Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

15 maja 2011, 00:26

a ja myslalam ze moja Julka zadko robila kupe
nie, chyba jednak NEll robi najmniej kup z naszych lutowych dzieciaczków :ico_haha_01: :ico_haha_01:
oj bylam ogromna bylam mama mowila ze mialam nogi jak kolumny zygmunta
a masz jakieś swoje zdjęcie??

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 maja 2011, 11:44

niestety nie mam zdj z dziecinstwa :ico_zly: mama zdj trzymala w torebce a moj wujek idiota wyrzucil je do smietnika- niestety mama za pozno sie zorientowala :/ ale nadal sadzimy ze zrobil to specjalnie - zawsze byl o wszystko zazdrosny- musze babci zapytac moze ma jakies moje zdjecia z dziecinstwa
a wlasnie nie wiecie moze czy np takie wywolane zdjecie mozna u fotografa skopiowac ? nie majac kliszy ?

[ Dodano: 15-05-2011, 11:56 ]
miala moze ktoras was doczynienia z bateriami firmy Vinnic ?

Awatar użytkownika
anijka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 360
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 maja 2011, 15:58

witam
Basia ślczne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

AniaŻabcia jakie sliczne zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!dzieciaczki cud malina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tynusz ale marcheweczka sliczna!!!!!!!!!!!!!!ja mojej bede podawać jak zacznie 4 miesiąc.Mikołaj jadł tak sobie zresztą do tej pory jest nie jadek...może z Korcią będzie lepiej.... :ico_sorki:
wywolane zdjecie mozna u fotografa skopiowac
można moja babcia tak robiła kiedyś swoje stare zdjęcia bo były zniszczone skopiowała.

moja Kornelka zupełanie inna jak Mikoła większy spokój z nią jest więcej śpi w dzień i wogóle spokojniejsza,Mikołaj to był nerwus i ze saniem na bakier,nna noc usypiałam o lulając z 2 godziny :ico_olaboga: a tu kłade sie koło małej wypije cyca i śpi..normalnie po Mikim luksus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

widzę że tylko moja mała jeszcze grzesznica....bo my chrzciny dopiero w sierpniu robimy...chrzestnym terminy nie pasują bo u nas chrzczą w drugą niedzielę miesiąca...
w czerwcu chrestny wyjeżdza do Norwegii na ryby,w lipcu moja siostra ma obóz żeglarski no i dopiero w sierpniu.....pocieszam się że ładną sukienusię będe mogła kupić bo będzie ---oby było---ciepło!!!

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

15 maja 2011, 20:49

Dzięki dziewczyny :-D , nieskromnie stwierdzę, że też jestem nimi zachwycona i nie mogę się doczekać reszty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tynusz no to pięknie, że tak ładnie zaakceptowała nowe dania :ico_brawa_01:
U nas dzisiaj był koperek, ale pluła nim gdzie popadnie, bo nieposłodzony dałam :-) coś przez ostatnie dwa dni brzuszek Zuzię bolał no i chciałam jej ulżyć, ale jak widać z marnym skutkiem :ico_oczko:
Manenka pewnie że rób, te chwile tak szybko mijają, że chociaż tak je utrwalimy, tyle w tych zdjęciach uczuć ukrytych (pewnie dlatego że rodzicami jesteśmy) ale tak już jest. A te na rękach u taty to faktycznie jedne z najlepszych, odkąd je pierwszy raz zobaczyłam wiedziałam, że chcę takie mieć :-D
wyrzucil je do smietnika
Ale drań, wrrrrr :ico_zly:
można moja babcia tak robiła kiedyś swoje stare zdjęcia bo były zniszczone skopiowała.
Potwierdzam, też tak kiedyś robiłam, to się nazywa reprodukcja nie wiem czy w każdym punkcie fotograficznym ją robią, pewnie nie, ale w większych na pewno :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 maja 2011, 21:32

b@sia, gdzie te zdjęcia są? Dziewczyny tak zachwalają, a ja nie wiem gdzie ich szukać.... daj linka proszę :-D

Chrzciny wczorajsze nam się udały, wszyscy zadowoleni, niczego nnie zabrakło, a jeszcze zostało. Staiu był grzeczniusi przez całą mszę i nie płakał. Dzielnie wytrzymał do wieczora i jeszcze miał siły żeby się uśmiechać do mnie w kołysce :-) hehehehe
Za to dzisiaj płakał przez ponad godzinę .Myślę, że bolał go brzuszek, bidulka i tak jak zaczął płakać nagle tak też nagle przestał płakać i zasnął zmęczony mi na rękach.

Tu kilka naszych fotek z chrzcin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

17 maja 2011, 08:13

https://picasaweb.google.com/juggler198 ... 4135378482 usunęłam link, ale już wklejam :)

[ Dodano: 17-05-2011, 08:16 ]
Pinko śliczny torcik mieliście, a Staś to prawdziwy przystojniak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 maja 2011, 09:10

Dziękuję Basiu i za link i za komplementy :-) Lecę oglądać Twoje zdjęcia :-)

Ciężka nocka za nami, biegunka nas męczyła, Uleńka jeszcze śpi...

[ Dodano: 2011-05-17, 09:58 ]
Piękne zdjęcia, sama bymchciała taką sesję ;-) Jak pięknie Oliwka w tych skrzydełkach wygląda, a mała Zuzanka nie protestowała na tej sesji?

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

17 maja 2011, 17:44

a mała Zuzanka nie protestowała na tej sesji?
Zuzanka była bombczasta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , sesja trwała 2,5h i to było maksimum dla niej (między czasie pospała i te zdjęcia też są super, narobiła na tło :ico_oczko: i obsiusiała majtasy, których na tych zdjęciach akurat nie ma). Plany były jeszcze na kilka ujęć, ale wiadomo to trwa i dziewczyny były już zmęczone. Oliwka ogólnie wstydziła się bardzo, ale i tak jestem z niej dumna, bo myślałam że w ogóle nic sobie nie da zrobić, a tu proszę mamusia karmiła Zuzię a Oliwka z Tatą ma śliczne zdjęcia :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

17 maja 2011, 22:53

Hej

Dziś w NO było święto, więc u nas dzień wolny był :-D
piękna pogoda, grillowanie itp :-)

b@sia, pisałaś kiedyś, że jak odciągałaś mleko przez te 11mc to odciągałaś z rana i w nocy
powiedz wystarczało te mleczko do córci?? czy musiałaś ją dokarmiać?? jak tak to od kiedy??

pinko, śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaki przystojniaczek :ico_brawa_01:
a torcik przepiękny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widzę że tylko moja mała jeszcze grzesznica....bo my chrzciny dopiero w sierpniu robimy...chrzestnym terminy nie pasują bo u nas chrzczą w drugą niedzielę miesiąca...
u nas właśnie teraz chrzestni będą razem , wiec korzystamy i robimy :-)
a do jakiego miasta na ryby jedzie chrzestny?/
a moj wujek idiota wyrzucil je do smietnika-
ale podły :ico_zly:

agndzileb
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2439
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:53

18 maja 2011, 06:58

my jeszcze tez grzesznicy :) chrzest nie wiem kiedy

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość