Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 kwie 2011, 13:43

dostałam smsa od Patrycji! Ma rozwarcie na 2cm, ktg wykazało skurcze, których ona nie czuje i lekarz powiedział, że do jutra raczej nie doczeka :-D i co jeszcze bardzo ważne-została zakwalifikowana do znieczulenia ogólnego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2011, 13:45

markotka to samo napisałam :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 kwie 2011, 13:47

jejku, ja Partycja ma super, czekamy w takim razie na maluszka :ico_brawa_01:

Koroneczka mnie dokladnie tak samo ciagnie w dol, dodatkowo boli mnie krocze

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 kwie 2011, 13:58

Ania :ico_haha_01: ja zapomniałam o pozdrowieniach :ico_wstydzioch: super, że torbę do szpitala masz już gotową :ico_brawa_01: może jutro na wizycie okaże się, że masz piękne rozwarcie :-D oby :ico_brawa_01:

Mariola ciemny brąz, tak tylko dla podkreślenia kolorku :-D a jaki ten wózeczek wybrałaś?

Koroneczka nam stolarz też zrobił za pół ceny :ico_oczko: a meble wyglądają identycznie, jak te w sklepie :-D

Emilia ubrania ciążowe na po ciąży też się na pewno przydadzą, przynajmniej na początku :ico_oczko:

2 pranie się pierze, ogórkowa ugotowana, zaraz biorę się za prasowanie. Był przed chwilą kurier z paczką dla kotów i po prostu wszystko rozwalone, karma powychodziła z puszek-wszystko brudne :ico_szoking: zadzwoniłam już do hurtowni, z której zamawiałam i mają to zabrać i przysłać nowe :ico_sorki:

Zamówiłam w sobotę wózek, dzisiaj dzwoniła pani, że na nasz kolor trzeba czekać ok. 4tygodnie, na stanie mają tylko kolor stone i chyba grass. Mam nadzieję, że do tego czasu będę podwójna :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 kwie 2011, 14:16

Mariola_Larose, skoro on ma wszystko zaplanowane to Ty tylko mogłabyś mu zrobić jakiś prezent który pokaże że o nim myślisz. Może coś chciałby mieć, coś z elektroniki, coś do samochodu, jakąś książkę, gre. . . nie wiem czym się interesuje. A do prezentu mogłabyś dołączyć jakiś miły liścik :-) Mój mąż lubi dostawać liściki :-)

My właśnie wróciliśmy ze spacerku, byliśmy też na poczcie i w przedszkolu zanieść potwierdzenie :-) Ja jestem padnięta a Filip jeszcze bryka. Naszło mnie na płatki ryżowe na mleku i sobie zrobiłam :ico_haha_02:

aniawlkp86, to czekamy na wieści od Patrycji :ico_brawa_01: W sumie to mogłąby już dziś utulić Filipka :ico_brawa_01: Aniu widze że szalejesz ostro :-) Może coś Cię ruszy po tak aktywnym dniu, ale na mnie to nie działało przy ciąży z Filipkiem :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 kwie 2011, 14:29

Paczuszka z herbatkami już do Ciebie mknie :-)

Ja też mojego łobuza czuję coraz niżej, jak chodzę to czuję, że mnie tak wszystko ściąga w dół! Też tak macie??
Dzięki. Ja też tak mam, szczególnie jak sobie więcej pochodzę.
Mojej siostrze jak zrobili wycenę to wyszło podobnie. Stolarz z montażem zrobił za mniej niż połowę. To samo było z futrynami i drzwiami. Grunt, że już wybrane i jeden punkt na liście możesz odhaczyć.
Emilia no to może się wybiorę dziś do Lidla jak D do dentysty będzie jechał bo to obok. Choć nie wiem czy coś w moim jest bo ostatnio to tygodniowe opóźnienie mają.
Markotka to trzymam kciuki by wózek przyszedł wcześniej niż Krzyś będzie chciał opuścić Twój brzuszek.
Dobrze, że Patrycja będzie miała znieczulenie ogólne.z jednej strony też już bym chciała, a z drugiej wiem że musimy jeszcze trochę w tym tandemie potrwać.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 kwie 2011, 14:36

Hejo u nas dzis piekna podoga, a ja wziełam sie za mycie okien, na szczescie juz skonczyłam :-)

Takie wiesci do Patrycji jeju ciekawe jak bedzie, moze to juz dzisiaj jako pierwsza bedzie miała malenstwo przy sobie :-) zazdroszcze :-)

Emilia ja tez miałam wczoraj w nocy skurcze, znaczy tak mi sie wydawało, ale strasznie mnie bolało tak co około 8 minut i trwało to 40 minut potem przeszło.

Kurcze jak te pierwsze bole beda orazu takie bolesne to ja chyba tam zjade zanim urodze :ico_szoking:

JEszcze ciagle chodze do wc na kupke bo mnie "czysci".
Mały kopie jak szalony, wszystko mnie boli, czuje sie na prawde dzisiaj nie najlepiej.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

18 kwie 2011, 14:44

Emilia no to może się wybiorę dziś do Lidla jak D do dentysty będzie jechał bo to obok. Choć nie wiem czy coś w moim jest bo ostatnio to tygodniowe opóźnienie mają.
podobno juz od czwartku sa, to wszystko mozliwe ze u Ciebie beda :ico_oczko:
JEszcze ciagle chodze do wc na kupke bo mnie "czysci".
Mały kopie jak szalony, wszystko mnie boli, czuje sie na prawde dzisiaj nie najlepiej.
ooo, to ze czysci, to chyba dobrze, bo to oznaka porodu czesto :ico_oczko:
mnie przy porodzie z Marcelem tez czyscilo
Mały kopie jak szalony, wszystko mnie boli, czuje sie na prawde dzisiaj nie najlepiej.
_________________
ja tez tak mam wlasnie od wczoraj :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 kwie 2011, 14:48

Wiola to może Ty będziesz następna po Patrycji. Bo jak Cię tak czyści to może przyspieszy to trochę całą akcję. Moja koleżanka tak miała-cały dzień biegała do toalety, a wieczorem zaczęła rodzić.

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

18 kwie 2011, 15:01

Dzięki Dziewczynki za pomysły :-) może z czegoś skorzystam :-) prawdopodobnie zrobię grila na działce bo ostatnio mój K coś wspominał że ma ochotę :-) i upiekę mu jego ulubioną szarlotkę :-D

Markotka wózeczek chciałam x-landera xA bo malutki jest taki zwrotny wszędzie wlezie :-D ale chyba wezmę coś większego troszkę bo w tym sklepie co kupuję mają całkiem sympatyczne ceny taki naprawdę fajny wózeczek można za 500 zł kupić
Ty tylko podkreślasz kolor a ja całkiem zmieniam :-D od 5 lat maluję na czarno bo lepiej w nich wyglądam i do wszystkiego pasują :-D hehe teraz od początku ciąży nie malowałam na wszelki wypadek dopiero teraz przed świętami pomaluje te moje ogromne odrosty :-D bo naturalny mam ciemny bląd (do mojej twarzy okropny) :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wiola no właśnie tak mi się zdaje jak dziewczyny mówią że może coś szybciej urodzisz :-D może jeszcze nas wszystkie wyprzedzisz i 1 urodzisz jak szybko pójdzie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość