Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 kwie 2011, 09:33

Witam,
my właśnie wróciliśmy ze święconką z kościoła i nie wytrzymałam te 15 min stania-musiałam usiąść bo słabo mi się zrobiło. Ja o dziwo dziś spałam dobrze ale od rana mam spuchnięte dłonie i stopy.
Emilia dziękuję za ciacho wirtualne czy prawdziwe zjadam z chęcią.
Markotka ja też budzę D jak tylko mnie skurcz łapie. Wyprostuj wtedy nogę, palce skieruj na siebie i niech mąż przytrzyma nogę za palce (doginając) i kolano bo samoczynnie się zgina. W ten sposób szybciej przechodzi. Później niech rozmasuje. Ból wstrętny a najgorzej, że często jeszcze przez 2 dni łydka boli.

Chyba dziś wszystkie wchodzimy od rana sprawdzić czy Ania już w szpitalu.

Za moment każda zajmie się czymś innym więc już teraz składam Wam i Waszym bliskim
Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka, mokrego dyngusa,
odpoczynku w rodzinnym gronie
oraz mnóstwo wiosennego optymizmu.

A Tobie Motylku spokojnego i miłego dłuższego weekendu :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

23 kwie 2011, 09:43

hej

Mąż z córą poszli do kościoła ze święconką więc chwila ciszy i wytchnienia :-)

Wpadlam zobaczyć co u Ani, ale póki co cisza, bo dałaby pewnie znać :ico_sorki:

U mnie piękny dzionek się szykuje, mam nadzieję poleniuchować :-)

Miłego dnia

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 kwie 2011, 10:19

Zoola jaki Tymuś już duży :ico_brawa_01:
Murchinson no właśnie boli mnie teraz ta łydka :ico_noniewiem: a dłonie też mam rano opuchnięte ostatnio :ico_sorki:

Ania może krzyczy teraz a my siedzimy jak na szpilkach :-D

Będę jeszcze zaglądać, ale też złożę już Wam życzenia:

Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!

Obrazek

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 kwie 2011, 10:31

witam się
nie miałąm jak wcześniej zajrzeć bo Hania chciała się dopieścić :-D wczoraj mnie wieczorem rozwaliła totalnie-mówię do niej że Milenka wychodzi powoli z brzuszka,a ona z tekstem "są już święta?" a ja że jeszcze nie,to ona na to "to jeszcze Milenka w brzuszku siedziea" a ja,dlaczego? a ona z odpowiedzią "Mielnka urodzi się w święta" :-D :-D ciekawe czy wykracze :ico_haha_01:
ogólnie poszłam spać zaraz po filmie,w nocy obudziło mnie parę skurczy ale raczej słabe i na razie co jakiś czas są skurcze ale spokojnie jest,więc później na spacer idę z Hanią i pieskiem :-)

emilia7895 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 38 tc

zoola27 super,że po wizycie wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a infekcję na pewno szybko wyleczysz :ico_sorki:
Ania może krzyczy teraz a my siedzimy jak na szpilkach :-D
jeszcze powodów do krzyku nie mam :-D

ale mąż już pyta czy już jak się czasem za brzuch złapię :ico_haha_01: :ico_haha_01: biedaczek ma stresa większego niż przed pierwszym porodem :ico_haha_01:

Wesołych i spokojnych świąt :ico_buziaczki_big:

jeszcze będę zaglądać bo tylko ciacho robię i mam mieszkanie do ogarnięcia,jeszcze koleżanka ma dzisiaj wpaść :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2011, 10:47

aniawlkp86, ten spacerek to długi zaplanuj :ico_oczko:
markotka, mi zaczeły juz nawet nogi puchnac ......lekarz wczoraj załuwazył...zrobił specjalistyczne usg i powiedział ze maluszek praktycznie donoszony i zebym nie szalala zbytnio.....jeszcze jakies 3 tygodnie poczekała :ico_oczko:

maz poszedł teraz z mała do koscioła........ciekawe czy grzeczna...

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 kwie 2011, 11:14

Zoola brawo dla Tymonka. To my może jeszcze w jednym czasie rodzić będziemy za 3 tygodnie. Choć wolałabym żeby Mateusz zaczął wychodzić wcześniej.
Aniu oby Hania wykrakała i byś jeszcze dziś była na porodówce. Może poćwicz jeszcze trochę, spacerek, ciepła kąpiel to Milenka się namyśli i wyjdzie szybciej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2011, 11:45

Zoola brawo dla Tymonka. To my może jeszcze w jednym czasie rodzić będziemy za 3 tygodnie. Choć wolałabym żeby Mateusz zaczął wychodzić wcześniej.
nie no mysle ze wczesniej urodzisz niz ja :ico_oczko:
ja planuje na 14 maja zrobic małej urodzinki ,wczesniej rodzic nie chce a pozniej niech sie dziej co chce :-D

w sumie 10 maja mam trzydzieste urodziny, 18-go imieniny, 23 urodzinki tuśki a 26 dzien matki.mogłby sie wbic w którąs date :-D :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 kwie 2011, 12:04

aniawlkp86, ten spacerek to długi zaplanuj :ico_oczko:
godzinkę na pewno zejdzie :-D czekam aż się ciacho upiecze i idę na spacer,jeszcze tylko odkurzę i koniec na dzisiaj roboty :ico_brawa_01:

zoola27 a pijesz może gazowane? bo od tego też nogi puchną :ico_sorki: i jak Natasza,grzeczna była w kościele?

Murchinson zaczynam od spacerku,potem jakaś kąpiel,może A na jakiś masaż namówię,już mogłoby się ruszyć co nieco :ico_sorki:
w sumie 10 maja mam trzydzieste urodziny, 18-go imieniny, 23 urodzinki tuśki a 26 dzien matki.mogłby sie wbic w którąs date
to może akurat w jakąś się wstrzeli :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 kwie 2011, 12:08

Hejo cudna pogoda- a ja działam w kuchni!
Na 15 na święconkę jedziemy :-) a potem do babci! Na babke droźdźową :-)

Aniu wpadłam zobaczyć co u Ciebie, ale widzę, że jeszcze cisza! Pojedz sobie jeszcze świątecznych pyszności , bo potem sobie nie pojesz!
Może po spacerku Cię ruszy :-)

później się odezwe

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

23 kwie 2011, 12:10

zoola27 a pijesz może gazowane? bo od tego też nogi puchną
oj nie.......my z mezem gazowanych napoji nie pijemy wcale tylko niegazowana wode mineralną....nawet zadko soki....Tuska jak kiedy napiła sie u kolezanki coli to pluła :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość