NICOLA_1985

03 maja 2011, 13:58

szarpanie za bluzke... tez to znam :ico_oczko: mój krystian to w ogóle chwyta mnie z całej siły za bluzke i biustonosz i ciagnie w dół tak ze zaraz cycki mam na wierzchu więc musze uwazac jak widze, ze zaczyna dawac pierwsze dyskretne oznaki to ide z nim na karmienie bo później to juz mniej dyskretnie mi daje do zrozumienia , ze chce sie napic mleka :ico_oczko: a na dworze go zdarza mi się karmic czy to w parku czy na placu zabaw ja się nie przejmuje jakby ktos sie na mnie spojżał.. nie ra ktoś przechodzi i az sie perfidnie odwróci nawet a ja sobie wtedy myśle "co matole nie widziałeś/łaś jak dziecko pije mleko??" :ico_oczko: jakbym trzymała w ręku butelke to by nikt nawet uwagi nie zwrócił a jak ktos widzi przezuciona przez ramie pieluchę i główke dziecka pod nia to już sie gapią.. ale to i tak się zdarz sporadycznie :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 maja 2011, 15:19

zarpanie za bluzke... tez to znam :ico_oczko: mój krystian to w ogóle chwyta mnie z całej siły za bluzke i biustonosz i ciagnie w dół tak ze zaraz cycki mam na wierzchu więc musze uwazac
:ico_haha_01: czyli nie jestem osamotniona
oj ciężkie będzie odcycowywanie
A do kiedy tak planujesz karmić ?
.......................
Ale u Nas paskudna pogoda leje i leje :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

NICOLA_1985

03 maja 2011, 16:38

wiesz.. sama w zasadzie nie wiem jak to bedzię... chciałabym jak skończy roczek.. tak moze czerwiec lipiec go zacząc odstawiac , może posmakuje mu mleko smakowe np. bebiko bananowe .. licze na to szczerze mówiąc.. po za tym jak mam planowaną operacje przez okres wakacyjny i kilka dni mnie nie będzie w domu więc on musiałby byc odycowiony już wtedy... a Ty kiedy planujesz odstawic Bartusia??

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 maja 2011, 19:26

u nas tez niestety nieciekawa pogoda. szaro i nudno. do tego tylko 5 stopni na dworze i strasznie silny i zimny wiatr. :ico_puknij:

Nasz Tobik to jakoś za tym smakowym Bebiko nie przeszkadzał, bo on banana nie bardzo lubi.

odnośnie karmienia piersią w miejscach publicznych, to tez mnie dobija to patrzenie ludzi na matki. jakby jakies ufo czy coś. :ico_szoking: i te oburzenia :ico_noniewiem: brak slów.

Nasz Tobik to potrafi straszną aferę nawet urządzic jak nie dostanie tego, czego chce. płacze i się wyrywa strasznie. :ico_noniewiem: ale po chwili jak się go zajmie czymś ciekawszymn, to jest ok. ale co ja mu natlumacze, że nie wolno się bawic jedzeniem psa.. potem go wkłada do buzi i memla pól dnia te suche karmy :ico_noniewiem:
i tez jest takim odkurzaczem. wszystko z ziemi ląduje w pysiu :ico_noniewiem: ale taki wiek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

03 maja 2011, 20:09

ja chciałam tak ok lipca sierpnia go odstawić ale tak jak piszesz co z tego wyniknie to sama nie wiem :ico_noniewiem:
zmykam dzieciaki myć
Dobranoc oby ta noc byla spokojniejsza :ico_sorki: :ico_sorki:

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

03 maja 2011, 22:10

hej
U nas śnieg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: takiego weekendu majowego nie pamiętam.
szarpanie za bluzke... tez to znam :ico_oczko:
u nas jest tak samo jak piszecie Jasio jest straszny cycomaniak, narazie sie nie zastanawiałam do kiedy będe karmić, myślałam o wakacjach ale jak to będzie nie wiem.
Dobranoc oby ta noc byla spokojniejsza :ico_sorki: :ico_sorki:
tego wam i sobie życzę

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 maja 2011, 07:23

Witam z :ico_kawa:
za oknem piękne słoneczko ciekawe czy tak bedzie do końca dnia
zimno
U nas śnieg :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
wow :ico_szoking:
u nas jest tak samo jak piszecie Jasio jest straszny cycomaniak,
hihi czyli jednym słowem trafiły nam sie miłośnicy cycusiów :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2011-05-04, 09:17 ]
przetarłam sobie okno w kuchni bo po tych deszczach całe zachlapane :ico_noniewiem: a strasznie mnie to denerwuje bo mam taka firankę co nic prawie nie zasłania i co wchodzę do kuchni to mnie drażni bo wyglada jakbym 100 lat ich nie myła :ico_zly:
Jula klei plastelina a Bartoszek wisi na cycolku :-D
mój cucomaniaczek

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

04 maja 2011, 12:22

witam!!!
u nas nie ciekawie zuzka znow goraczkuje i znow robilismy jej badanie moczu i czekamyy na wyniki ale to nic nasz dobry znajomy mial w pon wypadek na motorze lekarz stwierdzil ze to cud ze w ogole zyje i jest w tak dobrym stanie. wjechal pod naczepe tira i ma cale uda poszarpane i czeka go powazna operacja jak sie nie uda to czeka go wozek inwalidzki, jedziemy dzis z mezem oddac krew dla niego. a dzis jego synek ma roczek a w sierpniu maja zaplanowany slub. w jednej chwili mozna zepsuc sobie i najblizszym cale zycie

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

04 maja 2011, 12:59

:ico_szoking: straszne
oby wszystko sie zagoiło :ico_sorki: :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 maja 2011, 21:37

fotorelacja z urodzinek

Roztańczona i rozspiewana jubilatka jubilatka

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek


torcik

Obrazek

No i zgadnijcie co wybrala Martynka???

Obrazek

no to siup


Obrazek

zamilowanie do kasy ma po mamie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wisnia jezu straszna sprawa z tym kolega oby bylo wszystko ok... :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość