Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

27 kwie 2011, 14:56

hej
Ja dzisiaj od rana na nogach bo byłam w sądzie jako świadek na rozprawie w tej sprawie z zakładu pracy co niedawno byłam w prokuraturze na przesłuchaniu.
Jak wróciłam to myslałam ze młoda nie będzie spała bo wstała ok 9 a okazało sie ze P ją ok 13 położył wiec jeszcze śpi ale zaraz ją obudzę bo cały dzień prześpi :-) .
super tylko teraz musisz to pozgłaszac..masakra
no właśnie muszę Z tego co wiem to na pewno US, bank, telefon komórkowy i zastanawiam sie co jeszcze ? Filar, zus? Jak wiecie to podpowiedzcie żebym nic nie przegapiła

jedwabna, no to sie wybawicie a kreację już masz? :-D

donatka26, no to trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 kwie 2011, 17:42

hej hej
klikam z pracy :ico_noniewiem: pustki dzis u nas wie mam kupe zasu wolneo. obejrzalam filmy chyba z 3, potem byla kolezanka wiec poltorej h przegadalysmy i teraz juz nie mam co robic :-D
maly w domu z niania :ico_oczko:

Asia no fajnie mi z weselami bo z domu praktyznie tylko na wesela sami wychodzimy :ico_noniewiem: ehh a wolaloby sie czesciej... :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: a sukienki nie mam wlasnie, ale cos starego zaloze jesli nie uda mi sie czegos fajneo kupic :ico_oczko:

donatka ty to z tymi jeziorami to woole juz masz jak na urlopie :ico_oczko:

jesli chodzi o mnie to w tym roku raczej urlopu sobie robic nie bede, raczej pozarabiamy kasiorke :-D

do sklikania :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

27 kwie 2011, 21:00

dziś trochę pospacerowaliśmy, aż mnie nogi bolą :ico_olaboga: ,
jutro rano też wybywamy, a po południu idę z Szymkiem do dermatologa,

donatka ty to z tymi jeziorami to woole juz masz jak na urlopie :ico_oczko:
ogólnie nie narzekam, mamy 3 jeziora, ale nad morze bym chciała jechać, może uda się chociaż na jakiś weekend wyskoczyć, daleko nie mamy :),

co do wesel , też bym poszła się pobawić, moje 2 kuzynki w tym roku mają jedna w sierpniu, druga we wrześniu ((siostry :)) , ale nie wiem czy pójdziemy, jedna nas już ustnie zapraszała, ale jakoś nie mam ochoty do nich iść, poza tym my ich nie zapraszaliśmy,
donatka26, no to trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zmykam zaraz spać, bo jestem zmęczona

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2011, 16:39

Filar
na pewno

ja juz odliczam dni do wyjazdu :-D :-D :-D


lecimy na polko poki słoneczko jeszcze jest :-D :-D

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

29 kwie 2011, 15:41

hej
Ja to ostatnio tylko rozpakowywanie, pranie, prasowanie i znowu pakowanie. jedziemy znowu do rodziców P na długi weekend. Zaglądne jak czas pozwoli

Miłego weekendu wszystkim :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

29 kwie 2011, 18:20

witam :)

my niedawno wróciliśmy ze spacerku, byliśmy nad jeziorem na placu zabaw,

coś mnie dziś nogi bolą, szczególnie łydki :ico_zly: ,

na jutro jesteśmy z kuzynostwem umówieni na grilla, mam nadzieję, ze pogoda dopisze, bo zapowiadają deszcze, burze i spadek temperatury,

miłego weekendu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

03 maja 2011, 17:02

i jak tam po weeknedzie majowym- mnie znowu rozczarowała pogoda :((

ale byłysmy za to na basenie- Mielnka troche juz sie odzwyczaiła wiec na poczatku sie bała ale poźniej sie rozkreciała

ja juz zyje wyjazdem- musze dzis wszytko poprac co chce zabrac..trzeba jakąs liste zrobic.. :ico_olaboga:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

04 maja 2011, 13:07

witam :)

pogoda rzeczywiście do du.., ja już marznę i chce słonko, ta pogoda mnie dobija, spać mi się chce, coś mnie od 5 dni nogi bolą, z głową mam spokój od ponad 2tyg., ale nogi dają w kość :ico_zly: , biorę paracetamol i smaruję maścią, bo już nie wiem co robić, czy to grypa czy co :ico_noniewiem: ,

mąż ma popołudniówki, o 15 przyjedzie do Szymka moja mama, a ja skoczę do okulisty na kontrolę, a jutro z Szymkiem do dermatologa,

miłego dnia! :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-05-05, 11:17 ]
witam :)

gdzie się podziewacie???

u nas dziś pogoda lepsza, ale coś już się chmurzy,
byliśmy na spacerku, bo dziś otworzyli u nas sklep Pepco, super ciuchy mają i niedrogie :),

miłego dnia! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 maja 2011, 13:48

hej ja cos ostatnio czasu nie mam na nic doba mi ucieka masakrycznie szybko
Jeszcze Emilka cos ostatnio nie chce spac w dzien wiec nie ma odpoczynku. Wczoraj to była taka zmeczona ze zasneła ok 19 i przez to dzisiaj wstała po 5 wiec udało mi sie ja połozyc.
ja juz zyje wyjazdem- musze dzis wszytko poprac co chce zabrac..trzeba jakąs liste zrobic..
ja to jakos nie mam weny do pakowania przez to ze ostatnio co chwile pakowanie i rozpakowywanie :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

05 maja 2011, 18:22

jutro wasz watek przeniosę na Przedszkolaki :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości