Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

27 kwie 2011, 14:00

Markotka to aż dziwne bo mój lekarz nic mi nie mówił o tym :/ oby było tak jak kiedyś :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 kwie 2011, 14:07

mój lekarz też nic mi o tym nie mówił, ale dziewczyny o tym pisały, dlatego zrobiłam sobie te przeciwciała, żeby mieć spokojną głowę

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 kwie 2011, 15:21

Murchinson jak się składa budkę w gondoli wózka? Nie widzę żadnego przycisku, a nie chcę szarpać na siłę, żeby czegoś nie połamać :ico_sorki:
Markotka na obu stronach budki-na końcach pałąka masz kółka, musisz je wcisnąć i składasz (popchnij pałąk) .Kółeczka podobne do tych co są w rączce tylko trochę większe.
Właśnie drugi raz zdjęłam dziś kotkę sąsiadów z balkonu-przechodzi po parapecie do mnie, a później boi się wrócić, miauczy i drapie mi w murek.No ale dzięki temu poznałam nową sąsiadkę.

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 kwie 2011, 15:31

Dziewczyny cos sie zaczyna u mnie dziac. Od 12 zaczeły sie bole brzucha i trwaja do teraz ale sa nieregularne, a od godziny uciekaja mi wody i poszedł czop, nie duzo ale zawsze cos.
CZekam na meza bo jest w pracy i jedziemy do szpitala, trzymajcie kciuki buziaczki :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 kwie 2011, 15:55

Wiola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: obstawiałyśmy Emilię, a tu proszę :-D trzymam kciuki z całych sił, bądź dzielna!!!

Murchinson :ico_sorki: dziękuję :ico_buziaczki_big: ale guła ze mnie, aż mi wstyd :ico_wstydzioch: trzeba było po prostu mocniej wcisnąć :ico_wstydzioch:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 kwie 2011, 17:21

wiola85, jeny, super, szybkiego porodu zycze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-27, 17:24 ]
moj synek jechal swoim motorkiem, poslizgnal sie i bezwladnie upadl na brode, krew kapala ciurkiem, popsikalam octeniseptem i skleilam plasterkami sciagajacymi, bo ta ranka mu sie rozchodzila, bardzo plakal, dostal syrop przeciwbolowy i jest narazie ok, krew juz nie leci, bedziemy obserwowac czy nic sie nie dzieje, biedactwo moje kochane :ico_placzek:
:ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

27 kwie 2011, 17:39

Witam dwupaki :-D
Wiola trzymam kciuki, daj zna jak już będzie po. Oby szybko, bez komplikacji i jak najmniej boleśnie.
Elillia biedactwo, mam nadzieję ze szybko się zagoi i zapomni.
Patrycja kuruj się i dochodźcie do ładu.
Ja już myślałam ze Ania jest po.
Markotka nie nie było żadnych skurczy niestety. Także jeszcze się szwendam. Rano byłyśmy na spacerku, mała mi kupę zrobiła po 15 minutach od wyjścia, ale miałam pieluchę i ja szybko ogarnęłam szkoda mi było z niż wracać. Jutro znów na ktg, jak sobie pomyślę, że w ten skwar muszę się tłuc autobusem to mnie trzęsie.
Dziś jeszcze do teściowej na urodziny. Postaram się jeszcze do was zajrzeć.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 kwie 2011, 18:35

Odebrałam wyniki, ogólnie są ok, tylko poziom glukozy w moczu mi się podniósł, w pierwszym badaniu nie miałam wcale, w drugim badaniu miałam 50mg/dl a dzisiaj jest 100mg/dl :ico_noniewiem: nie wiem co to oznacza :ico_noniewiem: glukozę we krwi mam ok, no i jakieś fosforany wyszły mi w moczu, których wcześniej nie miałam :ico_noniewiem:

Emilia biedny Marcel :ico_sorki:

mama Izuni dzisiaj imprezujesz :-D


Motylka gdzieś nam wcięło :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 kwie 2011, 18:58

hej

wiola super, że Cię samo wzięło, życzę szybkiego porodu, czekamy na wiadomości :ico_sorki:

emilia oby Marcelowi ranka się bez problemów zagoiła :ico_sorki:

markotka z interpretacją wyników to pewnie do wizyty musisz poczekać, mnie cos zawsze w moczu wychodziło podwyższonego, ale gin. mówił, ze jest ok.
Z cukrem też nie pomogę.

mamaizuni to co ile masz chodzić na ktg?

A ja się czuję fatalnie, dawno tak nie miałam, mała poszła do teściowej to przespałam się godzinę, ale nic to nie dało, mówić ledwo mogę, a nos już czerwony z kataru :ico_chory:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 kwie 2011, 19:02

NOWA to ładnie się zaprawiłaś :ico_olaboga: zdrowiej szybciutko i nabieraj sił do porodu :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość