Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 kwie 2011, 16:08

Koroneczko ja w interpretacji wyników też niestety nie pomogę, ale poszperaj w sieci, może coś znajdziesz :ico_sorki:

NOWA a dużo rzeczy w paczce brakuje? jaja sobie normalnie robią :ico_olaboga:

Dzwoniłam do Ani, była u niej położna dzisiaj, doradziła spacery, chodzenie po schodach i sex :ico_noniewiem: Ania mówi, że nic nie robi tylko spaceruje, na sex nie ma szans, bo mąż się boi :ico_sorki: żadnych oznak porodu nie ma, tylko brzuch jej się bardzo często stawia-co kilka minut. Położna powiedziała, że na pewno urodzi w terminie, że nie przenosi. A tutaj się czas liczy i Ania rezerwuje sobotę :-D teraz piecze z Hanią serniczek :-D możliwe, że jutro będzie już na forum.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

28 kwie 2011, 16:20

no ja juz po ploteczkach. :-D
ale sie nowinek dowiedziałam :ico_brawa_01:

moja mała dzis mega grzeczna.......nie spała w dzien wiec o 19.00 bedzie juz spokój :ico_sorki: :ico_sorki:

szkoda ze ania sie takie stresy przezywa......niestety z dziudziusiem tak jest ze to on decyduje kiedy na swiat przychodzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 kwie 2011, 16:23

Wróciliśmy z Filipkiem z placu zabaw i poszliśmy spać :ico_oczko: Wstałam powiesiłam pranko, wstawiłam następne a teraz robię szaszłyki :-)

Markotka może mąż tych drzwi nie domknął jak wychodził, ale musiał się wystraszyć :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 kwie 2011, 16:36

A tutaj się czas liczy i Ania rezerwuje sobotę :-D
Dobrze by było bo pieniądze się przydadzą. Rezerwacja przyjęta bez możliwości odwołania :ico_oczko:
Ja oglądałam tv i usnęłam. Po godzinie zbudziła mnie telefonem pani z biura obsługi klienta operatora :ico_zly:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 kwie 2011, 16:46

Zoola u Ani chodzi o czas, bo jak urodzi do soboty, to dostanie macierzyński, jak urodzi w niedzielę lub później to już nie :ico_sorki: fajnie, że ploteczki się udały :ico_brawa_01:

Motylek drzwi na pewno były domknięte, bo inaczej moje koty by się pochowały po kątach, a chodziły normalnie po mieszkaniu, dlatego na pewno ktoś je otworzył :ico_sorki:

Murchinson akurat musiała zadzwonić jak usnęłaś :ico_zly:

Emilia u nas w szpitalu zakładają pieluszkę tetrową, kaftanik i w rożek-to wszystko, a rzeczy to były już tysiące razy prane, więc ich stan jest opłakany-widziałam córkę koleżanki w grudniu :ico_sorki:



Widzę, że dzisiaj senny dzień, ja też pospałam od 13:30 do prawie 16 :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 kwie 2011, 16:53

Motylek drzwi na pewno były domknięte, bo inaczej moje koty by się pochowały po kątach, a chodziły normalnie po mieszkaniu, dlatego na pewno ktoś je otworzył
jejku, szok :ico_szoking: az ciarki mi przeszly :ico_olaboga:
Emilia u nas w szpitalu zakładają pieluszkę tetrową, kaftanik i w rożek-to wszystko, a rzeczy to były już tysiące razy prane, więc ich stan jest opłakany-widziałam córkę koleżanki w grudniu :ico_sorki:
pewnie u nas tak samo jest, dzieki, teraz to na pewno wezme swoje ubranka

ja poprasowalam, teraz sie chlodze, tak mi goraco

moja dzidzia dzis bardzo malo ruchliwa, zobacze jak bedzie wieczorem, moze znowu wybiore sie na ktg

[ Dodano: 2011-04-28, 16:59 ]
dzwonilam wlasnie do szpitala, pytac o porod rodzinny, kosztuje 150 zl :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

28 kwie 2011, 17:12

Motylek podziel się szaszłykiem :ico_placzek: od tygodnia za mną chodzą a piekarnik mi się zepsuł jak na złość :ico_placzek:

Markotka ale numer :ico_szoking:
ja właśnie wstałam :ico_haha_01: jak padłam o 14 tak dopiero mnie obudziło teraz bo wiatr zimny wiał prosto na mnie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 kwie 2011, 18:03

Emilia to zapłać te 150zł i weź koniecznie rachunek, a po porodzie napisz pismo do NFZ o zwrot tej opłaty. Chyba, że jest to opłata za salę "z wygodami", to wtedy o zwrot chyba nie można się ubiegać, ale jak na rachunku będzie napisane, że za poród rodzinny, to zwrócą Ci kasę.

Tak sobie teraz myślę, że te drzwi mogła otworzyć mi sąsiadka, która mnie ostatnio nachodzi :ico_sorki: zauważyła, że śpię i poszła i pewnie nie domknęła drzwi, ale to tylko takie moje przypuszczenia :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 kwie 2011, 18:18

Emilia to zapłać te 150zł i weź koniecznie rachunek, a po porodzie napisz pismo do NFZ o zwrot tej opłaty. Chyba, że jest to opłata za salę "z wygodami", to wtedy o zwrot chyba nie można się ubiegać, ale jak na rachunku będzie napisane, że za poród rodzinny, to zwrócą Ci kasę.
ooo, dzieki za rade, na pewno tak zrobie

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

28 kwie 2011, 18:26

Witam
Się napisałam a tu mi połączenie zresetowało.
To już tak w skrócie. U małej ok, brak skurczy itd. Nie dowiedziałam się czy karetki jeżdżą do porodów bo nie umieli mi powiedzieć. W sobotę jadę na patologię to tam spytam. Jazdy autobusem nie wytrzymałam i w połowie wysiadłam, ale kupiłam Izuni trampeczki i byłam w Rossmannie i w aptece i wydałam 300 zł. M się tylko pytał czy mamy za co żyć :-D.
Ania słyszałam ze maliny działają na przyśpieszenie , tak mi położna mówiła.
Patrycja trzymaj się i fajnie że zajrzałaś.
Teraz to tylko czekać na zdjęcia od Wioli i od Patrycji.
Mykam bo mała mi coś marudzi.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 1 gość