Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

12 maja 2011, 21:23

hej !!
dopiero teraz mam chwilke zeby zajrzec......
padam na ryjka...

bilans ok........mała ma 87 cm wzrostu i wazy 14 kg.....pyzola moja kochana......

juz nawet nie pamietam co komu miałam napisac........taka ze mnie gapa....
jutro mama zabiera Natasze do siebie a ja sie biore za pieczenie ciast...... :ico_oczko:
musze jeszcze wypastowac podłogi.ciekawe jak to zrobie ??!!

ide sie połozyc miłej nocki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

12 maja 2011, 21:29

Koroneczka, ja po porodzie mówiłam nigdy więcej! ALe o bólu się zapomina :ico_oczko: Pamięta się całą otoczkę porodu, tak jak Ty Martę napewno już będziesz pamiętała i wszystkich ludzi których ściskałaś przy parciu :-) To co mówiłaś i to co mówili inni a o bólu z czasem zapomnisz. Do tego obserwując dorastające dziecko, które tuli się do Ciebie z miłości w ogóle już o tym nie myślisz, tylko dziękujesz Bogu z ten cudowny dar. A znieczulenie niestety nie zawsze działa tak jak trzeba, ja wolę uniknąć tego tym razem. ale gaz rozweselający. . . :-D Czemu nie :ico_haha_01: Wolę się śmiać niż płakać jak poprzednio :-D

Markotka w zamawianiu przez internet bielizny trzeba się wyćwiczyć, ale niestety na początku trafiają się wpadki. Ja naprzykład zamawiam przez internet bo w sklepach nie ma bielizny którą ja noszę i jest na mnie dobrze dobrana. Ale wiem już jakiej firmy jaka jest rozmiarówka i sprawdzam dokłanie wszystkie wymiary. Teraz na ciążę zamawiałam sporo bielizny i w sumie mam 5 staników zamówionych i 2 z poprzedniego karmienia (typowe karmniki) I ja nie dobiorę nigdzie w sklepie tak dobrze bielizny jak przez internet bo dostać rozmiar 65E lub 65F to nie łatwa sztuka :ico_oczko: A w necie pełno.

Ja dziś chyba się przemęczyłam :ico_sorki: I przez to jakiegoś doła złapałam i zrobiłam się płaczliwa :ico_sorki: Chyba musze iść spać, od 6 na pełnych obrotach :ico_spanko:

[ Dodano: 12-05-2011, 21:30 ]
bilans ok........mała ma 87 cm wzrostu i wazy 14 kg.....pyzola moja kochana......
To jest wieksza od mojego Filipka :ico_szoking: Filip waży 11 kg a wzrost hmm chyba podobnie.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

12 maja 2011, 22:00

Murchinson, ale chociaż troszkę znieczuli- masz rację boli jak cholera, łudzę się , że może przy drugim będzie łatwiej i szybciej dojdę do 10 cm- gdybym dostała taką gwarancję to bym się zdecydowała na poród w wodzie...
To na kolejny poród zapraszam do Łodzi do mojego szpitala tam poród w wodzie jest możliwy i są takie odbierane. Tylko najpierw trzeba zaliczyć prywatna szkołę rodzenia (zajęcia prowadzi lekarz, który odbiera te porody).
Masz rację choć trochę znieczuli-moje koleżanki, które miały takie znieczulenie stwierdziły, że mogły chociaż "dłużej odpocząć" między skurczami bo nie czuły ich tak mocno.

Motylek to daj znać czy będziesz mogła rodzić pod wpływem gazu rozweselającego. Masz racje lepiej się śmiać niż płakać.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2011, 08:09

Motylek to daj znać czy będziesz mogła rodzić pod wpływem gazu rozweselającego. Masz racje lepiej się śmiać niż płakać.
W środę mam wizytę to zapytam czy w moim szpitalu jest taka możliwość.

Dziś u nas pogoda troszkę się popsuła, pochmurno i trochę chłodniej. Ja nadal jakaś zmęczona jestem :ico_sorki: Dzisiaj muszę troche sobie odpocząć.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 maja 2011, 09:01

witam
u nas dzisiaj deszczowo od rana i zimno :ico_chory: a ja muszę po zasiłek jechać,na szczęście bratowa koło 11 przyjdzie i ze mną pojedzie bo A w pracy a do 15 wypłacają.
bilans ok........mała ma 87 cm wzrostu i wazy 14 kg.....pyzola moja kochana......
duża jest :ico_brawa_01: moja Hania teraz waży 15 kg :ico_noniewiem:

Motylek22 to ty się tak nie przemęczaj :ico_sorki:
ALe o bólu się zapomina :ico_oczko:
tu się zgadzam :-D jak już dziecko dadzą ci przytulić to o bólu się zapomina i z czasem całkiem zapomnisz jak się męczyłaś :ico_oczko: poza tym mi drugi poród dużo szybciej poszedł i jakby mniej bolało,bo przy pierwszym to się darłam że chcę cc a tu jakoś zniosłam to wszystko lepiej :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 maja 2011, 09:04

Witam się z rana :-) Mój aniołek śpi :-) Ja muszę się za prasowanie zabrać :ico_sorki:

Pewnie macie rację, w końcu się o tym bólu zapomni, wcześniej planowaliśmy, że długo za drugim dzieckiem czekać nie będziemy- może wszystko pójdzie według planu!

Motylek22, to rzeczywiście Ty musisz być mega drobniutka- 65cm w obwodzie wow :-) Na pewno ciężko dobrać bieliznę -wierzę!
To na kolejny poród zapraszam do Łodzi do mojego szpitala tam poród w wodzie jest możliwy i są takie odbierane. Tylko najpierw trzeba zaliczyć prywatna szkołę rodzenia (zajęcia prowadzi lekarz, który odbiera te porody).
No proszę :-) Dobrze wiedzieć :-)

Mojego Maksia często męczy czkawka- też tak macie? Położna mówiła, że to normalne, ale mi go tak szkoda jak on się tak męczy :ico_sorki: :ico_sorki:

Zoola nie przemęczaj się z tymi podłogami za bardzo!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 maja 2011, 09:47

Mojego Maksia często męczy czkawka- też tak macie? Położna mówiła, że to normalne, ale mi go tak szkoda jak on się tak męczy :ico_sorki:
tak,Milenka tak samo ma :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2011, 09:51

Motylek22, to rzeczywiście Ty musisz być mega drobniutka- 65cm w obwodzie wow Na pewno ciężko dobrać bieliznę -wierzę!
Przed ciążą nawet nosiłam 60 pod biustem :ico_oczko: Fakt że na najluźniejszej haftce ale miałam dwa takie staniczki :ico_oczko: Oczywiście pod biustem miałam więcej niż 60 ale wiadomo ze materiał się rozciąga. Koroneczka, czkawka jest jak najbardziej normalna i świadczy o dojrzewaniu układu nerwowego, zmarznięciu lub połknięciu zbyt dużej ilości powietrza podczas picia mleczka, już w brzuszku napewno czułaś jak Maksio miał czkawkę. No chyba że czkawka męczy go godzinami to wtedy trzeba iść do lekarza to skontrolować.
tu się zgadzam jak już dziecko dadzą ci przytulić to o bólu się zapomina i z czasem całkiem zapomnisz jak się męczyłaś poza tym mi drugi poród dużo szybciej poszedł i jakby mniej bolało,bo przy pierwszym to się darłam że chcę cc a tu jakoś zniosłam to wszystko lepiej
Mam nadzieję że u mnie będzie podobnie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 maja 2011, 09:54

No chyba że czkawka męczy go godzinami to wtedy trzeba iść do lekarza to skontrolować.
Na szczęście po kilku minutach zawsze mija- uspokoiłaś mnie! :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 maja 2011, 10:20

Koroneczka, jak trwa kilka minut to napewno fizjologiczna czkawka :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość