Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 18:00

Nie wiem czy oni nie pracują przypadkiem tylko do 18, ale spróbuj zadzwonić. Teraz tak na ostatnią chwilę nie wiadomo czy znajdziesz dokładnie ten kolorek, który sobie wybrałaś.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 18:04

Teraz tak na ostatnią chwilę nie wiadomo czy znajdziesz dokładnie ten kolorek, który sobie wybrałaś.

Właśnie! Nie pogardziłabym ewentualnie kolorem STONE :-) Chyba pracują do 18! Jutro będę działać, rabanu narobię :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 18:07

podobał mi się stone, ale mąż uparł się na emerald i nie było zmiłuj :ico_oczko: w sumie teraz jak na niego patrzę, to coraz bardziej mi się podoba :-D Zadzwoń jutro koniecznie i niech Ci powiedzą konkretnie jak się sprawy mają, bo zaraz pójdziesz rodzić i zostaniesz na lodzie-bez wózka.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

04 maja 2011, 18:07

Cześć dziewczyny
Melduję ze żyjemy i się kulamy.
Byłam dziś na ktg wszystko gra. Byłam też załatwiać meble i jutro idę dogadać szczegóły.
Przyszła też lala dla mojej Izy z akcesoriami i wiecie co ta moja odwaliła. Tam był nocnik a ona rozebrała się do golasa i próbowała na niego usiąść, a ten nocnik to wielkości talerzyka i nijak nie szło, strasznie nas ubawiła. A bi ja wam nie pisałam ze moja Iza woła na kibelek.Jeszcze nie za każdym razem ale tak już 3 razy dziennie i jak jej się chce to biegnie do toalety i woła tylko nie w majtki :-D potem siada i patrzy w dół i czeka a jak zrobi to mówi : o no i dobrze, że leci :-D. Dziś weszła za mną i tak się na mnie patrzy jak siusiam i do mnie i co mamo leci? Też się uśmiałam.
Gratuluję NIKE porodu!
Widzę ze macie problemy z wózkami, walczcie z tymi sprzedawcami
Motylku ja bym nie czekał, takie stany są niebezpieczne a 2 tygodnie to dość długo, idź do innego lekarza.
Markotka żywotne te twoje maleństwo.
M przyszedł z pracy więc mykam
Emilia oby się udało dziś w nocy urodzić, życzę tego sobie i tobie.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 18:12

Emilia oby się udało dziś w nocy urodzić, życzę tego sobie i tobie.
Ja też Wam tego życzę :ico_sorki: :ico_sorki:
bo zaraz pójdziesz rodzić i zostaniesz na lodzie-bez wózka.
Tym się właśnie denerwuje najbardziej! Ale jakby co Stone stoi u nas w sklepie, od ręki można go brać- ale kosztuje 2100 z jakimś hakiem :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-05-04, 18:17 ]
Ciekawe jak tam nasza Murchinson i Mateuszek się miewają??

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 18:18

mamaIzuni udana ta Twoja córa :ico_brawa_01: fajnie, że woła siusiu :ico_brawa_01: a Tobie jutro godzina zero wybije :ico_oczko: daj znać jak coś się zacznie :-D

Niedługo zupełnie pusto się tu u nas zrobi, dziewczyny zajęte maluszkami, reszta zaraz się rozpakuje i tylko ja z Motylkiem i Zoolą zostaniemy w oczekiwaniu :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-04, 18:20 ]
ale kosztuje 2100 z jakimś hakiem
u mnie w sklepie 1750zł kosztował bez fotelika, za fotelik 300zł sobie życzą dodatkowo, więc też sporo drożej wychodzi :ico_sorki: Dzwoń tam jutro i nie daj się zbyć :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 18:20

markotka, u mnie póki co cisza spokój kontemplacja :-) :-) :-)
Ciekawa jestem czy ja czasem tez nie przenoszę, co jest bardzo prawdopodobne!
Rzeczywiście pusto tu ostatnio, ale co zrobić!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

04 maja 2011, 18:22

dzieki dziewczyny, jak dotrwam jutra, to rano zadzwonie i umowie sie z ginem
Emilia oby się udało dziś w nocy urodzić, życzę tego sobie i tobie.
i ja :-D

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

04 maja 2011, 18:25

Koroneczka tak Cię te skurcze wcześnie męczyły, że kto wie jak to teraz będzie :ico_oczko: Ja mam nadzieję, że nie będę chodzić dłużej, niż do terminu. Krzyś napiera momentami mocno na szyjkę, czuję jakby mi pessar miał zaraz wypaść, więc będę liczyć na to, że z taką samą napastliwością będzie napierał za 3 tygodnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

04 maja 2011, 18:30

Dzwoń tam jutro i nie daj się zbyć :-D
Ojj to nie będzie miła rozmowa :-D :-D :-D Będą się gęsto tłumaczyć :-) hihi

Kurczę w taką pogodę naprawdę nie ma co robić, nudy niesamowite i człowiek taki zdołowany chodzi, nic się nie chce :ico_sorki: :ico_sorki:

Moja dobra kumpela, która jest w ciąży z bliźniakami i ma termin na 13 maja dziś dostała skierowanie do szpitala. Jej lekarz twierdzi, że już najwyższy czas na wywołanie porodu. Ale na oddziale każdy lekarz mówi co innego, ordynator nie chce się zgodzić na wcześniejszą cesarkę- ona się bidulka denerwuje. Ogólnie leży i nic się nie dzieje- jej mi szkoda strasznie :ico_sorki: Ma brzuch ogromniasty, ledwo chodzi, dzieciaczki duże, ona przytyła prawie 30 kg, a lekarze mówią, że jeszcze czas!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość