Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

10 maja 2011, 22:06

hej kobietki!
martasz, co do termometru to ja wierzę tylko rtęciowym i takim tez mierzę. Jak Bartek byl maly to w pupce mierzyłam a teraz ladnie daje sobie pod paszką mierzyć.
A laktator polecam absolutnie elektryczny bo mozesz sobie siedzieć w fotelu i pić herbatkę a w miedzy czasie mleczko efektywnie się ściąga.
Ja uzywałam elektrycznego z Madela i myslę, że gdyby nie to to nici z karmienia by były.
Dziewczyny współczuję problemów z kupkami :ico_olaboga: My w prawdzie nie mamy ale córcia mojej sąsiadki cierpi na zaparcia i to jest straszne :ico_olaboga: Czasami tydzień nie robi a jak ją przypili to jest jeden wielki lament :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kiedyś gdzieś na forum czytałam, że kobietki podawały forlax ale po konsultacji z lekarzem no i probiotyki :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 maja 2011, 07:30

Hej! Dziewczyny które nie są wpisane na listę na pierwszej stronie, zapraszam do podania terminu porodu, terminu ostatniej miesiączki i płci dzidziolka - w wolnej chwili uzupełnię listę :ico_sorki: No i miłego dnia

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

11 maja 2011, 07:59

3 listopad '10
termin wg miesiączki '10
wg usg 30 sierpnia '11
i będzie chłopiec.
co do do tej lekarki trudno sie przełamać jak cały czas słyszy się bardzooo niesympatyczne komentarze na temat swojego wieku,ale coż muszę sie przełamać i zacząć pytać

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

11 maja 2011, 08:26

co do do tej lekarki trudno sie przełamać jak cały czas słyszy się bardzooo niesympatyczne komentarze na temat swojego wieku,
To że tak się Tobie życie ułozyło to Twoja sprawa i że tak powiem Twój "problem". Ważne że potrafiłaś wziąść odpowiedzialność za swoje czyny, chcesz urodzić dzidzię i stworzyć mu dom. I tego się trzymaj :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 maja 2011, 08:33

Witam witam - po długiej nieobecności
in.your.mouths, - witamy nową koleżankę :-D
co do termometru - to ja mam - taki na podczerwień - kosztuje ok 100 pln - nie trzeba wkłądac do ucha - jak dziecko śpi - rewelacja w nocy zmierzycie temperature - bo nie dotyka dziecka - i jest dokładny :-D
co do laktotora - to ja nie uzywałam - ale ja mam dziwne cycki - bo mi w 1 ciązy nie przeciekały :ico_noniewiem: nie uzywałam ani jednej wkładki .. raz przeciekły w nocy - troche ... oo. mam nadzieje, ze teraz bedzie tez tak - bo to było wygodne :-D
a pisałyście o problemach z kupa ... dziołchy ja was straszyć nie chce - ale to poważne .. mój syn - tez to miał - psychiczna blokada - mój sie bał robić kupe - wstrzymywał ile sie dało -potem problem - i kółko sie kręciło .. lactulossum - dobre - trza dac .. ale trwałe zaparcia - nie dobrze - ja Huberta - niestety na siłę sadzałam na nocnik i trzymałam - az zrobi .. był krzyk i wyrywanie - mówie wam koszmar ... najgorzej było w miejscach publicznych - bo widziałm jak zaczyna przebierac nogami i wstrzymuje ... trzeba go było zaprowadzać do ubikacji - na siłe sadzać i trzymac - az zrobi - a on sie darł - nieee mamusiu nie .. boli - prosze ... koszmar - nie zycze nikomu ... potem nagradzanie - rozmowa , ze to nie boli -nie bolało - ze jest super chłopakiem ... koszmar , że szok - sąsiadka miało to samo z córką - tylko jescze gorzej - usg brzucha - lewatywa u 4 latki .. koszmar ... działajcie działajcie - każdy sposób jest dobry ... u nas zawiniła niestety niania - chyba ... bo jak był mały -to mówiła, ze kupa fuuu śmierdzi ..że3 kupa fuj i takie tam .. i sie zaczęło ... życzę wam - żeby jak najszybciej minęło
co do krzywej cukrzycowej - ja tez musze powtórzyc .. bleee 75 g ....aaaa ratunku ..
in.your.mouths, - co do twojej ginekolog [- ja bym jej zwróciła uwage - no i co =- młoda jestem i co? juz jestem w ciazy - nie ma co tu gadac - a wez ty -płacisz jej ...
u nas gorąco - ja na zwolneniu - super - młody w przedszkolu a ja sie bycze na tarasie
:-D wiec miłego dnia wszystkim

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 maja 2011, 09:36

teraz chcę kupić elektryczny
o tym samym myslę i na taki się zdecyduje

[ Dodano: 11-05-2011, 09:38 ]
a pisałyście o problemach z kupa ... dziołchy ja was straszyć nie chce - ale to poważne

ja zdaję sobie z tego sprawę i jestem przerazona :ico_olaboga: jak widze, ze zaczyna przebierac nogami to już wiem, że coś zaczyna się dziac a on zaczyna wstrzymywac.

Awatar użytkownika
in.your.mouths
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 08 maja 2011, 13:30

11 maja 2011, 10:10

na następnej wizycie przełamie się i mimo jak się domyślam wielu komentarzy podpytam lekarkę o wszytskie interesujące mnie sprawy.
cały czas martwię się tym wirusowym zapaleniem wątroby,nie wiecie może kochane czy ta choroba wiąże się z dłuższym pobytem w szpitalu po porodzie??
mam tez pytanko do mamuś i ciężarówek z warszawy,jaki szpital polecacie?
a tak swoją drogą strsznie gorąco dziś,u was też tak przygrzewa słoneczko ? :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 maja 2011, 10:46

a tak swoją drogą strsznie gorąco dziś,u was też tak przygrzewa słoneczko ?
oj tak u nas upał a ja biedaczek siedze w pracy niestety... skończyło mi się chorobowe i laba, ale pocieszam się tym , ze to tylko 2 tyg i koniec....

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 maja 2011, 11:59

Cześć!

U mnie po wizytce ok :-)
Ale mimo,że ten test cukrowy wyszedł mi dobrze to będę go robić jeszcze raz po 30 tyg. :ico_olaboga: No cóż, jestem w grupie ryzyka!
A już tak się cieszyłam!

Ja przy zuzi kupiłam sobie na wszelki wypadek laktator ręczny chyba właśnie ten Babyone. Użyłam raz, na spróbowanie. Eee, ale to nie dla mnie :ico_nienie: Pewno te elektryczne lepsze, bo z tym to koszmar. Na razie nie planuję zakupu.
bo jak był mały -to mówiła, ze kupa fuuu śmierdzi
u nas odpukać, Zu nie ma problemu, ale właśnie może dlatego,że my to zawsze się zachwycaliśmy jej kupą, jaka to duża i śmierdząca :ico_haha_01:

Miłego dzionka!

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

11 maja 2011, 13:00

in.your.mouths, - to ty warszawianka :-D ja w bródnowskim - jak z pierwszym :-Dchodz teraz mam fajnego lekarza z MSWiA .. ale połozna ważniejsza :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość