wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

20 kwie 2011, 19:35

my tez po spacerku teraz jestesmy prawie caly dzien na dworzu zuzka wszystkim dzieciom sciaga czapki

gozdzik, a powiedz w tej agnecji fotograficznej placilas cos

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 kwie 2011, 21:19

my też dziś cały dzień byliśmy na dworze. :ico_brawa_01:
w szkole nic nie załatwilam, bo okazalo się, że do Łeby na wyjazd już nie ma miejsca. :ico_placzek: ale zapisałam sie na jednodniowa objazdowkę po Wielkopolsce. też zaliczają za to godziny wyjazdowe, więc zawsze coś do przodu.

dziś z Tobisia chrzestnym się spotkałam. małemu dał pieniążki na urodzinki, za które chcemy mu kupic sandałki takie lepsiejsze. i chce dla Tobisia otworzyc fundusz taki. fajnie z jego strony, co?

maluch nam padł i możemy z M. obejrzec w spokoju you Can Dance :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-20, 21:21 ]
mamy drugą dwójkę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 kwie 2011, 07:46

Witajcie u nas noc ocipinke lepsza ale do ideał daleko
powiedz w tej agnecji fotograficznej placilas cos
nie /nic nie płaciliśmy
dla Tobisia otworzyc fundusz taki. fajnie z jego strony, co?
Super :-D :-D :-D
mamy drugą dwójkę :ico_olaboga:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ide do moich potworków bo juz sie denerwują

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

21 kwie 2011, 11:41

witam.
my dziś na zakupach od rana byliśmy świątecznych. :ico_noniewiem: kolejne wydatki.. grrr :ico_zly:
teraz maluch spi, potem obiadek i uciekamy na spacer. mój M. zdecydował, ze zostanie i z mamą moją posprzątają porządnie w mieszkaniu. a my uciekniemy z tego charmidru i pójdziemy na słoneczko :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

21 kwie 2011, 11:47

my po drzemce
zaraz jemy i zmykamy na spacerek
mój M. zdecydował, ze zostanie i z mamą moją posprzątają porządnie w mieszkaniu.
ale masz fajniutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tez bym tak chciała żeby ktoś mnie wyręczył :ico_sorki: :ico_sorki:
Szukałam wczoraj Bartoszkowi takiej typowej letniej czapeczki no mówie wam kilka sklepow i nic ciekawego nie było ale za to dla dziewczynek cała masa :ico_zly:
:ico_zly:

NICOLA_1985

21 kwie 2011, 21:57

hej laski
jak tam przygotowania do świąt??
ja sprzątam cały czas już prawie skończyłam i zdałam sobie sprawę, że niepotrzebnie tak się staram bo zaraz remont mamy w salonie i zaś będzie bajzel :ico_noniewiem: mój S. przesunął sobie urlop i zaraz po świętach będzie robił salon (malowanie itp)
i mam nadzieję, że przy okzaji łazienkę dokończy..

mój Krystian ma parcie na naukę wstawania i chodzenia cały czas próbuje wstac jak nie robi mostki i z mostka próbuje wstac to na kolankach klęka albo przy meblach i wstaje i puszcza się i chce stac sam ale jeszcze co chwilę na pupe upada , najlepszą ma frajde jak z nim na wieczór na łóżko moje ide posiedziec to on wtedy o mnie się opiera, wstaje puszcza sie i przynajmniej ma pewne ze jak sie przewróci to na łóżku bedzie miękko a tak na podłodze jak nie raz wyrżnie to aż strach .. dzisiaj zrobiła pare kroczków do przodu trzymając sie krzesełka i je przesówając do przodu

[ Dodano: 2011-04-21, 21:59 ]
zukałam wczoraj Bartoszkowi takiej typowej letniej czapeczki no mówie wam kilka sklepow i nic ciekawego nie było ale za to dla dziewczynek cała masa :ico_zly:
:ico_zly:
niestety tak jest z większoscią ubrań.. dla chłopców wszystko w jednym kolorze jak nie niebieski to brązowy i wszystko na jedno kpyto przeważnie nic ciekawego a dla dziewczynek multum ciuchów od koloru do wyboru

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

21 kwie 2011, 23:03

hej...
ja taka zabiegana jestem ze niemam kiedy wpasc i popisac..
W weekend Martynka si erozkrecila i juz ładnie chodzi :)

na roczek chcemy kupic rowerek i niewiem sama na jaki sie zdecydowac :ico_noniewiem:

Jutro mam wolne to umyje ostatnie okno i podlogi i zakupy musze zrobic..
iewiem co upiec??
macie jakies fajne przepisy na ciacho????????

Tibby gratuluje awansu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 kwie 2011, 07:09

Witajcie u Nas nocka kiepska ech............
Krystian ma parcie na naukę wstawania i chodzenia
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pomalutku pomalutku i dojdzie do perfekcji
Martynka si erozkrecila i juz ładnie chodzi :)
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: no proszę jaka Martysia silna Roczek Przedreptany
a Nasz wczoraj zrobił pierwsze samodzielne kroczki :-D :-D nie było tego dużo bo pół dywanu ale już cos najważniejsze ze sie odważył i puścił :-D
>>>>>>>>>>>
Co do sprzątania to ja nie robie wielkiego parcia Uda mi sie to uda a jak nie to sobie pomalutku dokończę po Świętach
nic na siłe

[ Dodano: 2011-04-22, 07:13 ]
ide zrobić sobie :ico_kawa:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

22 kwie 2011, 09:41

hejka

wielkie brawa dla Bartusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziewczyny niebawem dostaniemy "eksmisje" z noworodków i trzeba sie bedzie zadomowic jako roczniaki :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 kwie 2011, 10:28

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niooooo
ale zleciało :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Bartoszek ucina sobie drzemkę jak wstanie to zjemy i idziemy na spacerek
jeszcze chce kupić takie drobnostki do koszyczka i żonkile na stół :-D

[ Dodano: 2011-04-22, 11:46 ]
kilka wczorajszych fotek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości