Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2011, 12:51

hejo
wow, gdzie takiego męża znalazłaś? Mój pomaga i owszem, ale nigdy mi okien nie umył, że o gotowaniu nie wspomnę
u mnie podobnie, choć dzisiaj obiadek robi rosół wyszedł 1 klasa :ico_sorki:

a jeździcie do selgrosu my czasami tak, bp jest raniej ale za to trzeba kupować więcej rzeczy, no ale czasem można coś fajnego upolować :-D
misia81, wyczytałam że przenoszą dni Olesnicy na czerwiec i może będzie Doda i Maryla Rodowicz ale jeszcze muszę poszukać Twardogóry bo tam też niezłe zespoły mają :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 maja 2011, 13:05

wow, gdzie takiego męża znalazłaś?
www... :-D Az głupio się przyznać,ale na portalu randkowym :ico_wstydzioch:
że o gotowaniu nie wspomnę
Ale ziemniaki to chociaz potrafi ugotować? śniadanko zrobić?
najczęściej jeździmy do tesco
OO i super,ale najtaniej jest w Geant tylko Ty masz troszke dalej tam,ale w tesco też fajnie i w sumie tanio.
Zbieramy się do kościoła
To ja na rowerek :-D
dzisiaj obiadek robi rosół wyszedł 1 klasa
:ico_brawa_01: Ja generalnie nie umiem rosołu zrobić :ico_haha_01:
a jeździcie do selgrosu
Byliśmy na krakowskiej ostatnio,no fajny sklep trzeba przyznać wszystko było,ale... Nakupowaliśmy dużo rzeczy bo niby tanie,ale były trzy ceny więc nie wiedzieliśmy która to która Pan mówił na dziale,że ta najmniejsza no ok to ja pobrałam jakieś jogurty,masła,jajka itd,no R mięsa itd idziemy do kasy i szok połowe musiałam odstawić bo pojedynczych nie mozna kupować,to po co są tak wyciagniete dla wystawy? no ok po drugie kartą nie moglismy płacić też już utrudnienie,zapłacilismy za wszystko jak za zboże a na końcu rewizja czy napewno aby to kupiliśmy :ico_sorki: więcej do tego sklepu nie pojedziemy :ico_sorki:
riterka, Ja napewno pojade na dni Oleśnicy bo do Twardogóry nie jeżdze,ale słyszłam,że tam tez fajnie :ico_oczko:

no ok uciekam na rowerek miłego dnia :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 maja 2011, 20:26

a jeździcie do selgrosu
raz byłam na Krakowskiej, sklep fajny, tylko kartą nie można płacić i to jest ból.
Az głupio się przyznać,ale na portalu randkowym :ico_wstydzioch:
e tam, to nic wstydliwego :-) Super, że takiego znalazłaś.
Ale ziemniaki to chociaz potrafi ugotować? śniadanko zrobić?
potrafi i robi najsmaczniejszą jajecznicę i wątróbkę na świecie. Moje nigdy tak dobrze nie wychodzą.
uciekam na rowerek
i jak się jeździło?
Jak Wam minęła ta niedziela? My byłyśmy z Ulą na spacerku po południu, poszłyśmy sobie do Rynku. Mój mężuś został w domku i spał przed nockami, które dzisiaj zaczyna.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

08 maja 2011, 20:35

my zaliczyliśmy plac zabaw, lody i spacer, nogi aż mnie bolą, ale w doskonałym towarzystwie więc super było :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

08 maja 2011, 21:31

pinko, o widzisz to mężuś Twój potrafi dobre jedzonko zrobić i super :ico_brawa_01:
było coś ciekawego na rynku? taka ładna pogoda,że aż się nie chce siedzieć w domku :ico_sorki: w czwartek ma być 27 stopni już :ico_szoking:

A ja na rowerku sie tak zmachałam,że jak przyjechałam do domku to lał się ze mnie pot jeszcze z pół godziny :ico_sorki: fajnie tak pojeździć :-) mężowi dałam pospać bo chciał odpocząć,a jutro jedziemy do ortopedy z jego ręką i po skierowanie na zabieg :ico_noniewiem: No i jutro też nocki zaczynam :ico_sorki:
ale w doskonałym towarzystwie więc super było
wow a kto z Tobą był? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

09 maja 2011, 11:35

misia81, rodzinka :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 maja 2011, 22:27

było coś ciekawego na rynku?
dużo ludzi tylko i śpiewy kościelne :-)
w czwartek ma być 27 stopni już :ico_szoking:
ach i dzisiaj było upalnie wręcz :ico_brawa_01: mam nadzieję, że już taka pogoda zostanie.
fajnie tak pojeździć :-)
pozazdrościć, ja mój rower wywiozłam i nie mam, bo w domu mało miejsca mamy.
misia81, rodzinka :-D
i wszystko jasne :-) z rodzinką najfajniej.
My dzisiaj cały dzionek poza domem, żeby mężuś mógł się spokojnie wyspać po nocce.
Zmećzona jestem i chyba zaraz spać pójdę.

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 maja 2011, 07:31

hej
matko już prawdziwe lato,normalnie sandały wyciągam jak nic :-D
wczoraj też cały dzień na dworze, tylko drzemka malej w domciu i dzisiaj będzie to samo :-D
pinko, czyli teraz macie chrzciny, u nas komunie się zaczynają ale dobrze, ze w tym roku jeszcze mam spokój :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

10 maja 2011, 09:09

ach i dzisiaj było upalnie wręcz
Dziś też sie tak zapowiada :ico_brawa_01:
Ale ,że ja po nocce to prześpie dzień dzis bo dopiero co sie zaraz połoze :ico_sorki: bo musiałam z mężem do szpitala jechać a i tak nic nie załatwilismy :ico_sorki:
rodzinka
To jest To ! :ico_brawa_01:
pinko, Spytaj sie prosze swojego męża czy przypadkiem nie szukają kogoś na produkcje,albo na kontrole jakości dobrze? wiesz tak sobie myślałam,że ja mam tam tak blisko po drugie chce zmienić prace(bo od prawie 2 lat pracuje tam i cały czas mam umowe o prace co miesiąc podpisywaną z pośrednikiem a bezpośrednio firma nadal nie dała mi u siebie umowy i nie wiem czy wogóle dostane) a nocki mogą sobie być,bo zastanawiam sie poważnie czy nie złozyć tam CV..
wczoraj też cały dzień na dworze,
słoneczko,spacerki dobrze wam zrobią bo w domku to się nie chce siedzieć jak tak pięknie jest,a w nocy powiem wam,że zimno jest jednak :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 maja 2011, 22:49

Ale ,że ja po nocce to prześpie dzień dzis
to tak jak mój mężuś ;-) Przespał cały dzień, a było tak przyjemnie gorąco.
pinko, Spytaj sie prosze swojego męża czy przypadkiem nie szukają kogoś na produkcje,albo na kontrole jakości dobrze? wiesz tak sobie myślałam,że ja mam tam tak blisko po drugie chce zmienić prace(bo od prawie 2 lat pracuje tam i cały czas mam umowe o prace co miesiąc podpisywaną z pośrednikiem a bezpośrednio firma nadal nie dała mi u siebie umowy i nie wiem czy wogóle dostane) a nocki mogą sobie być,bo zastanawiam sie poważnie czy nie złozyć tam CV..
spytam się go jutro jak się z nim zobaczę. Resztę info wysłałam Ci na priv.

My dzisiaj cały dzień poza domem, a to dlatego, zeby mężuś po nocce miał chwilę spokoju i mógł się wyspać. Upał dzisiejszy dał nam się we znaki, Stasiu nie mógł zasnąć i marudził, a Ula na wieczór ze zmęczenia się rozpłakała i nie wiedzieliśmy o co jej chodzi.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość