Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 kwie 2011, 13:22

nasz mało mówi. oprócz mama-tata-dada-baba-hauuu i sobie tylko znane słowa typu tup-tup to mruczy pod nosem. :ico_haha_01:

świetnie, że Milenki badania wyszły w porządku. wiedziałam, że tak będzie :ico_sorki:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

28 kwie 2011, 22:42

To super wieści Martalka przyniosłaś ;) z taką nadzieją wchodziłam tu dziś na forum ;) Przyjdzie czas i na Milenkę z chodzeniem ;)

Laura to gaduła ;) ostatnio nauczył ja tata syczec jak wąż i niezmiernie jej się to podoba ;)

Dobranoc Kobitki, padam z nóg :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

28 kwie 2011, 22:53

Martalka, ja też się cieszę razem z Wami że Milcia jest zdrowa :-D

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

hej

29 kwie 2011, 17:38

Witam.Ojej nie mam czasu by wejść ostatnio wogóle nic sie nie ukada.Za to Julcia jest tak radosną dziewczynką.Poczytałam troche to co pisaliście.Marlanka dobrze że wszystko się wyjaśniło dużo dużo zdrówka.

Słuchajcie Julcia nadal nie ma ząbków czy to jest? rożne są opinie natomiast lekarz karze cierpliwie czekać do roczku, niestety mam pewne objawy.

Postaram się jutro napisać i to więcej.pozdrawiamy:)

Tobiaszku wszystkiego dobrego, ale Ty już duży jesteś i przystojny:)

NICOLA_1985

29 kwie 2011, 18:41

hej
julka :ico_brawa_01: dla Dawisia za 10 miesiecy
martalka dobrze , że z Milcią wszystko ok i że wszystkie wyniki w normie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
tibby piękny Tobiś, przystojniacha , super foty no i mama jaka laska :-D

fajnie Wasze dzieci mówia mój Krystian tylko "mama", "tata" (rzadko), "baba", "aaaaaa" i coś tam po swojemu bliżej niezidentyfikowane słówka :ico_oczko:

rozraczkował nam się na maxa już kompletnie nie przechodzi do pełzania tylko na czworakach nawet mu panele ani kafelki nie przeszkadzają

idą mu dwa zęby u góry dwie jedynki - więc marudzi niemiłosiernie :ico_noniewiem:

właśnie zobaczył, że laptopa mam na kolanach i postanowił , że nie będę nic pisała :ico_oczko: więc zmykam bo zaraz mi go chyba wyrwie :ico_oczko:

a u mnie jeszcze z nowości remont robimy w salonie, bajzel eh... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

30 kwie 2011, 12:06

tibby piękny Tobiś, przystojniacha , super foty no i mama jaka laska
:ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

02 maja 2011, 23:03

jejku, a czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda???????????????? :ico_oczko:
Majówka zimna jakby była jakąś listopadówką ;) i was "wywiało" ;)

Anja, Milena ma 2 zęby, które wyszły po skoncz 7 mca, a teraz już cisza. Nic nie idzie.
Ja bym się na twoim miejscu nie martwiła. Książkowym dzieciom wychodzą na pół roczku, nieksiążkowym nie, i chyba nawet do 1,5 roku to nic strasznego. Wyjdą na pewno :-D

NICOLA_1985

03 maja 2011, 10:14

hej
ale tu cisza
ja jestem u taty bo u mnie szlifowanie
Krystianek spi a Karolina bajki oglada więc korzystam z chwili wolnego czasu i zagladam na forum
pogoda do bani krystian by sie wyspał na dworze to b sie dotlenił.. a myslałam, że pójdziemy dzisiaj na spacer i na plac zabaw , ze sie troche przewietrzymy i tu leje jak z cebra :ico_noniewiem:

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

04 maja 2011, 18:07

Witamy się
i :ico_tort: i :ico_kawa: za 10 miesięcy stawiamy :ico_brawa_01:

Obrazek

Tak jeździmy na wycieczki rowerowe ;)

A to potrafimy już robić:

* chodzić;
* wyrzucać papierki i inne śmieci do kosza;
* mówić: pępek, buju, blok, mama, tata, baba, nie;
* pokazywać zwierzęta i nasladować ich odgłosy: krowa, pies, kot, kaczka, motyl, małpa;
* sprzątać mopem podłogę ;) - ulubiona zabawa;
* włożyć misia do fotelika i robić buju;
* podnieść linkę od huśtawki i pokazać gdzie ją zawiesić żeby się pobujać;
* wybrać z koszyka: jabłko, pomidora, ogórka;
* pokazac gdzie ma lub ktoś ma: głowę, oko, brzuszek, stópkę;
* zapytana czy zrobiła kupę odpowiada zgodnie z prawdą, nie lub śmieje się co znaczy tak.

Potrafi jeszcze dużo rzeczy, z dnia na dzień co raz więcej, a ja jako mama krzyczę chwilo trwaj - i dziękuję, że mogę być przy mojej córce 24 godziny na dobę i uczyć ją tego wszystkiego i obserwowac osiągnięcia i dzielić się z nimi z Wami ;)

Anja224, czekaj spokojnie na ząbki, tak jak Martalka mówi-wyjdą na pewno ;) u nas pierwsze wyszły gdy Lolka miała 6 m-cy ale znam dzieci, które kończyły np.: roczek i miały tylko 2 ząbki. Podobno im póxniej wychodza, tym mocniejsze są ;)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 maja 2011, 22:15

Samanta, Laura to mądra bestyjka! :ico_brawa_01:

Już jeździcie na wycieczki?
ja własnie kupilam mężowi rower na rocznicę ślubu i mieliśmy tylko dokupić drugi fotelik dla Milenki i heja (Bartek jeździ na swoim). Ale... mąż mój dostał pracę w Anglii (w swoim zawodzie) i wybywa. Na razie sam, potem dojedziemy my. także na razie wstrzymuję zakupy wszelakie, bo po co ma to leżeć i czekać na transport. Na miejscu sobie kupimy i bedziemy rowerem zwiedzac londyn :ico_szoking:
Normalnie nie wierzę, że to się dzieje :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość