Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 kwie 2011, 11:33

witam niedzielnie
u mnie słonko pięknie świeci a my nadal w domku musimy siedzieć :ico_placzek: ale może do rodziców pojedziemy po obiadku,tyle co do auta to Hani nic być nie powinno :ico_noniewiem: dziękuję,że o nią pytacie-ogólnie ma się super,nie gorączkuje,nawet nie drapie krostek :ico_brawa_01: choć mówi,że ją swędzą,ale powiedzieliśmy jej,że jak będzie drapać to zrobią jej się dziury i poskutkowało,ewentualnie sobie lekko ręką potrze aby ulżyć ale nie drapie :ico_sorki:

mama Izuni ja bym złożyła skargę na tego kuriera bo tak się nie robi :ico_nienie:

markotka tak to jest na pewno ospa :ico_sorki: a pranie też się cieszę,że może na dworku się wywietrzyć,wczoraj 3 pralki tak wysuszyłam a 4 już na strychu powiesiłam bo wieczór był :ico_oczko:

patrycja_g :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 38 tc i czekamy na wieści z rozwiązania :-) jeszcze 2 dni i przytulisz synka :-D

Koroneczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 36 tc a mąż ładnie musiał zabalować na imprezce :ico_haha_02:

zoola27 jak piękna pogoda to trzeba ją wykorzystać :-D

Motylek22 super,że skurcze na razie ustały :ico_brawa_01: a Filipek na pewno szybko załapie żeby w nocy siku wstawać do kibelka,dobrze,że w dzień sobie swietnie z tym radzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-17, 11:37 ]
w ogóle jak wczoraj siadłam do prasowania ciuszków to jak o 15 zaczęłam tak po 18 skończyłam :ico_olaboga: :ico_olaboga: myślałam,że się wykończę...były tylko przerwy na wc i powieszenie prania :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

17 kwie 2011, 12:31

Witam niedzielnie :-) z kawka i tiramisu, wczoraj mnie naszło i zrobiłam :-)
Dziś wpadną na kawkę moi rodzice i teściowie pewnie więc będzie miał kto zjeść.

Pogoda z dnia na dzień coraz fajniejsza :ico_brawa_01: , ale my niestety musimy w domku siedzieć :ico_placzek: , mała ma antybiotyk (pierwszy w jej życiu) i nie może wychodzić :ico_sorki: , w środę na kontrolę, mam nadzieję, ze będzie dobrze, już widzę poprawę, zdecydowanie mniej kaszle :ico_sorki:
Teraz mąż ją zawiózł do teściów na pierogi :-) , przy okazji sobie trochę środowisko odmieni, a ja odpocznę.

Wczoraj byliśmy oglądnąć wypoczynki :-) , mąż sie skłania, zeby kupić :ico_brawa_01: , ja się troche dołozę, moze część na raty weźmiemy i będzie.

patrycjatrzymam mocno kciuki, żeby wszystko poszło bezproblemowo i sprawnie, oczywiście wesołych Świąt dla Waszej trójeczki, czekamy na wieści.

ania duzo zdrówka dla Hani :ico_sorki:

Co do ciuszków ja mam wszystko poprane, poskładane, z większego prania to chce jeszcze poprać koce, narzuty, zeby wszystko było świeże, no i maskotki tez przepiorę, bo w tym to dopiero sie zbiera :ico_olaboga:
Chciałabym jeszcze umyć tak porządnie łazienkę na dole, mam tam sporo koszyków wiklinowych, które się zakurzyły.
Męzowi tez zrobiłam listę rzeczy do zrobienia przed narodzinami :-) .
Nie wiem na ile ja dam radę, od paru dni mała mi sie jakoś przestawiła, znów krzyze dokuczają i spojenie mocno boli, za to nie mam zaparć :-)

Któraś pisała o ktg, u mnie się robi od 38 tyg. (ale to raczej od lekarza zależy), gin. mówił, ze na kolejnej wizycie będziemy ustalać terminy, o ile pamiętam, jak wszystko jest ok. to co tydzień sie chodzi,nie wiem tylko jak jest po terminie.

dalej niestety nie pamietam, co komu odpisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

17 kwie 2011, 12:58

NOWA, a co mąż ma na swojej liście rzeczy do zrobienia? :ico_oczko:

aniawlkp86, to Hania mądra dziewczynka :ico_brawa_01: Dzięki temu szybciej się wszystko zagoi. Dobrze że bez gorączki to przechodzi.

Ja może dziś Filipka na plac zabaw zabiorę :-)

[ Dodano: 2011-04-17, 13:02 ]
tiramisu, wczoraj mnie naszło i zrobiłam
mmmm uwielbiam :-D ale to pewnie bez alkoholu? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 kwie 2011, 13:10

HEjo witam sie ja :-) u nas wszystko oki.

Urodzinki udane fajnie było :-)

Patrycja ale ci zazdroszcze ze juz niedlugo bedziesz miała swojego synusia. Trzymaj sie dzielnie, jestesmy z toba :-)

Nowa zdrowka dla Poluni, my tez w srode idziemy na kontrole do lekarza, jest lepiej tez juz ten kaszel jest słaby i raczej sporadyczny.

aniawlkp86, dzielna dziewczynka z Hani, najwazniejsze ze juz niedlugo bedzie po wszystkim :-)

Nie wiem co by tu dzisisaj robic, moj M ma wolne wiec moze gdzies pojedziemy :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 kwie 2011, 13:29

witam niedzielnie :-D

Patrycja trzymam za Ciebie kciuki, bądź dzielna :-D wszystko na pewno będzie dobrze :-D ale masz fajnie, że za 2 dni będziesz już tulić swojego synka :ico_brawa_01: Wesołych Świąt dla Waszej trójeczki :-D za 38tc
:ico_brawa_01:

Murchinson ja wczoraj z grilla przywiozłam kawałek szarlotki, sto lat nie jadłam takiej domowej :ico_sorki:

Koroneczka za 36tc :ico_brawa_01: mąż ładnie zabalował :ico_haha_01: raz nie zawsze :ico_oczko: Mój mąż od początku powiedział, że kolor emerald i basta :ico_haha_01: gondolka jest dość ciemna, ale spacerówka ma przewagę zieleni; na żywo w sklepie widzieliśmy też calipso i okropny ten kolor, na zdjęciu dużo lepiej wygląda.

Motylku a to dziwne, że skurcze tak nagle ustały :ico_noniewiem: ja mam cały czas, najwięcej jak chodzę i coś robię, jak leże, to jest mniej. Brawa dla Filipka :ico_brawa_01: jeszcze troszkę i w nocy nie będzie siusiał :ico_oczko:

Wiola fajnie, że imprezka się udała :-D za daleko się nie wybieraj, żebyś na porodówkę w razie czego zdążyła :ico_oczko:

NOWA zdrówka dla Poli :ico_sorki: a Wy macie z mężem osobną kasę, czy masz jakieś zaskórniaki, że do kanapy chcesz się dołożyć? Fajnie, że mąż się zgodził :-D

Ania dobrze, że Hania nie drapie, bo później faktycznie ślady zostają :ico_sorki: Ładnie się naprasowałaś :ico_sorki: ja na jutro mam białe rzeczy i pościel, ale to max godzinkę mi zajmie. Torba spakowana? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 kwie 2011, 14:02

hejka!

Właśnie gotuje się ryż na obiad to zajrzałam na chwilkę! Mąż dogorywa hehe, bardzo niewyjściowo wygląda :ico_haha_01: :ico_haha_01: Zlitowałam się i piwko mu kupiłam- nawet nie wypił! Bedaczyna :ico_haha_01: :ico_haha_01:

wiola85, miłego popołudnia, ja też chce męża gdzieś wyciągnąć, może po obiadku lepiej się poczuje :-)

markotka, uwielbiam domową szarlotkę! Ale u mnie nikt nie piecze:( Mama w ogóle nie piecze, a babcia już nie ma sił jak kiedyś. Wiec czasem jadam taką kupną :-)
:-)

aniawlkp86, oby Hani szybko przeszło i dobrze, że te objawy nie są takie nasilone :ico_sorki: :ico_sorki: będzie miała przynajmniej to za sobą :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 kwie 2011, 14:27

Murchinson ja wczoraj z grilla przywiozłam kawałek szarlotki, sto lat nie jadłam takiej domowej :ico_sorki:
Ja taką domową chyba miesiąc temu jadłam jak mi D od teściowej przywiózł. Mi szarlotka nie wychodzi tak dobra jak jej więc się za nią nie biorę. Dziś zamiast szarlotki (nie było) kupiliśmy kawałek malibu i kawowego, no i do tego sorbet mango.
Ale słodkie później po obiadku-dziś kopytka, kurczak w miodzie i imbirze.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

17 kwie 2011, 14:38

Koroneczka to ładnie mąż popił :ico_haha_01: moja mama też nie piecze, teściowa piecze, ale jej szarlotka mi nie smakuje :ico_haha_02: sama nie piekłam nigdy, bo Michał nie lubi, a sama nie zjem tyle :ico_oczko:

Murchinson sorbet mango, mmmmmm.... :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

17 kwie 2011, 15:08

Murchinson sorbet mango, mmmmmm.... :-D
Ja to bym zjadła sorbet gruszkowy:P:P:P
Już mu lepiej- obiad prawie zjadł, teraz idziemy na spacerek i może jakieś lody zaliczymy po drodze :-) Trzeba korzystać z pięknej pogody :-)

Tymczasem...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

17 kwie 2011, 16:00

Ja to bym zjadła sorbet gruszkowy:P:P:P
W lodówce mam sorbet gruszkowy i mango oraz lody śmietankowe więc zapraszam do siebie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość