Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 maja 2011, 07:20

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudna fotorelacja
HIHI Bartoszek wybrał różaniec
myślałby ye on taki święty :ico_oczko:
nocka dzis beznadziejna juz nadzieje straciłam ze będzie inaczej :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 maja 2011, 12:27

HIHI Bartoszek wybrał różaniec
nasz też. najpierw różaniec, a potem za kase! :ico_haha_01: się śmialismy, że bogaty ksiądz z niego będzie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

U nas wietrznie, ale słonecznie. Wczoraj było strasznie pochmurno i ze spaceru nici, bo wiał taki wiatr, że głowę urywało i bylo zimno. Dziś chociaż na godzinę wyjśc można :ico_sorki:
Ja wpracy znów. :ico_noniewiem:
W weekend znów zajęcia... nie mam nic zrobione z pracy mgr ale nie mam na to czasu. ledwo w ogóle robię jakies projekty na zajęcia, a co tu mówić o siedzeniu przed kompem czy wyjściu do biblioteki z małym. ksiązki w strzępach by latały :ico_haha_01:

lidziasc, Martysia super babeczka! :ico_brawa_01: Świetna ta różowa sukienka. A to bolerko urocze! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 maja 2011, 12:56

My dziś w domu ech oszaleć można ale dzieciaki dalej zagilone
wiec nie ma rady trzeba siedzieć
ksiązki w strzępach by latały
:ico_haha_01: :ico_haha_01: to byłoby ciekawe
a mina bibliotekarki Bezcenna :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

05 maja 2011, 17:43

gozdzik, a ja bym siedziała i płakała z niemocy :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 maja 2011, 21:44

dzieki dziewczynki :)

Tibby a mezus nie pomoze nic w pisaniu pracy???
mam nadzieje ze uda ci sie jakos z tym uporac

Gozdzik zdroweczka dla twoich "smarkaczy" chodzi mi o katarek oczywiscie :)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 maja 2011, 07:56

Witajcie za oknam słoneczko mam nadzieje ze sie troche ociepli to może przewietrzę moje dzieciaczki
Nocka u nas rewelacyjna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bartoszek UWAGA spał jednym ciagiem od 21.30 do 4 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
jeju oby tak spał :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-05-06, 11:18 ]
zaszalałam i zamówiłam Juli sukienke
http://allegro.pl/gymboree-sukienka-na- ... 90345.html

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

06 maja 2011, 13:14

lidziasc, sliczne zdjecia :-) . Ja mialam robic ta wrozbe ale w koncu dalismy sobie spokoj bo stweirdzilismy ze to glupie. Taka zabawa tylko

Ja po 1 urodzinach zgolilam czupryne Zosi na 21mm (miala juz wloski 15cm ale nierowne piorka takie) i tak jej sie oczy uwydatnily dzieki temu :-) wlosy pod spodem jasniejsze wiec wyglada zupelnie inaczej. Wlosy ma teraz geste i lsniace wiec odrosna teraz mocne :-) kolejne ciecia bedzie juz robil fryzjer i bedziemy zapuszczac dziewczeca fryzurke :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 maja 2011, 15:25

MY po spacerku :-D
pogoda cudna Bartoszek walczył z trawką na placu zabaw
:ico_zly: denerwuje mnie to ze te nasze wszystkie place zabaw to sa na nich takie wyboje ze dzici stawiające pierwsze kroki za nic nie mają szans spokojnie sie na trawce uczyć bo co kilka kroków dziura i na tyłek
:ico_zly: :ico_zly: a na betonie to juz szkoda gadać
strach....
kratka, gdzie ty byłaś jak Cie nie było :ico_oczko:
Ja po 1 urodzinach zgolilam czupryne Zosi na 21mm
a to mama zrobiła prezent hihi
takie włoski uciachała :ico_oczko:
wyglada zupelnie inaczej
:ico_sorki: :ico_sorki: prosimy o foteczki już dawno nam Zosi nie pokazywałaś a i Filipka także

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 maja 2011, 17:19

Tibby a mezus nie pomoze nic w pisaniu pracy???
mam nadzieje ze uda ci sie jakos z tym uporac
pomóc pomoże, ale ja tez mam taki słomiany zapał trochę. jak mam wolne, to albo zajęcia, albo coś innego wyskakuje i spokojnie o tej pracy mgr nie mogę pomyśleć, a wiem, że czas się zabrac... :ico_wstydzioch:

My dziś też korzystamy ze spacerów, b te ostatnie dni chłodków, to dały się wszystkim we znaki. :ico_noniewiem:

gozdzik, super Barti spał. Mam nadzieję, że rzeczywiście tak już spać będzie zawsze. :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

06 maja 2011, 21:28

Gozdzik oby kazda noc teraz byla taka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
sukienki eleganckie sa takie drogie...
ja rok temu kupowalam na wesela i brrrrrrrrrr 140 zl dalismy i to taniej tesciowa zalatwila
a tu jaka cena a zadna rewela

http://allegro.pl/poezja-suknia-na-spec ... 08259.html

mi sie bbb te bąbki podobaja w groszki


Tibby dasz rade wierze w ciebie

Kratka Ja Dominiczke obcielam maszynka jak byla malutka miala straszne piorka zreszta dalej ma a martynka tak samo jak chlopczyk

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość