Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 13:59

Patrycja jeszcze raz serdecznie gratuluję :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Murchinson to czekamy na fotki :ico_brawa_01: mnie przy takim bólu pomaga właśnie leżenie na lewym boku z poduszką między nogami, oby szybko przeszło :ico_sorki:

Ania to co, mówisz, że chcesz być następna? :-D

Kurier przyniósł mi łóżeczko :ico_brawa_01: jaka mała paczuszka :-D dostawę wózka przesunęłam sobie na po świętach, bo teraz nie damy rady finansowo, a po świętach mąż ma przelew za fakturę i moja wypłata będzie.
Mój M od jutra ma 3 dni wolnego

:509: już zapowiedział, że umyje okna i wypastuje podłogi :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 kwie 2011, 14:03

Ania to co, mówisz, że chcesz być następna? :-D
nie mam nic przeciwko :-D
ciekawa jestem co mi gin dzisiaj powie na wizycie :ico_noniewiem:
Kurier przyniósł mi łóżeczko :ico_brawa_01:
to super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 14:11

ciekawa jestem co mi gin dzisiaj powie na wizycie
sama jestem ciekawa :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 kwie 2011, 15:05

jestem na chwilke, bo maly chce na spacer

byla u mnie polozna, bardzo fajna kobietka, obgadalysmy co i jak :ico_oczko:

dzis jak maz wroci z pracy podjade na ktg, bo zle sie czuje, brzuch mi co chwile twardznieje i boli, czasem nawet bardzo
rano w toalecie zauwazylam cos, ale raczej to nie byl czop, tylko bardzo duzo sluzu :ico_noniewiem:

moj P dzis ostatni dzien w pracy, wzial sobie miesiac urlopu :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 kwie 2011, 15:49

Kurier przyniósł mi łóżeczko :ico_brawa_01: jaka mała paczuszka :-D
Mój M od jutra ma 3 dni wolnego :509: już zapowiedział, że umyje okna i wypastuje podłogi :-D
No to super!
Markotka, Emilia ale Wam super, że mężulkowie w domciu będą.
Aniu czekamy na wieści.
Emilia oby Cię zostawili po tym ktg w szpitalu i szybko rozpakowała.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2011, 16:11 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

19 kwie 2011, 15:50

emilia7895 to daj znać po ktg. Może od razu cię zostawia.
Ja już po wizycie i lekarz mówi, że mała się trzyma szyjka też i nie sądzi bym przed świętami urodziła, ale teraz to już nic nie wiadomo. Zaraz po świętach też już mam ktg co 2 dni. Mała w te 2 tyg przybrała 400g i waży już 3400. Ma już mało miejsca i mam już mało wód płodowych, ale wszystko gra.
Posypiemy się teraz już dziewczyny jak jajeczka na święta. Ja to już chcę mieć za sobą. Jedno co to chciałabym by M był w domu to tej karetki bym nie musiała wołać i spokojnie bym zrobiła koło siebie. Choć lekarz powiedział mi bym nie czekała na ostatnią chwilę bo wczoraj miał sytuację, gdzie kobiecie odeszły wody, poszła się umyć a jak wyszła to mąż poród odbierał, karetka jak dojechała to już pępowina była odcięta, łożysko urodzone, zabrali ją na szycie. Mąż z tych co nigdy nie chcieli być przy porodzie a zachował się jak lekarz.
Muszę dziś zrobić listę na święta, myślałam że mnie to ominie ale coś jednak muszę przygotować.
Trzymajcie się dziewczyny.

[ Dodano: 2011-04-19, 15:59 ]
A czy ktoś wie co u Wioli. Źle się czuła i ją czyściło?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 kwie 2011, 16:45

Emilia daj znać po ktg :ico_sorki: ale super, że mąż ma taki długi urlop :ico_brawa_01: pomoże przy Antosi :ico_brawa_01:
Murchinson jak usłyszałam, że mąż robi sobie 3 dni urlopu, to o mało nie padłam z wrażenia :ico_haha_01: da chłopakom nasze auto i sami będą sobie n budowę jeździć :-D
mama Izuni dobrze, że u Was wszystko ok :ico_brawa_01: a z tym czekaniem to różnie bywa :ico_oczko: rewelacyjnie zachował się mąż tej kobietki-normalnie medal mu się należy :ico_brawa_01: jak mi lekarz zdejmie pessar, to chyba 24h/dobę będę stała przy drzwiach ze spakowaną torbą :ico_haha_01: chociaż ja do szpitala mam bliziutko-10min. piechotką.

Skończyłam czytać język niemowląt-rewelacja :ico_brawa_01: teraz ważniejsze kwestie przeczytam jeszcze raz i zrobię sobie krótkie notatki, żeby o wszystkim pamiętać :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 kwie 2011, 17:34

Emilia, Ania czekamy na wieści :-) Ciekawe czy coś się tam u Was zaczyna! Jesteśmy już na takim etapie, że każda już chyba chce i się nie może doczekać :-)
Skończyłam czytać język niemowląt-rewelacja :ico_brawa_01:
jak taka fajna ta książka może mi ją prześlij! Maila Ci podać?

Murchinson dzięki za namiary na te kominki!

mama Izuni, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Małej gwiazdy! Jeszcze się nie szykuje? Chce pojeść na Święta, ale po pewnie zaraz wyskoczy :-)

A u mnie brat z bratową byli na kawce, przed chwilą wyszli! Mój K poszedł do sklepu, a ja oglądam Prosto w serce! :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 kwie 2011, 17:51

A oto nasza pierwsza szczęśliwa mama i jej syneczek :-D :ico_brawa_01:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

19 kwie 2011, 18:19

Ale śliczności malutkie :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jej już by sie chciało swoje maleństwo trzymać...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość