Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

21 kwie 2011, 10:36

Karolina1980 napisał/a:
jeden lubi być czysty a drugi jak mu nogi śmierdzą.
- hehe Ty jestes niesamowita :ico_oczko: Przepraszam,ze tak wtargnelam na wasz watek,ale czasem podczytuje co u Karoliny,bo wlasnie staramy sie o 3 pocieche i jestem ciekawa jak ciaza sie ma,do tej dwojki biegajacej w domu :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Cześć mi wydawał się to nie do ogarnięcia ale wiesz tak sobie myślę że ie ma nic cudowniejszego niż dzieci to najpiękniejsza inwestycja. Jak zwykle nie jest lekko zwłaszcza że szwankuje mi kręgosłup ale cóż 10 dziecko podobno chowa się już samo :-D żart ja nie zamierzam mieć 10 myślę że trójka no może 4 wystarczy. Gdzie piszecie to wpadnę do was podczytam troszkę! :ico_ciezarowka:
Dzisiaj póżnym popołudniem wyjeżdżamy do Polski! Tak, że do "zobaczenia" na rodzinnych starych śmieciach" Ja już nas pakuje, Dominik od rana radosny, obudził juz dziadków o 8.00 z newsem, że przyjeżdza :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Szczęśliwej podróży i kobitko witam w rodzinnym kraju!!!!!!!!!!!!!!!! Dawać tu chleb sól :-D i wódeczkę
A ja wróciłam teraz z zakupów i mam dośc , normalnie ludzie szaleja jak niewiem co... tyo jest koszmar... ileż to mozna zjeść przez dwa dni swiąt????
hej ja dopiero ruszam na zakupy trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:
zapowiada się masa gotowania!!!!!!!!!!!!!!!!!
30.04 wkraczam w swoje progi :D
Gratuluję dla mnie to szczególna data ponieważ to moja 6 rocznica ślubu!!!!!!!!!!!!
Matko straszne jest to co piszecie o cc i znieczuleniu w kręgosłup. Ja dostałam głupiego jasia i może dlatego to wszystko nie wyglądało tak żle
Tosia ja miałam dwa razy znieczulenie w kręgosłup jakoś tak źle nie było a przynajmniej przez dłuższy czas porodu który u mnie był długi nie zmęczyłam się tak i miałam siłę na kolejna fazę. :ico_brawa_01:

Całuski miłego dzionka życzonka wam złożę w sobotę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 kwie 2011, 13:43

Hej, hej!

Mnie to też fascynuje,że ludzie robią takie ogromne zakupy na święta :ico_olaboga: A to tylko dwa dni, w tym niedziela jak co tydzień :ico_haha_01:
Ja sobie już jakiś czas temu pokupiłam, ile się dało. Zostają wędliny, pieczywo i owoce i warzywka, ale to na osiedlu załatwię, bo i tak po te rzeczy do marketów nigdy nie jeżdżę. Więc luzik :ico_oczko: Albo wyślę M. niech stoi w kolejkach :ico_haha_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 kwie 2011, 13:44

witam wszystkich! Ostatnio rozmawiałam z mężem dużo na temat porodów i zdecydowaliśmy wspólnie, że chyba jednak prywatna klinika. Co do rodzaju porodu, to chciałabym naturalnie, chociaż strasznie się boję. Dziś rozmawiałam z położną i powiedziała mi, że na rynek weszła jakaś nowość ... żel coś na D... który ułatwia poród naturalny, rozluźnia krocze, doprowadza do szybszego rozwarcia i dzięki niemu jest większe prawdopodobieństwo, że uniknie się nacinania. Kosztuje ok. 300-400zł, ale może warto, szczególnie tym, które będą rodziły tak jak ja po raz pierwszy. Położna mówiła, że kobieta mająca 4cm rozwarcia po zaaplikowaniu tego żelu przez lekarza po godzinie miała już pełne rozwarcie i poród poszedł gładko. Słyszałyście może o tym wynalazku?

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 kwie 2011, 13:45

Beti to niech Ci podróż szybko zleci i w miarę wygodnie :-)

Malinka super z tym mieszkaniem, nie ma to jak na swoim!
My ani 1 dnia nie mieszkaliśmy z teściami ani rodzicami i może dlatego stosunki między nami są dobre :ico_haha_01:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

21 kwie 2011, 14:17

. żel coś na D... który ułatwia poród naturalny, rozluźnia krocze,
o kurcze tego nie słyszałam ale zapytam we wtorek mojego lekarza bo ja zawsze po terminie rodzę a tym razem chciałabym urodzić w terminie i nie przenosić ciąży ponieważ mój kręgosłup już pod koniec straci zupełnie moc a po drugie to zamiast męczyć się jak ja te 12 h do rozwarcia może się wyrobię szybciej. :ico_noniewiem: Sprawę trzeba zbadać dzięki nina.

Mnie to też fascynuje,że ludzie robią takie ogromne zakupy na święta :ico_olaboga: A to tylko dwa dni, w tym niedziela jak co tydzień :ico_haha_01:
Ja uwielbiam jak w domu na święta pachnie pieczoną wędliną i ciastem uwielbiam sałatki i robić je również !!!!!!!! Ja chyba należę do grupy tych świrów którzy mnóstwo kupują pichcą po nocach a potem przez tydzień się zajadają!!!!!!!!! :-D Wiem jestem nie poprawna ale tak wyniosłam z domu takie nauki!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 kwie 2011, 15:47

Dla zainteresowanych ten żel nazywa się Dianatal

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 kwie 2011, 16:49

Karolina1980, widze,ze dziewczyny zalozylu watek ale chyba upadl :ico_noniewiem:

Ale mozemy zrobic reanimacje :-D

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 74#5488474

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

21 kwie 2011, 22:49

Hej dziewczyny!
A ja to w ogole sie nie zorientowalam ze to juz swieta haha ;) Ale jestem tak skupiona na malenstwie ze na nic innego nie zwracam uwagi :p Dzisiaj bylam na miescie i widzialam tyyyyle slicznych ciuszkow :-D normalnie masakra, jakbym miala tyle kasy to bym wszyyyyystko powykupowala z tych sklepow, takie tyci tyci buciki i laaa rozne inne rzeczy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jeszcze jedna mi rzecz chodzi po glowie od jakiegos czasu. Jak wiecie ciaze zazwyczaj lekarze licza od pierwszego dnia ostatniego okresu i tak mnie zastanawia to, ze hmm w sumie jestem w 26 tyg ciazy, ale liczac tak wlasnie od miesiaczki wychodzi mi ze to 29 tydz :D I teraz mi chodzi po glowie czy jak babka na skanie mowila ze jestem zalozmy w 20tyg to czy miala na mysli wlasnie od okresu czy od momentu zaplodnienia, patrzac na rozmiar czy inne cechy malenstwa... Hmm bo jednak 3 tyg to spora roznica :-D glownie o tym mysle bo wszyscy mi mowia ze mam wieeelki brzuch, a ja ogolem jestem drobna i nie wyobrazam sobie ze on jeszcze 3 miesiace bedzie rosl :D juz 2 osoby sie pytaly czy spodziewam sie blizniakow :ico_szoking: do piatego miesiaca balam sie ze mam za maly brzuszek a teraz mi taki urosl ze az dziwne.. 9 maja bede sie widziec z polozna wiec pogadam z nia ale musialam to napisac bo tak mi chodzi po glowie caly czas :ico_noniewiem:
no nic, caly dzien na miescie wiec chyba sie zaraz poloze, czuje ze bede spac jak niemowlaczek :-D

[ Dodano: 2011-04-21, 22:53 ]
Dla zainteresowanych ten żel nazywa się Dianatal
Jak bede sie widziec z polozna to napewno z nia o tym pogadam :D Dzieki za info, mam nadzieje ze on naprawde dziala!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

22 kwie 2011, 08:08

Karolina1980, hehe no widzisz jak to się fajnie składa :D gratuluję takie stażu :D :*
26 tyg ciazy, ale liczac tak wlasnie od miesiaczki wychodzi mi ze to 29 tydz
mam dokładnie taką samą sytuację jak Ty :)
z miesiączki powinnam rodzić 30 czerwca zaś na 6 lipca mam z USG :)
I tego się trzymam... jak urodzę wcześniej to mnie rodzina tel nie zamęczy czy to juz ? :D

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

22 kwie 2011, 09:36

hej witam kobitki !!!!!!!!!!1

Ja mam odwrotną sytuacje z om termin na 22.08 a z usg na 29.08 więc jeszcze się ukarzę że zaliczę wrzesień!!!! ja wybieram się do kuchni muszę ugotować zupę dla dzieci - dziś kapuśniaczek i popiec mięska i mazurka. Miłego dnia mamuśki!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], maximllCeap i 1 gość