Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 maja 2011, 09:43

Motylek22, ojj idź idź do tego lekarza, nic nie można bagatelizować!
No wiem już się naczytałam, w nocy się obudziłam po 2 i zauważyłam że mam tą infekcję i do netu weszłam i pisali że trzeba jak najszybciej z lekarzem się skonsultować bo grozi toprzedwczesnym porodem lub zakarzeniem dziecka pod czas porodu, więc chcę jak najszybciej to wyleczyć.

My z mężusiem też korzystamy póki możemy :ico_oczko:
bo jego brzuch jest u góry, a mój pod nim
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mój męzuś ma płaski brzuszek więc tylko mój przeszkadza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 09:57

markotka napisał/a:
bo jego brzuch jest u góry, a mój pod nim
Hehe :-) :-)

Emilia to dobrze :-) działajcie póki można!

Idę niedługo na jakieś zakupy, coś na obiadek trzeba kupić :-) szkoda, że taka pogoda!

Motylek oby to nie było nic poważnego, ale masz jeszcze miesiąc by się paskudztwa pozbyć :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 maja 2011, 10:02

Idę niedługo na jakieś zakupy, coś na obiadek trzeba kupić szkoda, że taka pogoda!
A co na obiadek? U mnie dziś słoneczko świeci :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 10:09

A co na obiadek?
No właśnie nie wiem- jakąś zupkę chce zrobić- może kapuśniak z młodej kapustki bo już jest bardzo dobra :-) K ma jeszcze kurczak :-) od wczoraj!
U mnie też słoneczko, ale chłodno niestety!

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 10:16

Motylek a badanie na gbs robiłaś sobie?

Ostatnio jak byliśmy u lekarza, to mój gin mówi, że dopiero co do niego przyszliśmy jak staraliśmy się o dziecko, a tu zaraz rodzić będę, a mój mąż siedzi z taką posępną miną i mówi jak bardzo tęskni za tymi staraniami :-D lekarz roześmiał się tylko :ico_haha_01: i powiedział, że miał pacjentkę z krążkiem, która trafiła do niego z krwotokiem i pyta się jej co się stało, a ona że nic, a okazało się, że współżyła :ico_szoking: Jak zdejmą mi ten krążek i zdążymy :ico_oczko: to odbijemy sobie tą abstynencję :ico_oczko: bo później połóg i znowu post :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-04, 10:17 ]
na obiad mam pomidorową z ryżem

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

04 maja 2011, 10:59

Hej Kobietki :-)
Ania pozazdrościć porodu no i super że mała nie jest zazdrosna :-)

Markotka mój brzuszek na równi z brzuszkiem mojego K bo wysoka jestem to ciężko z przytulaniem :-D (mój też mówi jak to tęskni za staraniami) :-D

Motylek oby szybko przeszło z tą infekcją ja też niby miałam jakąś a po badaniach się okazało że nic i to mój organizm tak reaguje dziwnie :/ nabrałam się tylko globulek

Mój kochany też by już celibat przerwał ale na zasadzie chciał bym i boję się :-D jak nic mnie nie ruszy do 38 tygodnia to może coś zaczniemy działać :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 maja 2011, 11:05

Motylek a badanie na gbs robiłaś sobie?
Robiłam ostatnio ale jeszcze nie znam wyniku, bo ja wyniki dostaję na wizycie.
Motylek oby szybko przeszło z tą infekcją ja też niby miałam jakąś a po badaniach się okazało że nic i to mój organizm tak reaguje dziwnie nabrałam się tylko globulek
U mnie to nie są upławy tylko przykry zapach więc napewno coś jest na rzeczy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2011, 11:05

na obiad mam pomidorową z ryżem
ja tez :-D

bylam przed chwila na ktg, wszystko ok

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

04 maja 2011, 11:23

Motylek u mnie były upławy o takim mącznym zapachu dlatego lekarz myślał że to może coś grzybiczego a wyszło że nic :-) więc życzę Tobie żeby to nic poważnego nie było i szybko przeszło

Awatar użytkownika
Nika24347
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 21 wrz 2010, 12:48

04 maja 2011, 11:50

Czesc dziewczyny.
Ja juz jestem po porodzie :-D Synek przyszedl na swiat 1.05.11 o 7:56 z waga 3750 i 54cm. porod mialam ekspresowy bez znieczulenia :-D
Obudzilam sie o 3 w nocy z bolami ale nie bylam pewna czy to juz poczekalam troche poszlam pod prysznic i skurcze mialam juz co 7 min o 5 pojechalismy na porodowke i mialam juz 5cm. rozwarcia po trzech skurczach urodzilam bez naciecia :-D
Normalnie bol straszny ale do zniesienia a widok synka wszystko wynagrodzil :-)
Trzymam kciuki za pozostale dziewczyny :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość