nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

09 maja 2011, 13:42

co mozna w 8 miesiącu na przeziębienie ?
nic niestety. Jedynie domowe sposoby. No chyba, że to nie przeziębienie tylko coś poważniejszego to do lekarza po antybiotyk. Gdybyś miała gorączkę to weź paracetamol i rób okłady i tyle możesz, żadnych innych leków

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

09 maja 2011, 13:43

Karolina1980, współczuję, ze nie uda się zrobić zabieg u Was!! U mnie odpukać, Bartuś jest już super, zero gorączki, to było tylko jednodniowe!! Gardło psikam i zaczerwienienie minęło, kataru nic i kaszlu nic!! Dzięki Bogu!! Jutro jadą o 5:50, bo do Chorzowa trochę trzeba jechać ode mnie. Dziś dowiedzieliśmy się że mąż za pobyt w szpitalu z dzieckiem musi zapłacić 225zł. Czujecie?!! :ico_puknij: Tak naprawdę to mają opiekę darmowa nad dzieciem, a tu jeszcze tzreba płacić za pobyt!! Wstyd i chańba!! Rozumiem płacić za jedzenie, ale za dobę tyle kasy???
Trzymajcie kciukasy, please!!!!! :ico_sorki:

Karolina1980
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 278
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:49

09 maja 2011, 15:27

Trzymajcie kciukasy, please!!!!!
będziemy trzymać kciuki aby się udało napisz jak to wygląda i jak jest po zabiegu z dzieckiem tz czy bardzo cierpi.

Malinka na przeziębienie jeszcze rutinoscorbin bądź homeopatycznie nie pamiętam ja brałam takie granulki a tak to jak pisała nina domowe sposoby czyli mleko z miodem syrop z cebuli. Na katar wypuścili ostatnio takie krople acatar z kamforą i mogą je stosować kobiety w ciąży. Ja jeszcze smarowałam sobie poduszkę kroplami olbas. Trzymam kciuki za szybkie postawienie na nogach się.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 maja 2011, 15:37

Katelajdka- kciukasy zaciskam za Twojego Bartusia. Co do opłaty za pobyt z dzieckiem w szpitalu to masz rację- taaakie pieniądze za to że dziecko obrobione i dopilnowane!!! :ico_olaboga: :ico_zly: Szkoda słów
Malinka- wszelkie homeopatyczne czyli Osscilococcinum, Sambucol itd(syrop na bazie czarnego bzu) najlepiej dopytaj w aptece :ico_sorki: No i zdróweczka :ico_sorki:
Zirafka - u nas też problem z kupą. Raz Kuba miał takie zatwardzenie że jak się załatwiał to biedulek płakał z bólu i teraz boi się w ogóle robić kupę niezależnie od częstotliwości i że się tak wyrażę "jakości". I tez woła że chce kupę 10 razy za nim faktycznie ją zrobi :ico_sorki: Moja siostra (pracuje w aptece) mówiła mi o leku o nazwie Lactulosum czy coś takiego- to syrop bez recepty ale o więcej nie dopytywałam bo póki co chciałam uniknąć podawania. Teraz podpytam i dam Ci znać
A my dostalismy się do przedszkola :ico_brawa_01: i 3 czerwca idziemy na zajęcia adaptacyjne :ico_brawa_01:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

09 maja 2011, 17:43

a ja dzis zazylam pierszych kapieli slonecznych, ciekawa jestem czy choc troszke mnie podpalilo :ico_noniewiem: :-)

Malinka mi lekarz powiedzial ze mozna rutinoscorbin..ja jak bylam przeziebiona to pilam syrop z cebuli, mleko z miodem i czosnkiem i plukalam gardlo woda z sola, a na katar robilam sobie inhalacje z eukaliptusa, ale ponoc nie sa wskazane :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

09 maja 2011, 18:20

No póki co jest ok ;)
tantum verde mi dali w aptece, ponoć mozna, a tak to rutinoscorbin i wit C dostałam , temp nie ma wiec jakos damy rade, małej moje kichanie dokucza bo za kazdym razem oddaje mi duzym kopniakiem w żeberka hehe ;)


dzieki dziewczynki :*

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

09 maja 2011, 18:53

hejhej :)
jestem tu nowa,termin mam na sierpień,chętnie dołącze się do rozmowy,o ile mogę,mam dopiero 17 lat i nie będe ukrywać,że to co się dzieje to kompletna nowość dla mnie

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 maja 2011, 19:19

Witajcie!

katelajdka, kciuki trzymamy- będzie dobrze :-)
A kaska za nocleg, kurde jak w niezłym hotelu :ico_szoking: No, ale cóż, przecież nie zostawicie Dziecka samego :ico_noniewiem:
mówiła mi o leku o nazwie Lactulosum
to taki mega słodki syrop, piłam go po porodzie i przy karmieniu można było, ale na mnie kiepsko działał, niestety....
A my dostalismy się do przedszkola
super :ico_brawa_01:

Malinkax33, zdrówka :-)

Ja dziś u okulisty byłam- ok jest. Mam od razu zaświadczenie o stanie oczek, i wskazanie do cc.
Jutro do ginki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 09-05-2011, 19:20 ]
in.your.mouths, witaj :-)

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

09 maja 2011, 19:20

in.your.mouths witaj :) Mam nadzieję, że pobyt na forum trochę Ci pomoże ;)

Malinkax33 jak ja kicham (a często kicham na słońce)to Antoś tez kopie :D


No to jesteśmy po kolejnej wizycie kontrolnej u gina. Znowu mi spadła hemoglobina-mam 10,6 i dlatego od dziś mam łykać Ascofer. Muszę też zrobić badanie na poziom elektrolitów i białko i dalej łykać magnez. A za 2 tyg idziemy na usg. Poza wynikami morfo. wszystko jest ok, serduszko ślicznie biło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

09 maja 2011, 19:22

Moja siostra (pracuje w aptece) mówiła mi o leku o nazwie Lactulosum czy coś takiego- to syrop bez recepty ale o więcej nie dopytywałam bo póki co chciałam uniknąć podawania.

mamy ten syrop i on nie działa tak od razu tylko po jakoms czasi i powiem Ci, że wtedy to taka"fajna" kupa wychodzi bo taka "natłuszczona" ze tak napiszę i podawalam go przez 2 tyg i musze powiedzieć , ze troche pomogło... no i teraz jak nie może zrobić to przychodzi i chce się tego napić ale ja udaję ze otwieram butelkę a nalewam mu wody zwykłej, bo przeciez za kazdym razem nie będę dziecku leku podawać. Kurcze ja myślę, ze to jest w psychice i ciężko z tego wyjść kurka wodna....
hejhej :)
jestem tu nowa,termin mam na sierpień,chętnie dołącze się do rozmowy,o ile mogę,mam dopiero 17 lat i nie będe ukrywać,że to co się dzieje to kompletna nowość dla mnie
no witaj i wiedz, że nie jestes sama w tym wieku, bo mamy tu taka młodziutka przyszłą mamusię jak i Ty. No i pytaj pytaj pytaj na ile bedziemy mogły to Ci pomożemy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość