emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

22 kwie 2011, 18:07

aniawlkp86, jeju, super!!!!!!!!!!!!!!!!
trzymam kciuki, zeby poszlo gladko i czekamy na dzidzie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

22 kwie 2011, 18:31

Ania no to super!!! :-D CZEKAMY

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 18:36

Aniu to szybkiego zakończenia !!!!!!!!!!!!!!! Czekamy na wieści po.

[ Dodano: 2011-04-22, 18:40 ]
Emilia, Wiola teraz to Wasza kolej.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 kwie 2011, 18:51

Machałam Ci z mojego wirtualnego balkonu- widziałaś?
tak, ja Tobie też machałam :ico_haha_01:

Murchinson te kopce kreta teraz przeróżne wypuścili, z truskawkami, sernik i jakiś jeszcze chyba, my jednak ten z bananami zawsze robimy :-D

Ania super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to teraz kochana oby szybko i w miarę bezboleśnie poszło :-D

Emilia co za ciacho chłodzisz? :-D

Koroneczka kilka ciast umiem i te zawsze piekę, bo mój M innych nie chce nawet :ico_oczko:

Patrycja w szpitalu, jutro Ania do szpitala, ktoś jeszcze szykuje się na Święta? :ico_oczko:

Przywieźli mi dzisiaj materac do łóżeczka :ico_brawa_01: mały strasznie wysoko będzie w łóżeczku leżał, jak będzie miał 3-4 miesiące, to pewnie trzeba będzie już na dół go przenieść, żeby nie wypadł jak zrobi się bardziej ruchliwy :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 18:57

Markotka ja robię pierwszy raz kopiec (D chciał) ale też z bananami. Mazurka takiego małego kupiłam bo ja nie lubię więc tylko mąż będzie jadł a piec całej blachy nie ma sensu dla jednej osoby.
Teraz tylko wózek i masz już wszystko dla Krzysia.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

22 kwie 2011, 19:01

hej

ania życzę Ci, żeby szybko się rozkręciło, szybko poszło i żebyś w Święta tuliła maleństwo :ico_sorki: :-)

Mąż robi sernik, jemu to lepiej wychodzi :-) , jutro ma zrobić żurek, a ja sałatkę i jajka w majonezie, nic więcej nie robimy, bo większość czasu świątecznego spędzamy u rodziców :-) .
Przyszykowłam już Poli koszyczek do święcenia, bardzo się cieszyła :ico_brawa_01: , byliśmy tez w mieście za fotelikiem dla niej, niestety z wyborem modeli kicha totalna, a kupiliśmy buciki piłkę i młynek do piasku, a dla malutkiej wypatrzyłam cudny komplecik sukieneczka/tuniczka i do tego spodenki :-)

Co do allegro to pisałam maila w środę i dziś kolejnego, ja wiem, ze mają 7 dni, ale odpowiedzieć na maila mogłaby, wg mnie to totalna olewka :ico_puknij: . Pewnie zaczekam z interwencją do wtorku.

Co do wypieków to średnio mi wychodzą, ale mam parę sprawdzonych przepisów i przeważnie z nich robię, z gotowych chyba jeszcze nic nie robiłam, musze spróbować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

22 kwie 2011, 19:37

Mieliśmy popołudniu jechać do lasu, ale zawitaliśmy u moich rodziców i tak już zostaliśmy :-) Jeszcze tylko z mamą do lidla pojechaliśmy i już jesteśmy w domku :-) :-)

Jejku Aniu super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, że poród się zaczął, ciekawe kto będzie następny??? Czekamy na wieści, daj znać jak będziesz jechać do szpitala :-)

Ja będę jutro robiła wszystko dopiero- sałatkę brokułową, jajka z avokado i jajka z pieczarkami :-) żurek i rolady na obiad- nic więcej nie robię, bo i tak jedziemy do moich rodziców!Ciasto jak mówiłam jutro kupię- pewnie kawałek sernika, nie wiem co mnie jeszcze skusi , no i mazurka do święconki :-)

NOWA, kurcze dziwna sprawa z tym allegro! Może laska gdzieś wyjechała na Święta i nie zostawiła żadnej informacji- troszkę niepoważne, bo pewnie nie Ty jedna się teraz denerwujesz!

Mi też tylko wózka brakuje! Ciekawe czy będzie we wtorek tak jak Pani obiecała :-)
Aaaaa i koleżanka mi dzisiaj dzwoniła, że ma dla mnie talony z pracy :ico_brawa_01: Taka niespodzianka, no i późno tym razem dali- będzie na pieluchy :ico_brawa_01: :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 kwie 2011, 20:05

Chyba sie zapłacze :ico_placzek: Aniu jak jak Ci zazdroszcze, ale bardzo sie ciesze mam nadzieje ze szybko pojdzie i niedługo bedziesz miała swoje malenstwo przy sobie :-D :ico_brawa_01:

U mnie nadal cisza :ico_placzek:

Co do swiat to moja tesciowa upiekła mazurka i sernik a ja kopiec kreta bo bardzo lubie, takie nie zbyt swiateczne ciasto ale na pewno go zjemy :-D
Jutro ide do kosciołka z koszyczkiem poswiecic pokarmy, w niedziele jemy razem z tesciami sniadanie, potem do rodzicow na obiad jade, a w lany poniedziałek robimy razem z tesciowa obiad wiec tak jakos przeleci :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

22 kwie 2011, 20:07

Aniu wspaniałe wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Czyli na szczęście tym razem nie będziesz czekać po terminie :ico_brawa_01: Życzę szybkiego porodu w miłej atmosferze :ico_buziaczki_big: Coś czuję że Cię w nocy ruszy albo nad ranem :ico_oczko:

Markotka brzuszek już spory :ico_brawa_01: Meble macie super!!! I widać że bardzo praktyczne i zamawiane z głową :-)
Faktycznie syndrom wicia w podobnym czasie nas dopadł :ico_oczko: Ja dziś w domku posprzatałam, dwa pranka zrobiłam potem wybyliśmy Z Filipkiem do carrefoura byliśmy tam 1,5 godziny kupiłam pare rzeczy do szpitala, mydelniczkę, pojemniczek na szczoteczkę dla Filipka podkłady do spania takie pieluchowe żeby chłonęły zawsze to mniej prania i sporo innych potrzebnych rzeczy do domu. Wzięłam torbę na kółkach to nie musiałam dźwigać :ico_oczko: Potem byliśmy u mojej mamy odkurzyłąm jej, posprzątałam, zmieniłam pościel. Wróciliśmy do domku Filipek troche porysował nowymi kredkami i flamastrami i poszedł spać przed 19 :-)

Mi brakuje wózka, leżaczka, chusty, fotelika do samochodu i chyba tyle :ico_oczko:
Ale mężuś wziął już wypłatę bo nie bedzie go już w pracy do końca miesiąca i we wtorek może pojedziemy po wózek :ico_brawa_01: A chustę już mi obiecała znajoma że kupi :-)

A teraz gramy sobie z mężem w sieci na kompach :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2011, 20:14 przez Motylek22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

22 kwie 2011, 20:09

Murchinson nie mam jeszcze wanienki i kilka śpiochów chcę dokupić :ico_oczko:

NOWA hmmm.... ciekawe czemu nie odpisuje, mi odpisywała zawsze tego samego dnia :ico_noniewiem: jak się nie odezwie, to zadzwoń może po świętach :ico_sorki:

Koroneczka mój wózek tez będzie po świętach :ico_brawa_01: fajnie z tymi bonami z pracy :ico_brawa_01: u nas chyba nic nie było, bo nie dostałam.

Wiecie co mój mąż wymyślił, że za tydzień bierze swoich pracowników i jadą na weekend nad morze na połowy dorsza :ico_olaboga: jakoś średnio widzi mi się siedzenie samej cały weekend :ico_noniewiem:

[ Dodano: Pią 22 Kwi, 11 20:13 ]
Wiola może na dniach też Cię ruszy, bo przecież termin zbliża się wielkimi krokami :ico_oczko: my też mamy kopiec na święta :ico_haha_01:

Motylek meble projektu mojego męża, tylko komodę dla Krzysia ja sobie wymyśliłam :ico_oczko: mój mąż to taka dusza artystyczna i ma tysiąc pomysłów na minutę :-D To zakupy miałaś udane :ico_brawa_01: Leżaczka też nie mam, ale nie kupuję, może mój brat kupi :ico_oczko: a chustę ma mi koleżanka pożyczyć na początek. Fotelik do samochodu mamy w zestawie z wózkiem.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość