Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 kwie 2011, 09:18

zoola27, ja na dworzu za długo nie wytrzymam bo zaraz siusiu mi się chce :ico_oczko: I bym musiała do domu wracać a na jakiś placyk czy do parku spory kawałek mam.

NOWA, zdrówka dla Poli :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 kwie 2011, 09:35

Witam dziewczynki :-D

Miło ze sie o mnie martwicie, ale wszystko jest dobrze, wszystko ucichło i czuje sie dobrze :-)
Tez duzo siedzimy na podworku, ale tak jak piszecie majac własny dom i ogrod to cos innego niz bloki i mozna ciagle siedziec na dworze :-)

Ide dzis na kontrole z Filipkiem do lekarza, a potem po l4 do ginka.

Moj lekarz chce mi wypisac macierzyńskie od 29 tak jak mam termin porodu. Jak jeszcze nie urodze i przenosze to bede stratna o pare dni, ja myslałam ze to w szpitalu po porodzie wypisuja, juz sama nie wiem jak było z Filipkiem. :ico_noniewiem:


Patrycja ogromne gratulacje dla Ciebie i Filipka, mały jest przesłodki, bardzo sie ciesze i zazdroszcze :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 kwie 2011, 09:49

Wiolu macierzyński mogą wypisać już na dwa tygodnie przed planowanym terminem porodu-wszystko zależy jak się dogadasz z ginem. Najlepiej by było jakbyś jednak dostała normalnie zwolnienie, a ze szpitala macierzyński od dnia narodzin małego.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2011, 09:50 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

20 kwie 2011, 09:50

Dzień dobry ..Jeszcze raz gratuluje świeżo upieczonej mamusi i Filipkowi ..też bym chciała już być po ..ale wszystko w swoim czasie ...

Markotkadałąś mi dużo do myślenia z tym łóżeczkiem powiem szczerze ,,dostałam takie od znajomych nowiutkie (fakt długo z męzem się zastanawialiśmy nad instrukcją obsługi ,,,bo do tego są płozy jak przy kołysce i kupa róznych rurek )
Ale do czego zmierzam ...mam łóżeczko ,które już omalowałam ale mam zniszczony stelaż dośc poważnie ....
i tak zobczyłam to zdjęcie u ciebie i sobie pomyślałam ,że to nie głupi pomysł by korzystać z tego łóżeczka turystycznego bo ono ma kółka co umożliwiło by mi przewożenie do salonu, jadalni ewentualnie do pokoju dzieci .Wszędzie jest przestrzeń otwarta i chyba by się to sprawdziło ..

[ Dodano: 2011-04-20, 09:56 ]
Wiola85 kurcze też mi się wydaje ,ze macierzyński powinno się wypisać od daty porodu ...szpital wystawia zaświadczenie do zakładu pracy ...

Kiedyś było tak ,że kobiecie w ciązy przysługiwało jakieś ograniczone L4 w ciązy bo pamiętam ,że musiałam przed samym rozwiązaniem stawić się na komisję Do Zusu ...przedłużono mi chorobowe ...

Ale teraz kobieta może być całą ciąże na L4 ....

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2011, 10:07

Martusia30, pozwole sie wypowiedziec na temat łozeczka turystycznego......
Nataszce takie własnie kupowalismy wszyscy polecali ze super i w ogóle.....ja niestety zadowolona do konca nie jestem.......fakt jest bezpieczne......płozy do bujania fajna sprawa, kólka rewelacja tyle ze moja mała nie chciała w nim spac......sadze ze to wina materaca......teraz TYmonek tez bedzie z tego łozeczka korzystał tyle ze musimy dokupic inny materac, a i najwiekszy dyskomfort to taki ze mała bardzo pozno zaczeła wstawac.....nie było szczebelków o które sie moze dziecko złapac....

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 kwie 2011, 10:13

a i najwiekszy dyskomfort to taki ze mała bardzo pozno zaczeła wstawac.....nie było szczebelków o które sie moze dziecko złapac....
W moim są specjalne rączki-kółka by dziecko mogło się za nie łapać. Kółka można też dokupić na allegro. Materac kupiłam taki jak do drewnianego łóżeczka bo ten który jest w łóżeczku nadaje się raczej do spania ale tylko na wyjazdach.

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

20 kwie 2011, 10:22

Dzięki dziewczyny za cenne wskazówki materacyk mam ,,,...a te uchwyty to nie wiem ...muszę zobaczyć na allegro

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

20 kwie 2011, 10:32

Witam i ja dziś.
Macierzyńskie wystawić może lekarz 2 tyg. przed porodem, ale Wiola to strata dni, a tak po porodzie wystawia szpital, także broń się przed tym.
Nowa daj znać po wizycie.
U mnie też słoneczko. Więc pójdziemy na spacer. Ja mam fajnie bo plac mam naprzeciwko domu. Kawałek mam do takiego ogrodu botanicznego gdzie jest fontanna i kaczki, ale tam już nie chodzę bo tak jak ty Motylku nie wyrabiam.
Dziś co na obiad planujecie? Ja zrobię marchewkę z groszkiem, bo nic mi się nie chce więcej. A co za zakupy planujecie? Ja już nigdzie nie mam zamiaru się ruszać, liczę że M zrobi w miarę porządne zakupy i będę z nich zadowolona. Mykam pod prysznic. Iza z babcią.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

20 kwie 2011, 10:33

Murchinson, a mozesz mnie nakierowac na takie specjalne uchwyty do kojca ??? z chciabym sie w nie zaopatrzyła.......jakos nie moge znaleśc na allegro :ico_noniewiem:

małą dziś sprzedałam babci :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 kwie 2011, 10:36

Dziewczyny tu macie te uchwyty
http://allegro.pl/hit-uchwyty-do-lozecz ... 52850.html

[ Dodano: 2011-04-20, 10:37 ]
małą dziś sprzedałam babci :-D :-D
To będziesz miała trochę czasu dla siebie :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość