Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

Impreza urodzinowa dla dwulatki

29 kwie 2011, 09:31

Liwia pod koniec maja kończy 2 latka i chciałabym zrobić jej małą imprezkę dla dzieci...


Ale na razie brakuje mi pomysłów ....

Co podać takim maluchom do jedzenia? jak dzieci w wieku przedszkolnym to i rodzice więc dla nich tez muszę przygotować jakiś poczęstunek,

Czy dla dzieci przygotować osobny stolik? ( 6 dzieci w wieku: 2 latka,trójka dzieci 3 latka , 5 lat i 8 lat)

Jakie zabawy zaproponować maluchom?

perlowa_78
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 kwie 2011, 12:45

29 kwie 2011, 13:03

Super pomysl :)
Osobny stolik to dobre rozwiązanie, potrawy jakieś kolorowe, ja bym postawiła na różne wymieszane warstwowo galaretki, tort, może ciasteczka z kolorowymi posypkami?
Co do zabaw ciężko mi powiedzieć bo ja robiłam takie przyjęcie dla 5 latków, z młodszymi dziećmi jest inaczej ale napewno jakieś grupowe i fajnie żeby wymagaly chociaż minimalnej aktywności fizycznej, bardziej zaangażują maluchy.

KidiSklep
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 23 mar 2011, 12:22

10 maja 2011, 19:15

Zgadzam się,osobny stolik to bardzo dobre rozwiązanie-dzieciaki powinny być z tego zadowolone. A co podać do jedzenia? To co dwulatki lubią najbardziej :-) Wiecie co mam na myśli,prawda? Bez słodyczy również się nie obejdzie.

Awatar użytkownika
rita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 30 paź 2008, 10:15

23 lis 2011, 12:16

Ja robiłam urodziny w sali zabaw Inca Play, dzieciaczki były zachwycone, miały się czym bawić, szalały ile chciały, pani animatorka robiła im różne konkursy i zabawy z muzyką, a menu też zamówiłam u nich także niczym nie musiałam się martwić. Fajnie że teraz są takie miejsca gdzie można dzieciom zrobić takie urodziny, za moich czasów nie miałam urodzin nawet w domu... krucho było i nie było takich możliwości jak teraz.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość