Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 maja 2011, 19:47

Koroneczka, z tym mleczkiem to może troche przychamuje ale nie koniecznie. Jak dziecko przestaje ssać to czesto mleczko płynie dalej a nie raz tryska daleko jeśli pierś jeszcze nie jest opróżniona :ico_oczko: Ale napewno bedzie to mniej nasilone jak unormuje ci się laktacja.

Oby szef szybko się rozpuścił skoro tak ci przeszkadza :ico_sorki:

Ja właśnie gotuję makaronik, sosik truskawkowy już czeka i ser ze śmietaną i cukrem :ico_haha_02:

[ Dodano: 10-05-2011, 19:52 ]
A pielucha to nieodłączny gadżet przy karmieniu :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

10 maja 2011, 19:57

Kurcze dziewczyny mam tyle pokarmu, że bez problemu dwójkę bym wykarmiła, a mój Maksio pociągnie 5-10 minut i koniec- widocznie tyle mu starcza. Za to staram się go karmić częściej!
To ja przyjadę do Ciebie z Matim bo jak samo leci to on chętnie wypije :ico_oczko:
Wiesz nam w szkole rodzenia mówili by trochę pokarmu ściągnąć (tylko tyle by poczuć ulgę, a nie opróżnić pierś) w połowie czasu-przerwy między karmieniami i zamrozić na później.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 maja 2011, 20:03

Wiesz nam w szkole rodzenia mówili by trochę pokarmu ściągnąć (tylko tyle by poczuć ulgę, a nie opróżnić pierś) w połowie czasu-przerwy między karmieniami i zamrozić na później.
Przy nawale pokarmu bardzo dobry sposób :-) Też tak robiłam, chociaż zamrozone mleczko się nie przydało bo Filip nie chciał za nic w świecie butelki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

10 maja 2011, 21:27

a emerytka, która siedziała na moim miejscu" odwróciła się i parsknęła"też mi coś".
i to jest właśnie kultura ludzi starszych :ico_puknij:

Motylek fajnie, że chociaż Ty spotykasz się z ludzką życzliwością :-D ja co prawda rzadko wychodzę, ale jeszcze ani razu nie spotkałam się z tym, żeby mnie ktoś gdzieś przepuścił, każdy tylko się gapi, jakby kobiety w ciąży nigdy nie widział :ico_sorki: raz u ginekologa kobitka nawet chciała mi się w kolejkę wcisnąć :ico_noniewiem: Filipek ślicznie wygląda na tym zdjęciu :ico_brawa_01:

Koroneczka to ładnie masz tego pokarmu :ico_oczko: a może właśnie nie przystawiaj częściej, bo wtedy jeszcze więcej się produkuje, tylko ewentualnie ściągnij troszkę między karmieniami dla ulgi, albo zrób chłodny okład na piersi-podobno pomaga. Ja na razie tylko teoretyzuję :ico_oczko: super, że wózeczka się doczekałaś :ico_brawa_01:

Mój mąż dopiero niecałą godzinę temu wrócił :ico_sorki: zjadł i pojechał dograć gościa od pomiarów, bo jutro ma odbiór budowy w Gnieźnie.

[ Dodano: 2011-05-10, 21:28 ]
kurcze mały tak mi ciśnie na szyjkę, że boję się momentami, że pessar nie wytrzyma, bo czuję jak się przesuwa, co przyjemne wcale nie jest :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 maja 2011, 06:46

WItam się porannie :-)

U mnie słoneczka ciąg dalszy :ico_brawa_01: Dziś 26 stopni :-D Pogoda dla mnie wymarzona.

markotka, mój Pawełek też czasami tak napiera na szyjkę że mam wrażenie że się przebije na wylot :ico_oczko: ALe to dlatego że już ma mało miejsca więc jak się przeciąga i wierci to chcąc nie chcąc naciska.

Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

11 maja 2011, 06:47

Witam z rana.
Ja już nie śpię od 3 takiego mam stres. Trzymajcie za mnie kciuki. Lewatywa nie potrzebna :ico_szoking: Wczoraj na ktg wyszły mi skurcze, mam nadzieję, ze mała się sama pośpieszy. Dam wam znać co i jak telefonicznie.
Markotka już niedługo ci zdejmą i przestanie cie tak uwierać ale parcie na miednicę i tak będziesz miała, bo główka robi swoje.
Murchinson Trzymam kciuki za karmienie.
Nie wiem co jeszcze miałam wam napisać. W szpitalu mam być o 8 więc pomału się zbieram, już pewnie was nie doczytam.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 maja 2011, 07:07

mama Izuni, powodzenia Kochana :-) Czekamy na wieści od Ciebie, oby poszło szybko i sprawnie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2011, 07:08

witam !!!

wczoraj byłam taka zmeczona ze nawet nie miałam siły juz zajrzec......najbardziej doskwierają mi nogi....eh ciezar robi swoje...

mama Izuni, to teraz juz czekamy tylko na info ze córeczka jest juz z Tobą :ico_sorki: :ico_sorki:
U mnie słoneczka ciąg dalszy :ico_brawa_01: Dziś 26 stopni :-D Pogoda dla mnie wymarzona.
u mnie podobnie......kocham taka pogode...dzis zaplanowane mam porządki...musze wreszcie wyprac kojec i mate edukacyjną i posprzatac łazienke.......
mała jeszcze spi taka zmeczona wczorajszym dniem :-D :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 maja 2011, 07:44

zoola27, mój Filip też wczoraj się wymęczył, zasnął wczoraj przed 18 i obudził się dopiero przed 7 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

11 maja 2011, 07:49

mam prosbe .....
podrzućcie mi pomysł na jakies ciasto.......
oprócz toru na urodzinki Tuski robie 3 bit i babeczki i przydało by sie jeszcze jedno tylko nie wiem jakie........ :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość