Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

22 kwie 2011, 09:36

Murchinson na pewno donosisz do maja :-D

mnie dzisiaj zaczęło przeczyszczać,już 3 raz w ciągu 2 godz byłam w wc :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-22, 09:37 ]
zbieram się do sklepu
później zajrzę bo pewnie dzisiaj na podwórku dalej będziemy sobie przebywać :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 kwie 2011, 09:37

Witam się i ja :-)

Wstałam o 7, poleciałam do laboratorium, bo jakoś wcześniej mi się nie chciało, potem małe zakupy i już z powrotem piję kawkę i oglądam ddtvn. Pogoda cudowna :ico_brawa_01: i już wszędzie tak zielono :-)

Dzisiaj już lepiej z tymi pachwinami :ico_sorki: Trochę odpuściło, a skurcze jak były tak są- cały dzień mi towarzyszą :ico_szoking:

Murchinson, ale fajny brzusio :-) i rzeczywiście jeszcze wysoko!do maja wytrwasz :ico_oczko:

Za to może u Emilii się coś szykuje?? Mój łobuz aż zanadto ruchliwy, wierci się i wierci!

Markotka, ale Cię wzięło na porządki :ico_brawa_01: i dobrze, że skurcze się nie ujawniły :ico_sorki: Ja wczoraj siły nie miałam, ale dziś parę rzeczy muszę zrobić!

aniawlkp86, Oby jednak A się wykazał i byś mogła do lekarza pojechać- teraz na końcówce trzeba szczególnie sprawdzać czy wszystko w porządku :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-22, 09:40 ]
mnie dzisiaj zaczęło przeczyszczać,już 3 raz w ciągu 2 godz byłam w wc :ico_sorki:
A może nawet do lekarza nie zdążysz??

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 09:40

mnie dzisiaj zaczęło przeczyszczać,już 3 raz w ciągu 2 godz byłam w wc :ico_sorki:
No to może zamiast wizyty porodówkę zaliczysz.
Koroneczka dobrze, że ból mniejszy.
ja sobie dziś na balkonie posiedzę.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 kwie 2011, 09:42

ja sobie dziś na balkonie posiedzę.
Fajnie! Pogoda idealna na leniuchowanie :-)
A ja muszę do mamy zadzwonić, może wcześniej pracę skończy, to do niej na słoneczko pojadę :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 09:43

Wiecie jak to się zaczęłam wczoraj nawet zastanawiać czy moja gin to trochę mnie specjalnie nie starszy z tym przedwczesnym porodem bym przypadkiem nie szalała ze świętami :ico_olaboga: No ale ja ani się badam, ani nie jestem lekarzem więc muszę jej słuchać bo ona w końcu jest specjalistą w tej dziedzinie nie ja.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 kwie 2011, 09:47

Murchinson, lepiej, że się przejmuję i mówi o ewentualnych zagrożeniach, niż gdyby miała olewacko do tego podchodzić- a i tacy lekarze są. A poza tym każdy organizm inny. U jednej kobietki szyjka się skróci i nie może donosić do 8 miesiąca, a druga przenosi ciążę. Tak może być ze wszystkimi symptomami. Więc lepiej dmuchać na zimne.
U mnie na przykład skurcze pojawiają się co chwila- teraz w ciągu dnia mam ich może z 50 i co? Nic się nie dzieje :-) A druga już by może dawno urodziła :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 kwie 2011, 09:48

mnie dzisiaj zaczęło przeczyszczać,już 3 raz w ciągu 2 godz byłam w wc
ooo, moze cos sie zaczyna :ico_brawa_01:
Dzisiaj już lepiej z tymi pachwinami :ico_sorki: Trochę odpuściło, a skurcze jak były tak są- cały dzień mi towarzyszą :ico_szoking:
o, to dobrze, ze ten bol odpuscil, a jak czesto bierzesz ten magnez?

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 kwie 2011, 09:59

Murchinson szkoda że mężulek Ci wybędzie na tydzień :ico_sorki: Ale jak mus to mus.
My mamy święto które odbyło się na całym świecie 17 Kwietnia po zachodzie słońca. Rocznica śmierci Jazusa. Jest to podniosła uroczystość, która odbywa się w naszych salach Królestwa lub innych miejscach jeśli zbór nie ma własnej sali. Na takiej uroczystości jest wykład wygłaszany przez wyznaczonego starszego i odpowiada na pytania dlaczego Jezus umarł, dlaczego było to konieczne i jaki możemy odnieść z tego pożytek. Wcześniej w domach czytamy relacje z ewangelii dotyczące ostatnich dni Jezusa na ziemi i jego smierci.

Aniu może faktycznie się zaczyna :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 kwie 2011, 10:03

a jak czesto bierzesz ten magnez?
Od skończonego 36 tygodnia miałam odstawić, więc się pewnie tak nasiliło. Jak są bardzo uciążliwe to biorę nospę :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 10:05

Więc lepiej dmuchać na zimne.
Dokładnie tak i dlatego nie dyskutuję z nią i słucham się bezwzględnie.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość