Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

28 kwie 2011, 20:23

a ja 69 kg :))) czyli mało mi sie tyje :P
a ile ważyłas przed ciążą?
, bo jego koledze z oddzialu zmarla 6 dniowa coreczka

boże cos okropnego :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

28 kwie 2011, 20:31

Kocura Bura- mój mąż też mnie raczy takimi tekstami. Jak miał się rodzić Kubuś to podobało mi się imię Tymoteusz- Tymek, a M. mi na to "Tymek z nonono dymek" :-D :ico_puknij:
a A. wczoraj przyszedl z pracy taki smutny, bo jego koledze z oddzialu zmarla 6 dniowa coreczka i tak sie tym przejal strasznie, jak to wogole moglo sie wydarzyc okropnie smutne to a ponoc 10 pkt dostala i w domu juz zaczela kaszlec i strasznie plakac i pojechali do szpitala i tak bidulka zmarla Boze chron od takiej tragedii
Biedni rodzice. Moja koleżanka urodziła synka w nocy z ndz na pn.W pn popołudniu mialiśmy iść na pępkowe ale tata malucha zadzwonił do nas z wielkim płaczem że mały cały sinieje i dusi się. Teraz są w Centrum Matki i Dziecka w W-wie ale nic poza tym nie wiemy. :ico_sorki: Mam nadzieje że wszystko dobrze się skończy :ico_sorki: Nie chciałam Wam o tym pisać bo to bardzo przygnębiające.Sama pamiętam jak nasza koleżanka z grudniówek 2008 straciła swojego Kacperka na 3 dni przed planowaną cesarką. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Dzwoniłyśmy do siebie z dziewczynami z tą straszną wiadomością i płakałyśmy do telefonu. Całą noc i dzień przeryczałam potem - chroń Panie przed takimi zdarzeniami :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

28 kwie 2011, 20:56

zirafka, kiedy dowiedzialam się o ciąży początek 2 miesiąca 60kg, w 3 miesiącu 56 kg, w 4 miesiącu 58 kg, w 5 mc 60 kg w 6 mc 62 kg i teraz w 7 mc 69 kg :)))
ale tylko w brzuch mi weszło :D tak to luksiorrrr ;D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

28 kwie 2011, 21:03

ladybird23to straszna tragedia :ico_placzek:
Po prostu nawet mi się w głowie nie mieści jak można wrócić do życia po takiej tragedii :ico_noniewiem:
Kocura Bura- mój mąż też mnie raczy takimi tekstami.
no i jak tu z takim żyć?!
Zła jestem, niech sobie sam imię wymyśla,Mądrala :ico_olaboga:

[ Dodano: 2011-04-28, 21:03 ]
Malinkax33, ale Ty dużo schudłaś na początku ciąży :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

28 kwie 2011, 21:56

Okropna tragedia stracić maluszka :-( aż mi się smutno zrobiło :-(

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

29 kwie 2011, 07:59

ale Ty dużo schudłaś na początku ciąży
no... nie wesoło miałam na początku, nic nie mogłam jeść, okropne wymioty.
stres... właśnie ten stres najwięcej działał na moje chudnięcie...
mój (wtedy chłopak) mąż troszkę sie odnaleźć nie mógł, strasznie odwalał numery, załamałam się.
Zawaliłam szkołę... ale teraz jest pięknie :))

już jutro idziemy na swoje :D :P
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 kwie 2011, 09:02

Cześc w piatek przed długim weekendem co dla niektórych :-D Pogoda u nad nadal piękna i mam nadzieję, ze taka się utrzyma chociaz do niedzieli :ico_oczko:
Zła jestem, niech sobie sam imię wymyśla,Mądrala

ja tez jestem zła , ale takiej taka odwazna jak Ty to nie będę bo az starch pomyslec co by wymyslił :ico_olaboga: .. no nic mamy jeszcze cos koło 3 miesięcy jak się nie dogadamy to bedzie Alicja i tyle.
A no i jeszcze wam napisze, ze jakbym mało miała chorób w tej ciązy to wczoraj spadłam ze schodów jak wracałam z działki i myslalam, ze potrzeba będzie jechac do szpitala bo nie mogłam na nią stanąć i napuchła mi strasznie kostka no więc leżałam wczoraj caly czas jak wrociłam z działki i miałam zawinięta w bandaz elestyczny z kwasna wodą no i dzisiaj jest duzo lepiej , ale i tak czuję ból. ciekawe co mnie jeszcze czeka w tej ciązy ... aż boję sie tej glukozy robić!

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

29 kwie 2011, 09:05

spadłam ze schodów
o matko !
kochana a z dzidzią wszystko ok ?
może lepiej sprawdź czy coś się nie odkleiło itp ? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

29 kwie 2011, 09:51

kochana a z dzidzią wszystko ok ?

na brzuch nie upadłam tylko zdążyłam podeprzec się rękami i wtedy własnie kostka "wypadła" mi ze stawu no i boli.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 kwie 2011, 11:11

Cześć :-)

zirafka, :ico_olaboga: uuu, to musiało boleć :ico_placzek:
Kurde, faktycznie, masz Ty przygody, oby ta była ostatnia :ico_sorki:
Kocura Bura napisał/a:
Zła jestem, niech sobie sam imię wymyśla,Mądrala

ja tez jestem zła , ale takiej taka odwazna jak Ty to nie będę bo az starch pomyslec co by wymyslił
eee, no to nie tak, niech on teraz wymyśla, a ja będę kręcić nosem :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość