Poród w domu?

tak
17%
3
nie
83%
15
 
Liczba głosów: 18
Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

22 kwie 2011, 20:47

kiedyś oglądałam program o kobietach które właśnie rodziły w domu, i w porodzie uczestniczyły całe rodziny :ico_szoking: np starsze dzieci....
Nie jestem pewna ale chyba taka sytuacja ma miejsce przy porodzie lotosowym.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 kwie 2011, 21:16

kiedyś oglądałam program o kobietach które właśnie rodziły w domu, i w porodzie uczestniczyły całe rodziny :ico_szoking: np starsze dzieci....
Nie jestem pewna ale chyba taka sytuacja ma miejsce przy porodzie lotosowym.
w takim wypadku to raczej tak, ale akurat ten program co ja oglądałam to był poród normalny.

Asiunia
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 654
Rejestracja: 18 mar 2007, 00:17

22 kwie 2011, 22:37


ja jestem ubezpieczona prywatnie wiec rachunki przychodza mi do domu. I jak widze, ze za trzy wizyty ciazowe (podstawowe!!) place 1000 euro to mi tez sie slabo robi... ta kase mozemy odebrac z ubezp, ale jak do tej pory juz wydalismy dodatkowo ladne kilka tys euro na opieke medyczna w czasie ciazy. takze 3 tys za porod w ogole mnie nie dziwi...ciekawe ile ja zaplace... :ico_noniewiem:
Czemu musisz placic tyle za wizyty?? Mam 2 kolezanki,które rodzily w Holandii i za zadne wizyty nie placily...Jedynie za pobyt w szpitalu :ico_noniewiem:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

23 kwie 2011, 12:18

Czemu musisz placic tyle za wizyty?? Mam 2 kolezanki,które rodzily w Holandii i za zadne wizyty nie placily...Jedynie za pobyt w szpitalu :ico_noniewiem:
ja po pierwsze w Niemczech a nie w Holandii :ico_oczko:

nie wszystkie badania itd pokrywa ubezpieczenie. Z ubezp odbieramy tylko podstawe. Za np test potrojny musialam placic, za lepszy pokoj w szpitalu tez. To kwestia tego, ze moj facet, a ojciec Dziecka ma obsesje na punkcie jak najlepszej opieki medycznej dla nas. Podejrzewam, ze da sie przejsc tu ciaze bez dodatkowych oplat.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość