Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

04 maja 2011, 14:42

Oddzwoniła do mnie asystentka mojej ginki i powiedziałą że mnie dziś nie przyjmie bo nie ma możliwości i że jeśli to coś pilnego to mam iść na izbę przyjęć a jak coś co może zaczekać to za dwa tygodnie do niej tak jak byłam zapisana. I teraz nie wiem :ico_noniewiem: Chyba sobie kupię jakieś globułki które wcześniej brałąm w ciąży i zaczekam na wizytę. W sumie ten zapach się jakoś zmienił na taki kwaśny :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 14:44

Motylek no 2 tygodnie czekać to nie bardzo :ico_noniewiem: może faktycznie kup sobie coś w aptece, a jak nie będzie przechodziło, to wtedy na izbę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 maja 2011, 16:50

hej

nika Moje gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: , jak na 1 poród to super :ico_sorki:

Motylek22 nie bardzo 2 tyg. czekać, może spróbuj bezpośrednio do ginki się dodzwonić, coś Ci przez tel. moze doradzi :ico_noniewiem:
Ja bym się chyba bała brać cos na wlasną rękę :ico_sorki:
Fajnie, ze wózeczek jest i czeka na Was :ico_brawa_01: , ja dziś z mojego stelaża ściągnęłam spacerówkę, wymyłam, wieczorem poslę męza na poddasze, zeby zniósł gondolę i od razu fotelik samochodowy :ico_sorki:

My już po wizytach w salonach piękności, dziewczyny śliczne :ico_brawa_01: , z ta bardziej kudłatą pani proponuje jeszcze raz przyjść, żeby jej cały podszerstek wyczesać, bo póki co ciągle zrzuca, to juz pewnie będzie na męża głowie, bo ja mam nadzieję, bedę już zajęta kim innym :-D

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2011, 17:00

markotka, moja zupa nie dosc, ze za ostra, to jeszcze jakaz rzadka i twardy ryz ehhehheheh gorzej byc nie moglo :ico_oczko:

u nas co chwile leje deszcz, ochlodzilo sie, a rano zapowiadal sie ladny dzien

polozna mowila, ze ktg ok, wiec chyba skurczy zadnych nie ma :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-05-04, 17:01 ]
tak sobie mysle, czy isc jutro do tego gina czy nie :ico_noniewiem: sama nie wiem, co Wy mi doradzicie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

04 maja 2011, 17:06

tak sobie mysle, czy isc jutro do tego gina czy nie sama nie wiem, co Wy mi doradzicie
Ja bym poszła :ico_sorki: .

Mój gin już mi nie kazał przychodzić, ale ja się będę z nim spotykać, jak będę ktg robić i konsultować, przynajmniej w piątek mówił, ze będzie :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-04, 17:07 ]
Emilka a nóż do jutra Cię weźmie i nie bedziesz miec dylematu :-D , trzymam kciuki

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2011, 17:15

Ja bym poszła :ico_sorki:
hmmm, mam nadzieje ze nei powie ze wymyslam :ico_oczko:
Emilka a nóż do jutra Cię weźmie i nie bedziesz miec dylematu :-D , trzymam kciuki
bardzo prosze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 17:26

NOWA kupcie dla suni furminator-wybiera cały podszerstek i zostawia ładną wierchnią sierść, na allegro można kupić. Ja kupiłam moim kotom i po pierwszym czesaniu byłam w szoku ile one tego na sobie noszą :ico_szoking: jak wyczesywałam szczotką czy specjalną rękawicą, to może 5% wychodziło :ico_sorki: naprawdę polecam.

Emilia ja bym pewnie poszła na wizytę, dowiesz się jak się sprawy mają, czy rozwarcie się coś ruszyło. A zupa pewnie ze stresu się nie udała :ico_sorki: domyślam się jak takie oczekiwanie na końcówce musi być ciężkie :ico_sorki:

U mnie pogoda też się zepsuła, jak wstałam rano, to świeciło słoneczko, a od 2h popaduje sobie i pochmurno jest.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 17:42

Witam dziewczynki!

Też planowałam dzisiaj dłuższy spacer, ale niestety pogoda pokrzyżowała plany. Chmurzy się co chwila i kropi :ico_sorki:

emilia7895, dziewczyny mają rację, idź do lekarza idź. Lepiej być spokojnym i wiedzieć na czym się stoi! trzymam kciuki za Ciebie cały czas :-)

Motylek22, kwaśny zapach być powinien więc pewnie to fałszywy alarm, ale lepiej się upewnić. Gdyby to nie była ciąża można by poczekać z 2 tygodnie, ale teraz w sumie dzidzia może się urodzić w każdej chwili, a każda infekcja dla niej niebezpieczna jest!

markotka, wózek jeszcze nie dotarł :ico_sorki: :ico_sorki: Już mi się cierpliwość kończy! dzisiaj mój K z pretensjami dzwonił, Pani miała sprawdzić o oddzwonić i cisza :ico_zly:
Na maile już nie odpowiadają, nie wiem co mam robić! Jak tak dalej pójdzie, będę musiała zamówić gdzie indziej! ehh

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 17:47

Koroneczka a dostałaś od nich jakąś wiadomość, że wysłali? Ja miałam mieć przed świętami, ale obawiałam się, że nam kasy nie starczy i przełożyłam dostawę na po świętach, we wtorek rano dzwoniła pani ze sklepu z pytaniem czy mogą już wysłać, to potwierdziłam i pół godz. później dostałam smsa z informacją, że paczka nadana, jakim kurierem i nr nadania, następnego dnia miałam już wózek.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 17:53

markotka, właśnie nie dostałam, ale jak w zeszłym tygodniu dzwoniła Pani to powiedziała, że jak tylko wyślą to dostane smsa z numerem przesyłki i cisza! Nie wiem czy jest sens jeszcze dziś dzwonić? Mój K dzwonił koło 15 i Pani miała oddzwonić

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość