Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

18 kwie 2011, 19:15

Murchinson dzwonili jeszcze raz ze sklepu, że jednak mają mój kolor i jutro mają wysłać :-D
Super! :ico_brawa_01: No to w środę wózek powinnaś mieć w domu. Kurier (a właściwie dwóch) wnosi, nie przeraź się wielkością pudła.

A, byłam w Lidlu u mnie to lipa-było ale niewiele. Pytałam nawet panią z obsługi czy dostali wszystko powiedziała, że nie (kilka sztuk pieluszek, biustonoszy do karmienia w rozm. 80A-C, śpiworki) ale wie że towar przewidziany na 21.04 dostaną cały. Teraz w Lidlu jest płyn Lactacyd femina (butelka bez pompki) 200 ml po 10zł z groszami.

Martusia30 witaj po przerwie.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

18 kwie 2011, 20:14

ja zmykam na dzisiaj

w ogóle chcę uprzedzić,że nie wiem czy od jutra będę zaglądać...mąż tak rachunki opłacał,że zapomniał orange opłacić-telefony i internet i do dzisiaj miał fax z potwierdzeniem wpłaty wysłać i jeszcze nie zapłacił,więc jak mnie jutro odetną to w razie czego nie martwcie się :ico_sorki: koleżanka będzie do mnie dzwonić wieczorem to jakby co powiem co po wizycie,jeśli jutro pojadę bo to jeszcze nie jest wiadome :ico_sorki:

buziaczki :ico_papa:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

18 kwie 2011, 20:27

No to w środę wózek powinnaś mieć w domu. Kurier (a właściwie dwóch) wnosi, nie przeraź się wielkością pudła.
tak powiedzieli, że w środę będzie :-D ciekawe gdzie ja to pudło schowam :ico_oczko: zastanawiam się gdzie spacerówkę będę trzymać, bo gondolkę wstawimy na stelaż i niech się wietrzy, fotelik też, a spacerówka :ico_noniewiem: może do kanapy się zmieści :ico_sorki:

Ania dobrze, że mąż pomoże w myciu okna :-D mam nadzieję, że jednak odezwiesz się jutro :ico_oczko: u nas to ja płacę rachunki, bo mój mąż kiedyś tak intensywnie przelewy robił, że żaden nie wyszedł :ico_haha_01: nie wiem jak on to zrobił :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

18 kwie 2011, 20:33

aniawlkp86, jejku Aniu, oby Ci jednak tego internetu nie odcięli :ico_sorki: :ico_sorki: Weź tam męża zmolestuj, niech płaci i koniec :-) :-)

No to trzymamy kciuki za Patrycję- zazdroszczę! Niech wszystko się skończy bezproblemowo i Filipek będzie zdrowiutki :ico_sorki: :ico_sorki:

Markotka a mojego kolorku właśnie nie mieli:-( i muszę czekać! Ale obiecali, że w tym tygodniu już wyślą :-)

Dziś dopiero doszła paczka od teściowej :ico_sorki: długo tym razem bo prawie 8 tygodni szła! Mnóstwo ciuszków, ale w sumie nic na teraz, albo tam rozmiarówki zawyżone! Wszystko śliczne! Oprócz ciuszków dostałam aspirator do noska elektryczny z melodyjkami ( przesada :-) ), butelki dr browna, ociekacz do butelek- też rzecz bez której idzie się obejść. Kocyki, zabawki- ogólnie nie mam na to wszystko miejsca!

Też jestem zmęczona, bo w sumie cały dzień poza domem! Mamy teraz dużo latania! Stopy mnie bolą, trzeba się wykąpać i do łóżeczka maszerować :-) :-)

Wiola to może rzeczywiście zaraz po Patrycji Ty się rozpakujesz :-) życzę Ci tego z całego serca :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 kwie 2011, 21:22

Markotka super że wózeczek jednakbędziesz miała wcześniej. :ico_brawa_01: Będziesz spokojniejsza :-)

Koroneczka, no to nie zła paka :ico_brawa_01: Dobrze że ciuszki większe bo się przydadzą później a na teraz to napewno masz komplet i pewnie jeszcze dostaniesz po porodzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-04-18, 21:28 ]
a spacerówka może do kanapy się zmieści
W naszym wózku Filipka spacerówka weszła do szafy pod zabudowę na górną półkę.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 04:39

dzień dobry :ico_noniewiem: obudziłam się o 4 i koniec spania :ico_noniewiem:
Koroneczka początkowo pani powiedziała, że ok. 4 tygodnie oczekiwania na wózek, a później zadzwoniła i okazało się, że w magazynie jeszcze jedną sztukę mają :ico_oczko: paczka od teściowej faktycznie strasznie długo szła, ale karta świąteczna do mojego brata chyba jeszcze dłużej, a wysłałam lotniczą! Będziesz miała ubranka na później :-D butelki dr browna podobno są świetne przy kolkach :ico_brawa_01: ciekawy ten aspirator z melodyjkami :ico_haha_01: u mnie w mieszkaniu też się powoli miejsce kończy, w nowej szafie mamy jeszcze 3 półki wolne, ale wiadomo, że rzeczy dziecka będzie przybywać, więc zapewne szybko się zapełnią, a kompletnie nie mam pojęcia gdzie zabawki będziemy trzymać :ico_sorki:

Motylek cieszę się, że wózek będzie wcześniej, ale z drugiej strony średnio finansowo jestem teraz na niego przygotowana, bo za meble będziemy musieli jeszcze w środę zapłacić, a teść nie uzbierał jeszcze kasy :ico_sorki: no ale cóż, jakoś trzeba będzie sobie poradzić :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 kwie 2011, 04:40

ciekawe gdzie ja to pudło schowam :ico_oczko: zastanawiam się gdzie spacerówkę będę trzymać, bo gondolkę wstawimy na stelaż i niech się wietrzy, fotelik też, a spacerówka :ico_noniewiem: może do kanapy się zmieści :ico_sorki:
Markotka wielgachne pudło wywalisz, spacerówka nie wiem czy zmieści się do wersalki bo zależy jak głęboką macie szufladę. Stelaż spacerówki na wysokość w najwyższym punkcie ma coś ok.25 cm. U mnie leży na górnej półce w garderobie, może w szafie Wam się zmieści. To jutro będziesz miała mały sajgon w domu bo i meble i wózek przywiozą. A, kurier który mi przywiózł wózek zadzwonił rano i podał do której będzie u mnie i tak był-nie miałam problemu tak jak mama_Izuni ostatnio.
Koroneczka no to wózek powinnaś mieć albo na koniec tygodnia albo zaraz po świętach :ico_brawa_01: To czego nie potrzebujesz dal Maksia to sprzedaż albo będziesz miała na prezent dla znajomej. Współczuję tego biegania.
Aniu mam nadzieję, że jednak nie odłączą Ci telefonu i internetu.

Ja się obudziłam bo ktoś wracała z imprezy i śpiewał. Chyba pół osiedla słyszało. No i teraz zasnąć nie mogę.

[ Dodano: 2011-04-19, 04:42 ]
:607: oo, nie tylko ja nie śpię.

[ Dodano: 2011-04-19, 08:10 ]
Ja już po badaniach i śniadanku. Chyba jednak padać nie będzie bo zaczyna mocniej grzać słońce i chmury tez przechodzą.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 kwie 2011, 08:25

WItam się :-D

U mnie piękny dzień, od rana słońce świeci nam w okna :-D Aż nie wiem co ztakim pięknym dniem zrobić :ico_oczko:
Ja mam fazę na zupki mleczne i zrobiłam sobie kaszę manną na mleku :ico_haha_02:
kompletnie nie mam pojęcia gdzie zabawki będziemy trzymać
Może jakieś pudełka plastikowe kupcie, ja się cieszę że w łóżku piętrowym są dwie wielgachne szuflady i do jednej weszło sporo zabawek, prócz tego mamy dwa pudełka plastikowe i pudełko z klockami lego duplo. No ale Filip ma swój pokój.

Ja muszę sobie kupić szlafrok do szpitala bo mam tylko taki ciepły a przydałby sie bawełniany. I klapek też nie mam.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 kwie 2011, 08:28

hej

U mnie ładny dżonek się szykuje, muszę dziś pojechać do miasta, a tak poza ty nic konkretnego nie planuję.
Rano kiepsko się czułam, w ogóle od paru dni jakoś mi gorzej, tzn. ciężej mała naciska tu i ówdzie, ciężko czasami chodzić, krzyż też bardziej dokucza, no ale to końcówka więc takie niedogodności są normalne :-).
A i ostatnio też nie mam problemów z kibelkiem :-) , nie biorę syropu na zaparcia (a brałam regularnie od 3 mies.).
Co do dnia porodu to pamiętam, ze rano konkretnie mnie przeczyściło.

ania, wiola, emilka się dziewczyny powoli szykujcie :-)

Ciekawe jak Patrycja :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 kwie 2011, 08:37

czesc dziewczynki

mnie ma dzis odwiedzic polozna - ta nowa, zobaczymy jaka bedzie

musze jeszcze zdazyc do sklepu kupic cos na obiad - chociaz jeszcze nie mam pomyslu
a co Wy dzis robicie?
Ja muszę sobie kupić szlafrok do szpitala bo mam tylko taki ciepły a przydałby sie bawełniany. I klapek też nie mam.
wlasnie ja wczoraj wypralam swoj szlafrok, a tez mam taki cieply
ale mysle, ze nowego nie bede kupowala, dam rade z tym :ico_oczko:
dzis planuje spakowac torbe :ico_oczko:

a u nas narazie pochmurno, ma sie rozpogodzic :ico_brawa_01:

ciekawe co u Patrycji i czy Anie cos ruszylo po ciezkim wczorajszym dniu :ico_oczko:

milego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość