Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

25 kwie 2011, 20:33

martuśka, cześć wam ogólnie wszytskim , u mnie nic nowego.
a co do Ciebie kochana to jak ja miałam kamień to mocz był lekko różowy a z wysiłku to wątpie.
A może to nie mocz tylko wydzielina ? ja bym to sprawdziła u lekarza.
trzymaj się :-)

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

26 kwie 2011, 07:41

Marta z tym moczem nigdy nic nie wiadomo poobserwuj się !!!!! A może na weselu dużo barszczyku jadłaś? Trzeba dbać kobitko o siebie i w razie czego to wizyta u lekarza!!!!!

Ja kochane kobitki znowu dziś z wielką nadzieją idę do lekarza. Może nareszcie mi dziś powie co tam w trawie piszczy. Zapowiada się dziś piękny dzień więc trzymajmy kciuki aby taka pogoda trwała bardzo długo!!!!!! Życzę wam i sobie miłego dnia i jestem taka podekscytowana tą wizytą i informacją co kryje mój brzusio. :ico_ciezarowka:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 kwie 2011, 08:41

Karolina to daj znać jak już będziesz po wizycie :).

Ja wczoraj na grilu byłam. Cały dzień nad wodą i się opaliłam troszkę ... super odpoczęłam. Miłego i słonecznego dnia wszystkim :-)

martuśka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 gru 2010, 00:41

26 kwie 2011, 11:20

nie wydzielina nic ogolnie na majtkach nie zostaje, uplawy jesli sa to normlane, a mocz lekko zabarwiony niewiem chyba krwia ze taki rozowy. ehh no obserwuje a jesli nie to zmiatam do lekarza .

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 kwie 2011, 11:34

Karolina1980, czekam na wiesci;p mam nadzieje,ze syn :ico_oczko: Ale najwazniejsze zeby zdrowe bylo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 kwie 2011, 11:39

Marta
Ja bym na Twoim miejscu poszla do lekarza, lepiej niech Ci ten mocz sprawdzi przynajmniej jak sie okaze ze wszystko jest w porzadku to nie bedziesz sie bez sensu denerwowac!
Ja kochane kobitki znowu dziś z wielką nadzieją idę do lekarza
Trzymam kciuki zebys sie w koncu dowiedziala! :)
Ja wczoraj na grilu byłam. Cały dzień nad wodą i się opaliłam troszkę ..
Zazdroszcze :( U nas byla piekna pogoda az do soboty i wtedy sie troszke spieklam na sloneczku a od niedzieli juz nieladnie :/ Nie pada ani tak zimno w sumie nie jest ale sloneczka tez nie ma :( Mam nadzieje ze niedlugo sie to zmieni! :P

Zaraz sie zabieram za robienie kapusniaczku bo mam taka ochote ze mmmm.. :D
Milego dnia Dziewczeta ;)

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

26 kwie 2011, 13:16

No więc tak!!!!!!!!

oznajmiam wszystkim mamusiom że urodzi nam się Antosia. Jest zdrowa i wszystkie narządy ma w porządku serduszko bije jak dzwon. W sumie ulżyło mi bo już wiem co się tam kryje!!! Był ze mną maż na usg i dokładnie widzieliśmy wargi sromowe mniejsze i większe. oboje odetchnęliśmy z ulgą że nasz świat nie za bardzo się wywali do góry nogami że w sumie wiemy jak się wychowuje dziewczynki i strach przed nieznanym opadł choć ciekawość dalej zostaje niezaspokojona!!! Może kiedyś....... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Niemniej jednak jestem szczęśliwa i już mogę zacząć planować porządki w ubrankach i uruchomić całą maszynę logistyczną związaną z kompletowaniem tego wszystkiego czego mi brak bądź co się zniszczyło!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam was bardzo serdecznie i życzę miłego dnia. Idę chwilkę poleżeć ponieważ muszę potem pojechać po moją pociechę do przedszkola.

Buziaki i pozdrawiam was serdecznie z cieplutkiej wręcz gorącej Warszawki. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

26 kwie 2011, 13:19

Cześć Dziewczyny!! Witam po świętach!! Nie udało mi sie tak zorganizować żeby wpaść przed świetami, tyle mialam do sprzątania i przygotowań do chrztu mojego siostrzeńca, no i byłam chrzestną matką!! Tyle emocji było że 2 razy rozpłakałam się podczas ceremonii. W ogóle jak dzieci płaczą to ja nie mogę psychicznie wytrzymać, od razu ryczę a poza tym wzruszyłąm się jak rodzice do mikrofonu mówili imiona swoich dzieci i usłyszałam przyszłe imię naszej córeczki ( no przynajmniej tak nam się wydaje że wybraliśmy już ostatecznie- Weronika.)
A potem już polewanie główki i inne rzeczy, strasznie mocno to przeżyłam. Aż niewskazane takie emocje w ciąży. Potem w restauracji jak było przyjęcie to ledwo siedziałam, brzuch bolał, pachwina mi napiernicza, malutka kopała bardzo i w ogóle miałam zly dziueń. Od jakiegoś czasu się nie ważyłam w zasadzie od ostatniej wizyty u lekarza i akurat w niedziele weszląm na wagę. Niepotrzebnie, pzrepłakałam godzinę, nie mogłam sie uspokoić, w 3 tygodnie od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg. Nie pomyślcie sobie że taka próżna jestem, nie chodzi mi o mnie ale o dziecko ze za bardzo przybiera na wadze. Przy starszym bartusiu też miałąm tak ze przytyłam w jednym miesiącu 4 kg to mnie położna zjechała że za dużo sobie dogadzam, a to dziecko tak samo od siebie przybierało. Strasznie się boję.... 4 maja mam szczegółowe usg i wszystkie parametry wyjdą, musze wiedzieć czy już przewyższa rówieśników czy tylko to pzrypadek ze waga wzrosła.
Pisałyście o terminach porodu z miesiaczki i usg z mojego doświadczenia wynika że sugerujcie się tylko terminem z miesiączki. Termin z usg mówi Wam tylkko czy dziecko jest malutkie względem rówieśników czy jest duże . Dziecko rodzi się około terminu z miesiączki tylko kwestia czy bdzei małe czy duże w stosunku do średniej krajowej 3500 wagi i 53 - 55cm.
tosia współczuję że syncio chorował w święta, lepiej już , temp spadła??
zirafka a Twój Kubuś jak, dobrze już z uszkiem??
Moj Bartuś 10 maja ma zabieg podcinania migdałków i usuwania 3go migdała. Teraz dbam żeby sie nie rozchorował, zeby zabieg mógł się odbyć. Mąż chce jechać na weekend majowy do znajomych do domu na wsi, waham sie czy jechać... Ryzykować czy lepiej zostać w domu?? Co myślicie?!

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

26 kwie 2011, 13:29

Moj Bartuś 10 maja ma zabieg podcinania migdałków i usuwania 3go migdała. Teraz dbam żeby sie nie rozchorował, zeby zabieg mógł się odbyć. Mąż chce jechać na weekend majowy do znajomych do domu na wsi, waham sie czy jechać... Ryzykować czy lepiej zostać w domu?? Co myślicie?!
hej moja Zosia ma termin tej samej operacji na 12 maja i my jednak planujemy wyjazd już tyle razy ostrożnie żyłam i trzęsłam się aby ten zabieg się odbył i nic z tego nie wyszło nie zamierzam odkładać wyjazdu a potem i tak się okaże że coś jest nie tak.Ale kochana to tylko twoja i męża decyzja aby was potem nie zjadły wyrzuty sumienia. Ja postanowiłam co :ico_szoking: ma być to będzie. Nie chcę się martwić i stresować za w czasu ja wcześniej to wyglądało przed zabiegami. Wyglądało jak paraliż rodzinny.

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 kwie 2011, 14:56

oznajmiam wszystkim mamusiom że urodzi nam się Antosia
Gratulacje! Super ze juz wiesz co bedzie :)

Ja wlasnie sie zajadam marchewka, kapusniaczek gotowy, maz bedzie za 5 min z pracy to sobie razem zjemy obiadek ;)
Ahh ale Wam zazdroszcze ze u Was cieplo, ale trudno mam nadzieje ze tu tez sie niedlugo poprawi ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość