Awatar użytkownika
mayova
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2010, 15:26

Ktoś już próbował POWDER'ful od got2b?

26 kwie 2011, 11:20

jestem maniaczka jeśli chodzi o moje włosy;), ciągle lubię sobie robic jakieś zwariowane fryzury, jak ide do klubu to już totalny odjazd musze mieć dobry lakier obowiązkowo! styling spray biorę czasem na imprezy;) teraz wypatrzyłam koło domu w drogerii że jest nowość od got2b puder do włosów bardzo bardzo chcę go mieć, czy któraś z was już go wypróbowała?? chciałabym wiedzieć jaki efekt można uzyskać?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 kwie 2011, 12:53

sama jestem ciekawa tego pudru :-D z got2b mam lakier do prostowania włosów-rewelacja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
irina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 wrz 2010, 13:49

26 kwie 2011, 13:46

Ja kupilam ten dla kobiet - powder'ful volumizing, ja tez lubie wszelkie nowinki:) Efekt jest inmponujacy, na prawde jak bys mnie zobaczyla przed to jak uklepana szara myszka a jaksobie je wystylizuje to wygladam o niebo lepiej:)

Awatar użytkownika
kwiat_paproci
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 kwie 2011, 09:37

27 kwie 2011, 11:54

ooo to super! sporo czasu poświęcam na pielegnację i układanie włosów ale moim zdaniem warto! no a teraz akurat mam ochote znowu zaszaleć z puszystością i objetoscia!

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość