albo nie sa w stanie oszacowac prędkości nadjeżdżającego auta? To jest tak niebezpieczne, a ludziska to sobie sprawy nie zdaja co robią chyba???? Boshe, ja się już kilka razy wystraszyłam, no i oczywiście huzia na Józia czyli mojego M. :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

17 kwie 2011, 08:50

Hello hello hello dziewczyny :))
My woleliśmy nowe łózeczko
My tez wlasciwie dostajemy 'nowe', bo kolezanki corka ma dwa i mala spala w tym raz tylko wiec mozna powiedziec ze jest nowe :D
Jakos dziwnie wkładac chłopczyka do rózowego wózka
Hahaha no raczej :D My mamy niebieski, jak bedzie dziewczynka to przeciez tez moze w nim jezdzic :)

Ale mialam sen... Ze trafilam 4/2 w euro millions, takie cos jak duzy lotek tylko trafiasz 5 liczb i 2 lucky stars (2 z 9), no w kazdym razie prawie glowna i ahh bylam taaaka szczesliwa :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: a tu sie budze i... nie mam kwitka w rece potwierdzajacego wygrana, ale te sny potrafia nieraz w glowie namieszac :ico_zly:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

17 kwie 2011, 08:53

Agus
Ale mialam sen... Ze trafilam 4/2 w euro millions
hah, ja to nawet skusiłam sie naprawde w zeszłym tygodniu, jak była kumulacja w lotku. NO i nawet trójki nie było, żeby sie kasa za kupon zwróciła :-D

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

17 kwie 2011, 09:28

my kołyskę dostaniemy, a łóżeczko kupimy jak będzie mały miał już pół roczku, żeby z kołyski mi nie wyskoczył. Co do wózka, to na razie oglądamy i się zastanawiamy, który lepszy. Ubranka praktycznie już mam... hmmm co tu jeszcze. Krzesełko do jedzenia kupimy jak mały będzie umiał siedzieć. A reszta rzeczy już nie jest taka droga, więc nawet jak w ostatnim miesiącu się przypomni, że trzeba coś kupić to nie będzie problemu :-).

W końcu brzuszek zaczął mi rosnąć. Już teraz znajomi nie śmieją się ze mnie, że ściemniam o ciąży, ale myślą, że może jestem w 3-4miesiącu,a tu znonk bo to już szósty heh :-). Jeśli chodzi o kilogramy to jak na razie przytyłam 5kg. Ale jak na mnie to i tak sporo, bo jestem bardzo drobna, choć dość wysoka i już czuję jak mi się ciężko na leżąco oddycha.

Miłego dnia wszystkim :ico_haha_02:

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

17 kwie 2011, 09:44

Agus dziekuje:))
no moj slub moj, heh stres jak cholera!
dziewczyny czy mialyscie w ciazy kolatanie serca ??
mnie to od miesiaca meczy coraz bardziej ..:( casem nie moge usnac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość